Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Hej witam koleżanki - ja równiesz goszcze na 07.07. topiku Ja stram się od 3 miesiecy i nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia28, Anastazja123 Ja wierzę, że wam się uda! Wiem, że takie czekanie i staranie czasem na marne jest przykre, ale to uczy wytrwałości!!! Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia28🖐️ A już myslałam, że sama siedzę. Madziu ja dopiero 2 cykle przeszłam i czekam na @ ale czuję, że muszę przygotować się na 3 cykl bo wiem, że teraz gucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam , że zajście w ciąże jast takie trudne:( i kiedy dostaje @ to ryk jest niesamowity :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:( Ja niby dopiero 2 cykle i za każdym razem jest zawód. Teraz pewnie też będzie smutek :( Trudne jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie już odpuszczam pomału czekam co będzie to będzie... najgorsza żecz jaka może się zdarzyć to blokada psychiczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam wszytkie te topiki , gdzie My kobiety mamy takie podobne problemy to cieszę się z jednej strony że nie jestem sama , a z drugiej jest mi smutno że My co chcemy miec dzieci jest nam tak trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia28 niee!! nie możesz się poddawać. Zobacz dziewczyny, które starają się już 4//5/6 cykl jakie są wytrwałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia28 To jest nie sprawiedliwe, ale zobaczysz zostaniemy wszystkie wynagrodzone i będziemy miały upragnione pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, ale ta I kreska na tescie jest wkurzająca!!!!!!!!!!!!!!Czytałam o dziewczynach które maja po 16 -17 lat i zostaja nie chcianymi mamami- to nie sprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia28 wiem i też ubolewam nad tym:( grunt to być przygotowanym na porażkę i dalej wytrwale walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ..........WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda........24......Warszawa...2 Joanna82.......Joanna........24......Poznań.......0 Urszulaxxx......Ula............26......Gdańsk.......4 staraczkaaa....Kamila.......27......Kraków.......1 i jeszcze ja....Katarzyna...24....Starachowice...0 Madzia28..........Magdalena......28......Giżycko .....3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej lasezki:) głowa do góry. Ja się staram 4 cykl a wiem, że teraz będą nici, więc 5 jest pewna. Nie ma co się zamartwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urszulaxxx u mnie tez bo moje kochanie wyjeżdza na tydzień akurat w tedy kiedy będzie owu :( no cóż trzeba się pogodzic i zyć dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×