Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

a u nas zjazd rodzinny był w ten weekend - trzydziestka męża :) W sobotę było nasze rodzństwo z rodzinami (w tym trójka małych dzieci - myślałam, że mi dom rozniosą, ale są fajniste), a w niedzielę byli rodzice, teściowie i ciotki. I dodatkowo za 2 tygodnie impreza trzydziestkowa dla znajomych. Muszę się Wam poskarżyć na męża. Przed urodzinami narzekał, że nie ma swetrów. Więc na prezent kupiłam mu taki szary całkiem fajny swert. A to paskuda powiedziała mi, że on nie chciał swetra, potem że mu kolor nie odpowiada, następnie wymyślił że go gryzie (???), po czym oświadczył, że jest ten sweterek tak ładny, że będzie go sobie szanował i dlatego będzie go ubierał 2 razy do roku. A na koniec wk..... mnie, bo przypomniała mu się scena z filmu \"Chłopaki nie płaczą\" - tam gangster Grucha dostał ręcznie dziergany tandetny swetr z gruszką od prostytutki. Pamiętacie tą scenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumaczę teksty z języka niemieckiego na polski i odwrotnie to odwrotnie ostatnio dało mi dużo do myślenia, bo patrząc na te niektóre teksty to chyba moje kilkanaście lat nauki niemieckiego poszło na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa ahahahha:DJa pamiętam! oglądałam chłopaków z milion razy. Swoją drogą wybredny albo nie zdecydowany albo czekał na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Staraczkoo, on jest po prostu złośliwy ;) zemsta będzie okrutna - założe zamek szyfrowy na lodówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rodzinka mieszka dość daleko w zupełnie innym mieście, więc taki zjazd podchodzi już pod rodzinne święto.:D Też będę miała na głowie dzieciaczki. Jednego to nawet trzeba non stop pilnować, bo wszędzie wlezie mały gronostaj. Oni tak rzadko mnie odwiedzają odległość, że aż przykro się robi jak przychodzi do pożegnania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją rodzinę mam ciągle na głowie i teściów też. Dlatego kredyt wzięty teraz tylko mieszkanie zakupić, bo jak dziecko przyjdzie to pod most w końcu pójdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko. balerinka a teraz są strasznie drogie mieszkania. Zresztą współczuje mieszkanie kupić musicie kredyt spłaca musicie mieszkanie umeblować i jeszcze dziecko. Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę Ci zazdroszczę, bo uwielbiam zjazdy rodzinne. Jedyny minus - to sprzątanie po imprezie. U mnie też był jeden mały szkrab, którego pilnowaliśmy na zmianę - bratanek ma 1,5 roczku. A od szwagra dzieci -moja chrześniaczka 4 latka i chrześniak męża - 6 lat. No i jeszcze bratanica 16 lat, ale to już prawie dorosła pannica. Balerinko - komu jak komu, ale mojemu mężowi dieta nie zaszkodziłaby. Tylko nie pomyślcie sobie, że jestem wredną żoną - ja po prostu dbam o serce mojego kochanego męża. Taka profilaktyka przedzawałowa - im chudszy, tym mniejsze ryzyko w zawału przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszkę wszystko zebrało się tak nagle, ale ten kredyt podzieliłam na kupno i umeblowanie, więc spokojnie wystarczy. Na dziecko to mamy odłożone, ale póki nie widać dziecka nie martwię się. Zresztą w ogóle jakoś sobie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balerinko - a chcecie kupić mieszkanie nowe czy może być używane ? Używane są tańsze i czasem może wpaść okazja - np. po remoncie albo ktoś koniecznie musi sprzedać szybko i wtedy jest o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa a no też raja. Ja z mężem Flore pro.activ na kanapeczki co zmniejsza niby ryzyko późniejszego zawału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa o nie właśnie nowego nie chcemy. Po 1 drogie jak cholera po 2. kredytu by nie wystarczyło. Zresztą jak byśmy kupowali nowe to dawno już bym była na swoim. Teraz tyle mieszkań jest do sprzedania w nowym budownictwie, ale drogie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mieszkania w ogóle zamiast iść w dół to cały czas te ceny pną się w górę. 🖐️tofikowa. Ja też zniknę na chwile. Przetłumaczę, chociaż połowę i przyjdę znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka1000
dziewczyny! powiedzcie jak to jest z tym bolem owulacyjnym? ja mierze tempke dopiero 1 cykl, jest to moj czwarty cykl po odstawieniu tabletek i wlasnie w tym m-cu po raz pierwszy zauwazylam normalny sluz przezroczysty i ciagnacy (wlasnie dzis). Wczesniej mialam w zeszlym m-cu taki czop sluzowy i mysle ze to byl znak ze mi sie owulacja odblokowala, bo poprzednie 3 cykle byly ze sluzem bialym, takim jak przy tabletkach. I wlasnie przedwczoraj i wczoraj bolal mnie brzuch, troche tak jak przy okresie, wczoraj sluz sie pojawil wodnisty, rzadki, a dzis ciągnący. Wczesniej nie zauwazylam go w ogole, wiec bylo go malo, no bo jestem dopiero w 11 dniu cyklu. Czy przy takich objawach prawdopodobna owulacja moze przyjsc np dzis? Bo to troche wczesnie, zwlaszcza ze mialam poprzednie cykle 32-35 dniowe a ostatni nawet 37 dniowy. Przed tabletkami natomiast 26-28 dniowe. No i tempke mam caly czas na niskim poziomie okolo 36.4 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam chwilkę wolną :) Balerinko masz już jakieś mieszkanie na oku ? 2 pokoje czy większe ? Droższe są mieszkania w blokach 4-piętrowych i oczywiście na nowszych osiedlach. Moim na razie niespełniomym marzeniem jest mały domek pod lasem. Póki co gram regularnie w lotta, woęc może kiedyś coś wygram, wtedy wybudujemy z mężem taką chatkę. Bo patrząc na nasze zarobki, to możemy jedynie szałas w ogrodzie u rodziców stawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Grażko1000 Niestety nie jestem Ci w stanie pomóc, bo nigdy nie miałam bóli owulacyjnych. U mnie jedynym objawem dni płodnych (poza śluzem, który czasem jest większy, czasem mniejszy) jest wyjątkowo dobry humor i wielka ochota na seks. Wiem, że to nietypowe objawy, a raczej dziwne, ale tak właśnie mam (jakiś dziwolong ze mnie ;) . Temperatury nigdy nie mierzyłam, więc nie jestem w stanie podać dokładnego dnia owulacji. Przyłącz się do nas. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i co tam ciekawego jak widze od wczorajszego dnia troszke nas przybyło i fajnie bo o to chodzi czym nas więcej tym rażniej rozmawiać wczoraj rozmawiałam z koleżanka i wiecie co wam powiem zaszła w ciąże jest juz trzy miesiące u lekarza była i nie stwierdził ciąży powiedział ,że zmiany chormonalne testy robiła i też nie potwierdziły ciązy dopiero jak naszła ją w nocy ochota na smażone kiełbaski i zwymiotowała to poszła do innego gine i dopiero zauważył piękną 9 tygodniową i jest dowodem na to że lekarze i test sie też myla fajnie i troszke jej zazdroszcze ale mysle że mnie też czeka taki piękny cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawiarenko Pogratuluj koleżance. Czasem faktycznie tak jest, lekarz nie zauważy ciąży, a czasem jest tak że sama kobieta się nie zorientuje. Moja mama miała \"okres\" do 3 miesiąca ciąży i nie odczuwała żadnych innych objawów (a przy 1 ciąży był cały zestaw - łącznie z wymiotami). Nie zdążyła jeszcze zrzucić nadwagi po pierwszym dziecku i przez to nie zauważyła dodatkowych paru kilogramów. Gdy nie dostała kolejnej \"@\" początkiem 4 miesiąca poszła do lekarza - a tu taki zonk - Mała Gosia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynko1000, jeżeli temperatura zacznie się podnosić a śluz dalej będzie pięknie obfity i ciągnący znaczy, że jesteś w trakcie owu bądź nastąpi ona w 3/2 kolejnych dniach. Teraz raczej patrząc na Twoje wahania temp. Powiem, że jesteś w trakcie przygotowywania do owu. tofikowa-Planuję 2 pokojowe z kuchnią tylko tutaj właśnie chciałabym mieć wybór. Wiem, że kuchnie w niektórych mieszkaniach są malutkie a Ja chcę wielgaśną kuchnię. No i naturalnie łazienka :) Nowe odpada bo drogie. Mam na oku 2 mieszkania i czekam na telefon. Jeżeli facet zdecyduje sie na cene taka jaka podałam(ale targowania było) to biore je natychmiast, ale cos nie dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenka🖐️ pewnie. Lekarz też człowiek i czasem jak ma jakiś słabszy sprzęt to i trudno wyczuć taką kruszynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka1000
balerinka dzięki za rozjaśnienie umysłu. z tego co pamietam to sluz ciągnący powinien utrzymywac sie przez kilka dni prawda? ja tak dlugo bralam tabletki ze juz nie pamietam za bardzo jak to bylo wczesniej, wiem jedynie ze widzialam wyrazne roznice w śluzie, tylko wtedy nie zastanawialam sie nad tym , bo nie bylo mi to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×