Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

aja tone w dokumetacji szkoły :( ( jestem na etapie zkładania policalnej szkoły usług kosmetycznych ) bożae jaka papierologia!!! i gdzie tu sie nie stresować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siostrzenica moja wspaniała jest:) Ma 3 latka a jaka grzeczna. Zawsze w tym wieku dzieciaki szaleją a ta nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieciaki w przedziale wiekowym 2/5 to straszne rozrabiaki:) Chcą wszystko poznać, wiedzieć. A gdy zaczną się pytania Mamo a czemua jak a po co a dlaczego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu tofikowa będzie miała dużo do czytania:D hahaha W ogóle idę kawę sobie zrobię bo jakiś taki senny dzień dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!!!!!!!!!!!! Można??!! Czekam na @@@@@@@ mam dostać ok 19.10 (najdalej). Ja już po kawie i niedobrze mi :p aaaaaaaaaaaaa i to bardzo!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O odbiło mi się. I tak mam od ok trzech dni ;) I dotego mam zawroty głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziei? A wiadomo nawet takie wczesne mdłości mogą oznaczać ciąże. Wiadomo nie masz wyjścia musisz czekać do pojawienia się lub nie @. Ale trzeba być dobrej mysli, może zakończysz starania na tych 2 cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się okaże bo właściwie nasze staranka zaczęły się zupełnie przez przypadek ;) Po tym przypadku stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać . Ale jak w tym miesiący się nie uda to staranka dopiero za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×