Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

staraczka---mialam robiona tylko tokso..ale zapytam w poniedzialek gina o reszte badan widze ze cosik namieszalyscie w tabelce...nie ma mnie i kawiarenki...:( ja tez jestem w Krakowa:)i to z nowej huty i witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella---gawit🌻😍 ja nie dawna stracilam pierwsza ciaze:( ciesze sie ze tu trafilam bo widze ze nie jestem sama z takim problemem i wierze ze bedziemy sie wspierac:)wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 maybee.........Ula................23........Kraków..........0 dopisuje sie jeszcze raz...trochu sie pogubilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 teraz jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze idz do lekarza
bella niestety nie wiem maybee🖐️ kurcze mloda jestes, ale fajnie ze sie starasz o dzieciatko, ja w twoim wieku dopiero slub bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Zaglądam wieczorkiem jak obiecałam :) maybee ja nie znam przyczyny poronienia:( a chciałabym. Wszystkie badania ok. lekarz mówi, ze to pewnie nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Życzył powodzenia i powiedział, że on wie, że nam się uda :) Fajny ten mój lekarz, ale niestety kolejnej ciąży nie poprowadzi, ponieważ teraz niemieszkamy juz w Polsce, ale napewno pojade do niego na usg :) i pochwalic sie jak nam się uda! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka🌼🖐️ kawą się skuszę bo dzisiaj jakaś nie wyspana. Wczoraj z mężem o 23 na ostry dyżur musiałam lecieć. Nogę ma strasznie zbitą. Ciamajda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale ze mnie ranny ptaszek ;) Jestem już po kawie :) Dzisiaj piątek trzynastego, ciekawe, czy spotkam dzisiaj czarnego kota ;) Właśnie brat przysłał mi SMS-em wierszyk o czarnym kocie, ale jest bardzo wulgarny, dlatego nie będę Was demoralizowała :D Znowu nas przybyło :D Witajcie Nowe Staraczki Kosona Selenka32 Gawit_27 Bella36 Wiwat ryczące trzydziestki :D Podlamka - życzę szybkiego wyleczenia z chlamydii a potem szybkiego zaciążenia Balerinko - Pogromczyni Autobusowych Kanarów ;) To musiał być niezły widok hi hi hi Staraczkaa i Tantusia - jak tam @ ? Mam nadzieję, że nie przyszła I jeszcze szczególne 👄 dla Gawit_27 i Bella36 - my się znamy z topiku \"Ciąża obumarła\", tylko byłam tam pod innym nickiem (kirra1). Nie wiem, czy mnie pamiętacie ? Chciałam zacząć wszystko od początku, a stary nick kojarzył mi się z tamtym topikiem, więc zmieniłam na Tofikową. A wiadomo - Tofikowa to żona Toffika, czyli uosobienie \"piękna inaczej\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joanna82 i Staraczkaaa Tak długo pisałam swój post, że nie zauważyłam Was :D Joanna82 - coś Ty zrobiła swojemu mężowi ? Naczyń nie chciał zmywać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa❤️🖐️ coraz więcej nas się zbiera, co jest powodem do dumy:D a @ jeszcze nie ma, ale dopiero dzisiaj zaczynam czuć się jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa🖐️ Niee:D Przylazł z pracy i mówi mi, że się przewrócił. Ja patrzę na nogę(stopę przy kostce) a tam jedna wielka opuchlizna. Przestraszyłam się, że to złamanie, ale nie. Tylko stłuczenie. Woda borowa mniej chodzenia i za kilka dni zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Wam napiszę ten wierszyk (tylko z cenzurą :) ), bo mnie nawet rozśmieszył: gdy ci kot przebiegnie drogę krzyknij kur... co za pech złap skurw... wyrwij nogę niech chu.. biega se na trzech ! Od razu przepraszam wszystkich, których uraziłam wulgarnością tekstu - bo Norwid to nie jest hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaaa, my na pewno przekroczymy dzisiaj 1000 wpisów :D A to jakoś trzeba będzie uczcić he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się Wam wyżalić - rośnie mi ósemka buuuu ! Raz boli, raz nie, a dentysta sugeruje mi, abym poszła do chirurga stomatologa i wyrwała tego zęba. A ja tak boję się dentysty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa Ja wczoraj pół nocy zasnąć nie mogłam, bo przypomniały mi się słowa mojego stomatologo: Proszę natychmiast zgłosić się na wizytę kontrolną do ortodonty POTRZEBNY APARAT NA ZęBY...:( a taki aparat 1000zł kurde bo moje zęby dziwnie nachodzą na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się waham, bo jak rosła mi pierwsza ósemka też kilka razy mnie zabolało, ale ząb wyrósł w miarę szybko i od trzech lat nic się z nim nie dzieje, żadnej próchnicy. Natomiast rok temu mąż usuwał chirurgicznie ósemkę i miał duże komplikacje (niezamknięte naczynia krwionośne i krwotok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa, ale dalsze rozrastanie się tej ósemki może później jakieś złe skutki? Jeżeli tak to może lepiej usunąć ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosiłam aparat na zęby przez kilka lat:D teraz mam proste, ale co z tego jak ciągle znajdują w nich jakieś ubytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×