Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

czyli tofikowa za jakis tydzien bedzie dzialac w kwestii bebe, tak? skoro teraz masz @... a staraczka, na jakim jestes etapie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kawiarenko - wreszcie kolejna rycząca trzydziestka :D Nie będę sama ! Tanusiu - jestem na etapie obfitej @, ale już za tydzień biorę się za eksploatowanie męża. Cóż, na pewno nie będzie cierpiał z tego powodu ;) A mój nick jest bardziej od Toffika z Kabaretu Ani Mru Mru (kocham Toffika [serce} i łeptowinę - znawcy Ani Mru Mru wiedzą o co chodzi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa Pozdrawiam ale wiez trzydziestki są najlepsze hahhahaha a co do kabaretu uwielbiam nawet sobie z tabelka poradziłam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa - mysle ze mezulek narzekac nie bedzie ;-) co to to nie.... hi hi a ani mru mru tez lubie ;-) bylam w teatrze Roma w Wawie na ich wystepie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie ublizając innym dziewczyna poprostu jesteśmy chyba najstarsze na tym topiku i dlatego tak powiedziałam prosze mnie źle nie zrozumieć uważam 30 za bardzo dojżałe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierze tempke...tzn na poczatlku..rok temu regularnie mierzylam i wszystko skrupulatnie notowalam...ostatnio dalam na luz...ale teraz biore sie w garsc... jest fajny program na necie gdzie sie wpisuje temperature i on sam rysuje wykres,wyznacza owulacje itp www.fertilityfriend.com tylko ze jest po angielsku gdzies na gimbli byla do tego instrukcja po polsku ale ja jej nawet nie czytalam nie wszystko wiem ale najwazniejsze to co potrzebuje i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa nie niemam to moje pierwsze tak naprawde starania o dzidzie i myśle ze bedzie wszystko oki bo nie dopuszczam innej mysli do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 maybee..........Ula................23.....Kraków...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ja tu najmlodsza..jak narazie bo w lutym sie to zmieni;) no i mam kolezanke z Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie widze że tak cich sie zrobiło pewnie wszystkie rozmówczynie poszły juz do domu a ja do 17 Pozdrawiam wszystkie obecne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam przygodę:D Jechałam sobie autobusem linii 524 i te wstrętne kanary jechały a Ja biletu nie posiadać:D więc musiałam przekonywać, że to ostatni raz bla bla bla, ale w końcu mnie puścili bez mandatu w postaci 140zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenka tak z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Dzisiaj na szczęście musiałam tłumaczyć 3 długaśne teksty z niemieckiego na P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×