Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Też biorę tylko Folik. Niektóre sztuczne witaminy (tj. w tabletkach) mogą zaszkodzić dziecku np. witamina A. Dlatego jeśli się bierze jakiekolwiek witaminy i preparaty to tylko po konsultacji z ginekologiem. Z drugiej strony jeśli dieta jest odpowiednio zbilansowana i różnorodna, to nie trzeba się faszerować żadnymi sztucznymi suplementami i witaminami. A nadmiar witamin z reguły jest wydalany, bo organizm nie potrafi ich magazynować (o ile dobrze pamiętam ze szkoły ;) ) Maybee - z tego co zrozumiałam to wiesiołek działa korzystnie na płodny śluz (wg mojej \"fachowej\" literatury to ten rozciągliwy i przezroczysty śluz nazywa się śluzem szyjkowym ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosona - folik biorę już od wiosny 2005 r. (z trzymiesięczną przerwą). Też mi już obrzydł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenko, powinnam dostac 11/10...dwa dni spoznienia to jeszcze nie sukces...ale daje jakas tam nadzieje....bo cykle zawsze mialam regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek działa na zwikszenie plodnego śluzu w szyjce macicy żeby było go wiecej i żeby był bardzjej śliski żeby plemniki miały większy poślisku i żeby szybciej dotarły tam gdzie powinny pozdrawiam:) nie wiem czy dobże to powiedziałam jak co prosze mnie poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa - z tym folkiem to tak jak ja ...od kwietnia 2005 biore, ale mnie on w ogole nie przeszkadza, po prostu go lykam i tyla :-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawiarenko....tssst....zeby szczescie sie nie sposzylo.... aaaallle bym chciala by fasolka juz w brzuchu mi kielowala....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ten Folik zaczynam się czuć jak lekomanka he he he. Tantusiu no to mamy taki sam staż w łykaniu foliku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, za tydzien mamy rocznice slubu....wyobrazacie sobie lepszy prezent dla meza??? .....\"kochanie bedziemy miec dzidziusia\" trzymajcie kciuki by sie spelnilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofikowa ❤️, maybee ❤️, kawiarekno ❤️ nie dziekuje Wam, wiadomo...by nie zapeszyc...ale straaaasznie sie ciesze ze trzymacie kciuki!!! kochane jestecie!!!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 przypomnimy sobie nasza tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze mam nadzieje, ze niebawem druga tabeleczka nam sie utworzy... \"przyszle mamusie\" :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL TARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa.......2 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań...........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...........4 4.staraczkaaa....Kamila...........27......Kraków...........1 5.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice...0 6.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko .........3 7.tofikowa ........Gosia............30......Bielsko-B.........0 8.tantusia.........Iwona............27.....Warszawa........1 9.kawiarenka.....Renata...........30.....Włocławek.......1 10.maybee..........Ula................23.....Kraków...........0 11.Selenka32.......Dominika.......32........Łódź..............1 12.gawit_27.......Gabrysia.........27.......Luton.............0 13.Kosona.........Agnieszka........29.......Kraków...........2 14.bella36....... ..Agata............37........malopolska......1 15.a_guu...........Agnieszka......24.........k/Poznania.....1 (i ostatni, bo następny za rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie tozumiem dlaczego na tej liście nie zalazłam się wcześniej A tak w ogóle to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ tak wyszło, że planowaliśmy dopiero za rok ale w tym miesiącu jakoś porwaliśmy się z motyką na słońce i stwierdziliśmy, że albo teraz za pierwszym razem albo dopiero za roczek jak się trochę ustabilizuje nasza sytacja materialna ;) a co za tym idzie i psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_guu Też nie rozumiem, czemu ostatni (choć z całego zerca Ci życzę, abyś zaszła od razu, wtedy to faktycznie byłby ostatni w tym roku, a następny po porodzie za rok. To by się zgadzało ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×