Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staraczkaaa

jesienno/zimowe starania 07.

Polecane posty

Kosona - dziękuję za gratulacje :) Ja też chcę dzieciątko - te ząbki czosnku jesz na surowo ? Twarda zawodniczka z Ciebie ;) niestety po surowym czosnku boli mnie żołądek i jelita. Dlatego gotuję go w mleku. Znikam na parę dni - wzięłam zaległe wolne i poleżę w łóżku. Teraz muszę dbać o zdrowie :) Pozdrawiam Peppetti - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
tak surowe z solą, dobre, mnie też piecze strasznie, ale moja babcia mówi że to najlepszy antybiotyk więc się słucham.zazdroszczę Ci odpoczynku, ja niestety pewnie nie odpocznę,a w ogóle przyjdzie czas że będę musiała powiedzieć szefowi:(, a pracuje w firmie prywatnej.zaczynam się martwić:(, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss1982, wszystkiego dobrego Tobie 🌻 oby wszystkie Twoje sprawy (tez te dotyczace Twoich bliskich) pomyslnie sie zakonczyly :-) dla Ciebie 🌻 Toffikowa ❤️ pozdrawiam wszystkie Staraczki i Mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
hallo wszystkim -tofikowa dzięki za fluidki oby podziałały -sss1982 zdrówka dla Twojej rodziny 🌻 :) -Peppetti ja też trzymam mocno kciuki za dwie krechy!!!!!!!!! a ja boje sie w tym roku kończe już 36 lat a dziecka ani słychu ach :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. sss1982 - wiesz zastanawiałam się nad tym co napisałaś. Myślę, że chodzi o to, że przykro mi iż nie możecie cieszyć się jeszcze tym szczęściem, a zarazem swoim nie chciałabym sprawić wam przykrości. Ja naprawdę trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę, ze wam się uda. Dobrze zawsze się z wami czuję, ten topik jest szczęsliwy, mam do niego sentyment- z wiadomego chyba powodu, a czasem i mi smutno, że życie jest nieraz takie przykre i krzywdzace. U mnie to znowu nerwy co się dzieje z dzidziusiem, choć nie wiem czemu bo w pierwszej ciązy tak nie miałam, ale chyba jutro pójdę prywatnie na usg, bo oszaleję, choć nie powiem, że tyle kasy to wolałabym przeznaczyć już na rzeczy dla dzidzi. Ależ się rozpisałam.......... I jeszcze coś bardzo ważnego: Peppetti trymam za ciebie mocna kciuki. Powodzenia i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSS1982- zdrówka życzę.......🌼 będzie dobrze!! Dziewczyny Kochane - nie chce byście się mniej cieszyły że jesteście w ciąży tylko dlatego że któras z Nas ma ( a mam na mysli głównie przez ostatnie tygodnie -siebie) tak smutny czas teraz. To prawda- ale to mój cięzki czas -NIE WASZ i to ja muszę sobię z tym poradzić, tak to juz jest jedni zachodzą w ciąże a inni nie, jedni mają szczęście inni nie, jedni wygrywają w Totka a inni nie i duzo by tu wymieniać- moze przyjdzie na mnie czas... a wiecie co mnie dzis załamało- że musze sie deklarować na urlop w tym roku, a przeciez w zeszłym roku tak podpasowałam ze wypadał w moje dni płodne....i nic mi ten urlop nie przynósł..czuję się jakbym robiła krok do tyłu -wracam do punktu wyjścia. Wiec DZIEWCZYNY CIESZCIE SIĘ -BO TO JEST CUDNY CZAS I JAKŻE WAŻNY DLA WAS a reszta Świata to reszta Świata..... nie wiem czy wrócę na ten topik po 12,01 - pewnie znowu zamilknę, nie wiem czy bede miała siły na to...znowu się boję tej wizyty... Chciałabym tu wszytsko opisać, ale chyba nie starczy miejsca..... PEPPETI-trzymam kciuki Pati- bardzo dziękuję za dobre słowa Bello- trzymaj kciuki za mnie najmocniej jak możesz. ide liczyc moje dni płodne w sierpniu 2007..ale to bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Querrilla trzymam mocno kciuki, tak do konca nie wiem za co, ale wspieram Ci mysla z takim zaangazowaniem, ze napweno cos Ci to da... Bedzie dobrze... I Ty tez bedziesz Mama. Nicolla wrazliwa z Ciebie osoba, ale chociaz ja nie jestem starajaca sie(oficjalnie) , to lubie czytac wpisy osob szczesliwych...jak piszecie o Waszych 2 kreseczkach na tescie to czuje sie wasza radosc i szczescie a daje nadzieje innym...i wzmaga pragnienie doswiadczenia tego samego. Ja ciesze sie z Wami, mimo, ze samej jest mi smutno, bo za 2 tyg mialabym termin porodu....:-( Trzymajmy kciuki za Peppetti!!!! Oby i ona byla szczesliwa po tym co przeszla (serce) Selenka32 jak tam staranka- oby owocne- dziewczyny wyslaly fluidki ciazowe to moze i Ciebie zaczaruja :-D Wszystkie nasze przyszle Mamusie - dbajcie i uwazajcie na siebie. Tofikowa a Tobie szczegolnie zdrowia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
pepetti gratuluje z całego serca, poprawiaj szybko tabelkę, niedługo wszystkie tam będziemy zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
a to historyjka dla Was wszystkich, Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Wiec któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, ze chcesz mnie jutro posłać na ziemie, ale jak ja mam tam żyć,skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czul jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielka cierpliwością i troska będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, ze na ziemi są tez źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły glosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "Mamusiu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziniankaaaaaa
Witam Was dziewczynki i wszystkim Wam,które juz mają pod serduszkiem aniołka GRATULUJĘ i tym,które jeszcze nie - DOPINGUJĘ,ja również czekam na ten cud,że na teście ukażą się dwie kreseczki :) Jesteśmy z mężem po pierwszych staraniach i mam nadzieję,ze trafnych ;) W miare możliwości będe zaglądać jak najczęściej ;) buźki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
będziniankaaaaaa wpisuj się szybciutko do tabelki NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..... .........3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań........ ..........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...... ............4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek...... ........2 7.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.......... ...........1 8.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton......... ...........1 9.Kosona.........Agnieszka.......30......Kraków........ ..........4 10.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania... ..za rok 11.peppetti........Sylwia..........30........ok.Łodzi... ............0 12.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 13. Anastazja123....................26......świetokrzyskie...... .7 14.sss1982............................24.......świętokrz yskie......6 15. Muszelka1........................26........Wrocław.......... ...2 16. Magge.............................27........W-wa............ .....2 17.pati35.............................35........Chorzów. ..dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1................ ....?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1.............21 /06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............2.............24/08/2007...? 4.ja tez..........Ania............24...........................29 .08.2007....? 5. tofikowa ..... Gosia .........30.............1............12.09.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..... .........3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań........ ..........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...... ............4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek...... ........2 7.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.......... ...........1 8.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton......... ...........1 9.Kosona.........Agnieszka.......30......Kraków........ ..........4 10.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania... ..za rok 11.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 12. Anastazja123....................26......świetokrzyskie...... .7 13.sss1982............................24.......świętokrz yskie......6 14. Muszelka1........................26........Wrocław.......... ...2 15. Magge.............................27........W-wa............ .....2 16.pati35.............................35........Chorzów. ..dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1................ ....?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1............21 /06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............2.............24/08/2007...? 4.ja tez..........Ania............24...........................29 .08.2007....? 5. tofikowa ..... Gosia .........30.............1............12.09.2007 6. peppetti........Sylwia........30.............1............22.09.2007...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Peppetti - moje szczere gratulacje !!!!!!!!!!! Hura !!!!!!!!!!! A ja dzisiaj byłam na Usg. Powiedział, że wszystko ok. Potwierdził, ze do poczęcia doszło przed saym terminem planowanej OM, więc zmieniam w tabelce termin porodu na taki jaki wyszedł na usg. A i słyszałam już serduszko !!!!!!!! Coś wspaniałego. NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..... .........3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań........ ..........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...... ............4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek...... ........2 7.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.......... ...........1 8.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton......... ...........1 9.Kosona.........Agnieszka.......30......Kraków........ ..........4 10.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania... ..za rok 11.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 12. Anastazja123....................26......świetokrzyskie...... .7 13.sss1982............................24.......świętokrz yskie......6 14. Muszelka1........................26........Wrocław.......... ...2 15. Magge.............................27........W-wa............ .....2 16.pati35.............................35........Chorzów. ..dwa lata. ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1................ ....?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1............21 /06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............2.............04/09/2007...? 4.ja tez..........Ania............24...........................29 .08.2007....? 5. tofikowa ..... Gosia .........30.............1............12.09.2007 ....? 6. peppetti........Sylwia........30.............1............22 .09.2007...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati35
PEPETTI moje G R A T U L J E 🌻🌻🌻 ja tez chce dzieciatko piękna historyjka czytałam ze 20razy ciągnie za serce no i oczywiscie sie wzruszałam kurde dziewczyny moze ten topik w tym roku będzie szczęsliwy dla nas wszystkich i zmienimy tylko temat oby tak było pozdrowionka ---- qerrilla będzie dobrze w piątek trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
cześć dziewczyny! jakaś tu cisza, nie mogłam nas znaleść, też mam nadzieję ,że temat się zmieni:),miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Peppetti gratuluję. Bardzo się cieszę ,że Ci się udało. Teraz dolna tabela rośnie jak na drożdżach :-) Święta zaowocowały;-) Querrilla życzę Ci aby jutrzejszy dzień okazał się udany i abyś nareszcie patrzyła na przyszłość z nadzieją. Jeśli będziesz miała ochotę podzielić się zwoimi uczuciami to pisz. Wyrzucenie tej złości i żalu przynosi ulgę. Mi to pomaga!!!! A jeśli chodzi o mnie to narazie zawieszam moje starania. Może za miesiąc spróbujemy znowu jeśli wyniki mojego męża będą dobre. Teraz mój mąż ma mieć tomografię komputerową. wypił płyn kontrastujący, dlatego boję się o jakość nasienia.A może odczekać dwa cykle tak dla pewności? Nie wiecie jaki wpływ na nasienie ma tomografia prześwietlenia rendgenowskie? A to dla wszystkich mamusiek ❤️❤️❤️🌻🌻🌻 P.S. byłyście na stronie \"nasz bocian\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziniankaaaa
dziewczynki,a jak to się wpisuje na ta listę? musze Wam coś na coś sie pożalić,wczoraj byłam u lekarza,bo grypsko złapałam i kazał mi test zrobić przed doborem leków i wyszła jedna paskudna krecha :((((((((((((( czyli nic z tego,miesiączke mam dostać 16.01 i pewnie dostanę :(((((((( mam nadzieję,ż enie będziemy mieli problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziniankaaaa
NICK.............IMIĘ............WIEK...MIASTO.....CYKL STARAŃ 1.balerinka.......Magda............24......Warszawa..... .........3 2.Joanna82.......Joanna...........24......Poznań........ ..........0 3.Urszulaxxx......Ula...............26......Gdańsk...... ............4 4.i jeszcze ja.....Katarzyna......24......Starachowice..........0 5.Madzia28........Magdalena......28......Giżycko ................3 6.kawiarenka.....Renata..........30......Włocławek...... ........2 7.Selenka32.......Dominika........32......Łódź.......... ...........1 8.gawit_27.......Gabrysia.........27......Luton......... ...........1 9.Kosona.........Agnieszka.......30......Kraków........ ..........4 10.a_guu...........Agnieszka......24.......k/Poznania... ..za rok 11.mea29..........Marzena........32.......Warszawa... za 4 mce 12. Anastazja123....................26......świetokrzyskie...... .7 13.sss1982............................24.......świętokrz yskie......6 14. Muszelka1........................26........Wrocław.......... ...2 15. Magge.............................27........W-wa............ .....2 16.pati35.............................35........Chorzów. ..dwa lata. 17.będziniankaaa........Aśka...........29..........Będzin......1 ----------- Przyszłe mamusie------------- Nick................Imię.......Wiek.....Cykl Starań........Poród.......Płeć 1. staraczka.....Kamila..........27...........1................ ....?..........? 2. tantusia.......Iwona..........27............1............21 /06/2007...? 3. Nicolla..........Anna......... .26............2.............04/09/2007...? 4.ja tez..........Ania............24...........................29 .08.2007....? 5. tofikowa ..... Gosia .........30.............1............12.09.2007 ....? 6. peppetti........Sylwia........30.............1............22 .09.2007...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziniankaaaa
chyba cos popkiełbasiłam :( ale mam doła znowu antybiotyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziniankaaaa Jak sama mogłaś przeczytać to testy różnie wychodzą. Tofikowa robiła po upływie spodziewanej @ i wyszła jedna krecha. Za kilka dni powtórzyła i wyszło ,że jednak jest dzidzia. Radzę tak na wszelki wypadek powiedzieć lekarzowi ,żeby dał leki dla kobiet w ciąży. Pozdrawiam. PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku juz sama nie wiem co robić dał mi eferalgan i tantum verde,ale ja \"zdycham\" jest mi niedobrze,muli mnie,ale to już chyba z choroby,ogólnie fatalnie się czuję. Dziękuje Ci za pociechę i mam nadzieję,z e będzie bobas jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dowiedziałam się,iż mój lekarz rodzinny jest dopiero w poniedziałek,także może to jakis zank,ja się wyleżę,wykuruje i nie trzeba będzi ebrać antybiotyków i może miesiączka nie przyjdzie we wtorek :)) oj żeby tak byłoooooooooooooo!! miłego weekendu dziewczynki,ja na jutro poprosiłam szefula o urlopik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce dzieciatko
będzinianka to za wcześnie na test, ja robiłam dzień przed miesiączką i był negatywny, a dwa dni po spodziewanej@wyszły dwie bladziutkie, i tak na paru jeszcze;),hihi,także trzymam kciuki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Właśnie zobaczyłam,że na liście jestem 13. Ciekawe czy przyniesie mi szczęście:-) Ale tego dowiem sie dopiero w następnym cyklu. Querrilla---->❤️ Zaciążone 🌼🌼🌼!!!!!! maybee ❤️ Do poniedziału. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to ciekawa jestem kto będzie pierwszy na naszej 100 stronie?jeszcze tylko dwa posty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×