Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Gość i jeszcze ja
wlasnie malo czytalam na ten temat, ale racja lepiej sie wypytaj ale mysle ze niczym zlym to nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właściwie czy jakieś specjalne diety macie zapisane bądź same wynalazłyście by szybciej zajść w ciąże? sok marchwiowy, sok z dyni. Soki mieszane w następujących składach procentowch: 1. marchew 280 – burak 85 – ogórek 85. 2. marchew 250 – seler 140 – pietruszka 55 3. marchew 310- mniszek – 85 rzepa – 55. 4. marchew 285 – szpinak 170. Tylko nie wiem czy to na leczenie bezpłodności czy też dla kobiet starających się. O znowu mdłości powróciły. Zaprzestane jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie się nie wypytywałam. Jednak koniecznie zrobię to dla własnego sumienia. Chociaż z drugiej strony sam by mnie uprzedził o jakiś możliwych powikłaniach czy póxniejszych wadach dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
Ja popijam często sok z marchewki nawet 2/3 razy dziennie. Mój gin powiedział, że to fajna sprawa a i zaszkodzić mi nie może wręcz przeciwnie. Z dyni to słyszałam, że na bezpłodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
ja nie slyszalam nic o takich soczkach poza tym az tak nie bede chyba ingerowala choc to samo zdrowie taki soczek z marchwki mnim :) co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki staraczki z pokrewnego topiku. Ja jestem z topiku Od 07.07. staramy się o dzieciątko - letnie starania Życzę wam powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie racja. Ja żadnych diet nie stosuje. Jem wtedy, kiedy mam ochotę i na co mam ochotę. W ciąży zacznę się trochę ograniczać np. Ze smażonymi więcej gotowanych, ale tak to niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
ja tez bede bardziej zdrowiej w ciazy zeby zbyt nie przytyc atakie warzywka itp maja wiecej witamin a przytyc od nich nie przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Ja biorę leki dość dużo, więc nie będę już ograniczała się do życia tylko soczkami nawet nie wiem jak były zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
iadomo ze sa sytuacje ze sama zywnosc nie wystarczy ze trzeba pomoc organizmowi czyms mocniejszym, bo tych soczkow o ile by trzeba bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
Nie no Ja nie żyję tylko o soczkach nie przesadzajmy po prostu zamiast coca-coli do obiadu to Ja wole soczek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena 🖐️ wpadaj do nas czasami:) Ja do obiadu zamiast soczku i coli piję wodę. Wodomanka jestem doslownie:) No z rana kawę albo herbate a tak cały dzień woda niegazowana. 3L dziennie mogę wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
i jak tu zrezygnowac z pepsi ktora moglabym tonami :P ja najwiekszy klopot mam w zapamieatniu ze trzeba wziasc folik to sa male tableteczki ale i tak im dluzej biore to potem nie chca mi przelatywac przez gardlo, no ale wiem ze to w waznym celu moj maz tez ze mna lyka:)i jego rola to pilnowanie bysmy brali , moze to glupie ale tak sobie postanowilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Wiecie - jestem w pracy i czasem muszę coś porobić ;) popracować na moją przyszłą emeryturę. Cześć Madalena - cały czas Was podczytuję i szczerze Wam kibicuję. Ja też nie stosuję żadnej diety - po prostu staram się zdrowo odżywiać. Owoce, warzywa, ostatnio sama robiłam pasztet (zdrowy bo bez zestawu E-405, E-508, ..., stabilizatorów, ...) Ale jak mnie najdzie ochota - wtedy Boziu broń wszelkich słodyczy w domu - bo nic nie zostanie :) Z drugiej strony też nie mamy pewności, że np. jabłka ze straganu są w 100 % zdrowe. Ile w nich środków ochrony roślin i innej chemi tego nikt nie wie. Rodzice mają dom i ogród i jabłka z ich drzew są małe, mają plamki, ale są pyszne. A te ze sklepu - monstrualnie wielkie i bez skazy. Przypadek ? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam jeszcze tabletki z wiesiołka od 1 do 14 dnia cyklu lub do owu jeśli potraficie dokładnie określić, poprawia jakość śluzu, ja będę brała od następnego cyklu ale dziewczyny mówią że działa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny przyłączam sie ja również zaczęłam starnia łykam folik raz dziennie pierwszy cykl za mną na 20.10 powinna przyjść @ nio zobaczymy wszystkim powodzenia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja - Ja mam to samo. Ostatnio ustawiam sobie zegarek na godzinę w której biorę Folik bo inaczej bym nie brała w ogóle. Mój małżonek też ze mną łyka, ale tego drania ;) to muszę zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
hehe , nie wiem cy lykanie foliku ma jakies pozytywne oddzialywanie na nasienie ale i tak lykamy razem ale nie martw sie ja tez swojemu przypominam "miales czegos pilnowac... "ale i tak to slodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa co do jabłek to powiem ci tak że mi na studiach mówili że lepiej zjeść jabłko traktowane chemią bo ona ulega po pewnym okresie czasu degradacji a przed zbiorem owoców nie pryskają niz jabłko z plamką bo ta plamka to grzyb i to jest dużo gorsza. A w przypadku cytrusów które z ciepłych krajów wypływaje zielone a u nas jest maga chemia traktowana żeby koloru nabrała i nie rozumiem rodziców którzy nie daja dzieciom cukierków bo nie zdrowe a ciesza sie jak zje kilogram mandarynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenko - może jednak nie przyjdzie @ ? A nie wiem czy wiecie, że cola, pepsi i inne tego typu napoje zwiększają ruchliwość plemników. Gdzieś wyczytałam, że dobrze jest, aby mężczyzna przed stosunkiem napił się trochę coli. Ale ile w tym prawdy, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna82
kawiarenka🖐️ To Ja jestem chyba najmłodsza stażem tutaj bo moje starania zaczne 14.10-15.10 dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja
nasz organizm jest tak skonstruowany ze watroba oczyszcza i wyplukuje z organizmu i krwi toksyny...nawet te z owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa kurcze to może zamiast 3l wody będzie schodziło mniej bo małżonka muszę zmusić do picia coli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile mniej więcej ten wiesiołek kosztuje? Teraz mam wydatki z zakupem mieszkania i kredytu, więc portfel i tak cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×