Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Asia_tupper
Witam serdecznie. Jestem miesięczną konsultantką i wczoraj moja managerka zadzwoniła do mnie z informacją, że przygotowuje dla mnie kwotowe cele sprzedażowe na najbliższe 3 miesiące. Nie wiem jeszcze ile będę musiała sprzedać ale zupełnie mi to nie odpowiada bo jak się zapisywała, nie wspominano o takiej formie rozliczania. Czy tak każdy konsultant ma czy tylko moja managerka chce odnieść sukces za wszelką cenę? Co ja mogę zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Mleka skondensowanego słodzonego 1 puszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Jeśli chodzi ocele sprzedażowe to nie masz obowiązku zamawiać. To jest wymysł twej menadżerki. Wiadomo dla niej jest lepiej jeśli zamówisz jak najwięcej, dla Ciebie taż jest korzystnie mieć większy obrót ale na siłę nie będziesz zamawiać, sama powinnaś decydować o tym, nie ma żadnych wymogów jeśli chodzi o firmę, to co piszesz to jest naciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_tupper
Szczerze powiedziawszy to od razu jej powiedziałam, że zapisuję się, aby kupić sobie taniej pojemniki. Nie zamierzam na tym zarabiać bo taka praca mi po prostu nie odpowiada. To się wściekła. I teraz po kilku tygodniach chce mi wyznaczyć cele sprzedażowe bo jak powiedziała "to jest biznes a nie zabawa". Czy ja mogę zmienić managera? Kto o tym decyduje? Dystrybucja czy Tupper Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Czy serio nikt nie wie co bedzie w lipcowej promocji?!?!?! Czy moze nikt nie chce napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Poczekaj wszyscy sie w poniedziałek dowiemy moge potem skan ulotki wysłac dla zainteresowanych prosze o kontakt monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Asiu zwróć się do dystrybucji, jeśli tam nic nie wskórasz możesz napisać mail do centrali, że takie praktyki się dzieją. W taper nie ma przymusu zakupów, dla niej to biznes ale nikt nie ma prawa Ci narzucać dziwnych wymysłów. Dowiedziałam się czy coś muszę, ile razy i dopiero weszłam aby kupować dla siebie ale spodobało mi się i robię 1 party co tydzień. Jeśli chodzi o lipcowe promocje to my same nic nie wiemy. Myślę, że w poniedziałek coś będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani :)
Ciekawska bo chcialabym zamowic pojemnik na tort..a jak beda ciekawsze promocje w lipcu to finansow nie starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gento
WITAM POSIADAM WIELE NOWYCH PRODUKTÓW TUPPERWARE W NISKICH CENACH . ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT gento2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gento
WITAM POSIADAM WIELE NOWYCH PRODUKTÓW TUPPERWARE W NISKICH CENACH . ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT gento2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tak w "dwóch słowach" ktoś napisze, co jest naprawdę w dobrej cenie w nowym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
SAŁATKA Z CUDU KUCHENNEGO piersi z kurczaka pokrojone w kostkę makaron tortellini z mięsem różyczki brokułu Wszystko włożyć do cudu, zalać wrzącą osoloną wodą po brzeg, pozostawić na 30-40 min. Ugotować i pokroić w kostkę jajka, odcedzić czerwoną fasolkę lub kukurydzę. Zawartość cudu odcedzić i ostudzić. Połączyć z pozostałymi składnikami. Można dodać czerwoną cebulę lub szczypiorek, by sałatka była ostrzejsza. Całość wymieszać z sosem czosnkowym. Roladki drobiowe Składniki: filet z kurczaka ser topiony z pieczarkami masło podsmażone pieczarki (opcjonalnie) 1 kostka rosołowa + 1 łyżeczka Vegety Wykonanie: Filet podzielić na podłużne kawałki i delikatnie je rozbić, a następnie posmarować masłem i serkiem topionym, ułożyć na każdym kilka pieczarek i zwinąć w ruloniki. Następnie przełożyć do Cudu Kuchennego, do sitka. Pokruszyć kostkę rosołową i zalać gotującą wodą, tak by przykryć roladki w całości. Przykryć pokrywą na ok.30-40 minut. Można podawać z sosem koperkowym. Filet można również przed posmarowaniem serkiem delikatnie przyprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gento
ROLADKI Z PIERSI KURCZAKA Z MORELAMI 2 PIERSI Z KURCZAKA 10-15 DKG MORELI SUSZONYCH PRZYPRAWY ROZBIĆ PIERSI I PRZYPRAWIĆ WG UZNANIA,POKROIC W CIENKIE PASY O SZER 3M,POLOŻYĆ MORELE I ZAWINĄĆ.SPIĄĆ WYKAŁACZKĄ. ROLADKI UŁOZYĆ NA SICIE CUDU KUCHENNEGO. ZAGOTOWAĆ W GARNKU OK 2,5 L WODY DODAĆ 2-3 KOSTKI ROSOŁOWE. ZALAĆ ROLADKI,PRZYKRYĆ I ODSTAWIĆ NA 30 MIN. GOTOWE. PODAWAĆ Z SOSEM I RYŻEM. ,ZIEMNIAKAMI,KASZAMI. SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gento
DO SAMUSIAI SMACZNA RYBA Z CUDU KUCHENNEGO. RYBĘ FILETA NP DORSZA POSYPAĆ JARZYNKĄ POKROIĆ W DZWONKA ,DODAĆ POKROJONEGO SUROWEGO W PLASTERKI OGÓRKA.DODAC TROCHE VEGETY I TO ZALAC WRZĄTKIEM CZEKAC 20 MIN. W TYM CZASIE ZROBIĆ SOS 2 ŁYZKI MAJONEZU,JOGURT, VEGETA,SZCZYPIOREK ,CZOSNEK. WYMIESZAĆ W MIX -MAXIE LUB SHAKERZE. GOTOWĄ RYBE ODCEDZIĆ I PODAWAĆ Z SOSEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1dzieki robilam dorsza dla mojego syna a że on jest alergikiem wiec tylko sól ziola prowasalskieale wyszedl super!tylko mialam świeżego dorsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
Wiec moje drogie Panie od 1 lipca w promocji długo wyczekiwana misa 10 l w rewelacyjnej cenie zainteresowanych prosze o kontakt monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
Co to za misa? Co jeszcze w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika5
jutro wszystkim zainteresowanym wysle skan ulotki z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamonths Poznań
A więc ogłaszam: - otwieracz do konserw 94,90 - szklarnia 4,2l 69,90 - płaski pojemnik do mrożenia kwadratowy z żółtą pokrywką 3l 58,90 - zestaw optima 129,90 - tuptusie lodowe 55,90 - pojemnik pomidor 20,90 - NF dzbanek fioletowy, ale bardziej bordo 34,90 - zestaw cytrusik + mini miska do ciasta 42,90 - mini maxymilian granatowy 1,4l 24,90 - kolory tęczy 1,2l wysoki pomarańcz 28,90 - kolory tęczy 1,2l płaski pomarańcz 44,90 - zestaw kolory tęczy wysoki + płaski 83,70 + gratis żółty 045l kolory tęczy - miska Jumbo zielona z białą pokrywą 10l 76,90 Przy zakupie za 60zł z katalogu 4szt bliźniaki 400ml 42,90 Dla każdego kubek eco zielony za 10,90 Dla gospodyń: 400zł - miseczka 0,6l elegancja pomarańczowo czerwona 600zł - + płaska miska 1,5l elegancja -//- 800zł - + płaska 2,4l elegancja -//- 1000zł - + 4,6l misa do sałat elegancja -//- TYLKO W DYSTRYBUCJI POZNAŃ ZACHÓD Z OKAZJI URODZIN ZESTAW ŁAPA DO MYCIA SAMOCHODU+ŁAPKA DO KURZU BEŻOWA+ŚCIERKA DO OSUSZANIA SAMOCHODU BEŻOWA TYLKO W TYM TYGODNIU 99,90 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_gosposia
Ciekawe, bo nawet bez promocji wszystkie powyższe rzeczy były tańsze na allegro. Teraz trzeba będzie odjąć ok 25% i takie ceny zobaczymy na allegro. Powiem szczerze, że oferta nie rzuca na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×