Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Alicja ze Śląska
No to ja już tego nie rozumiem. Kobieta jest "starą" konsultantką. Przy mnie miała już zapisane zamówienia od około 10 osób na takie zestawy (600 zł + neo za 99,99). Nie wiem, ile takich zestawów ma do sprzedania bo nie wspominała o żadnych limitach. Zresztą oferuje też garnki KKSK 2,8l w cenie 280 zł/ sztukę, które chyba nie są tylko na nowicjuszy. Zaczynam odnosić wrażenie, że oprócz oficjalnego kanału dystrybucji jest jeszcze jakiś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaoliwia@wp.pl
U mnie nie trzeba się rekrutowac a mam takie zestawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaoliwia@wp.pl
Mam do sprzedania 2 całe zestawy w cenie 250 zł wiele osób o to pyta wiec pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnek w cenie 280 zł podejrzana sprawa w ulotce promocyjnej kosztuje 729 zł ciekawe ciekawe jesli chodzi o te zestawy NEO to może je zakupić tylko nowy konsultant we wrześniu w cenie 99,90zł tak więc nie wiem co to za przekręty robi tak konsultantka co do umowy to orginał należy do konsultanta trzeba się upomnieć dystrybutor musi ją oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora 23
czy ma ktos chlebak i czy jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora 23
czy ktos ma chlebak tej firmy i czy jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Mam chlebak od maja tego roku. Jestem bardzo zadowolona. Tylko jedyny problem zauważyłam podczas upałów. Jak temp. na zewnątrz dochodziła do ponad 36 C (było ok 5 takich dni na tych wakacjach). Bardzo szybko skraplała się we wewnątrz chlebaka woda. Należało go codziennie przecierać z tych kropel. A poza tymi nadmiernie gorącymi dniami wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko po rozmontowaniu do mycia i ponownym zmontowaniu kiedy otwieramy przedni panel nie chce trzymać się u góry hi hi i trzeba bardzo często wymiatać okruchy bo inaczej to d..a ale może być daję mu 5- przynajmniej fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
To może, źle zmontowałeś. Używam dwóch i przynajmniej raz w miesiącu myję je w zmywarce. Nie ma problemu po zmontowaniu z trzymaniem się klapy. Fakt, że przy pierwszym składaniu trochę się za dużo tych części, ale później idzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myję dość często a montowanie nie jest skomplikowane tak wiec ciekawe czyja wina pewnie produktu ale to nic zareklamuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myję dość często a montowanie nie jest skomplikowane tak wiec ciekawe czyja wina pewnie produktu ale to nic zareklamuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
A ja mam pytanie o pierożkomanię. Na ile jest przydatna. Jak małe wychodzą z niej pierożki (porównywalne do uszek?) i czy mógłby ktos dla przykładu podać przepis na pierożki z jej właśnie wykorzystaniem? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mani:)
Pierozkomanie posiadam-nie uzywam...:( pierozki wychodza male..na uszka moga byc ok:) jednak na robienie pierogow na pierozkomanii trzeba "miec czas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja ze Śląska
Czy wiadomo już coś na temat nowego katalogu? Będzie dużo nowości czy też nowością będę inne kolory? Znając podejście Tupperware Polska do swojego serwisu internetowego, konsultanci będą miesiąc wcześniej znać zawartość katalogu zanim będzie dostępny na stronie. Inna sprawa, to jakość i aktualność serwisu to też w dzisiejszych czasach wizytówka firmy. I tutaj Tupper wypada bardzo słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopelka100
cześć. A co sądzicie o pikantusie, którego widzę na allegro (malinowy) i właściwie co w nim można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Zależy kto co lubi. Osobiście bardziej polecam ten z serii perła stołowa. A ten malinowy ALEGRA jak dla mnie jakiś przekombinowany. Zasada jest taka, że jak chcesz żeby coś było w zalewie to odwracasz do góry dnem (oczywiście wcześniej szczelnie zamykając).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Ja w pikantusie przechowuję biały ser pokrojony w kostki i zalany solanką. Polecam też taki przepis: 1/2 łyżeczki ziół - oregano, tymianek, bazylia, majeranek; 1,5 szklanki oleju; sól, pieprz do smaku; ser 60-80 dkg; czosnek 2-3 ząbki. Zioła zalewamy wrzącą wodą, dodajemy olej po wystygnięciu, czosnek, pieprz, paprykę i wszystko dobrze mieszamy. Serek kroimy w kostkę, wrzucamy do pikantusa i zalewamy wywarem. Marynuje się to ok 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka rzeczy i równiezjestem zadowolona szczególnie przydatne jest to jak ma sie w domu alergika i musze uważac ze wszystki,wszystko muszesama gotowac wiec...rewelacja zakupiłam troche u pani ,,monikaoliwia" i planuje nadal kolekcjonować!polecam tę panią jak i produkty... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
ziół po pół łyżeczki dokładnie, a wody ok. dwie łyżki tak żeby zakryły zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopelka100
A czy w pikantusie mozna robić np. ogórki małosolne? Można wlewac tam gorącą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO HELENKA82 Ja jestem konsultantką z podkarpackiego. Podaj mi swojego maila to w razie problemów chetnie pomogę. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udomowiona
Mógłby mi ktoś powiedzieć do czego jest ten pojemnik "odyseja" który jest teraz na promocji? Nie mam teraz kontaktu z konsultantka a właśnie zobaczyłam go na stronie tupperware. http://udomowiona.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odyseja jest do mikrofali podgrzewania rozmrażania ale też można w nim zamrozić i z zamrażarki do mikrofali nóż jak nóż szału nie ma każdy się tępi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Tkaczyk
Mam zarówno noże tupper jak i fiskars i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że tupper mimo, że są kilka razy droższe, w niczym nie są lepsze. To nie znaczy, że noże tupper są złe. Po prostu uważam, że fiskars ma znacznie lepszy stosunek jakości do ceny. Natomiast polecam zdecydowanie ostrzałki właśnie fiskarsa. Kosztuje na allegro poniżej 30 zł i są znacznie lepsze zarówno do noży tupper jak i fiskars niż słynne tuppermyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana21
Chciałbym zostać konsultantką ale tylko po to, żeby kupować dla siebie. Czy jest jakiś sposób, aby tylko opłacić zestaw startowy i nie brać udziału w tych wszystkich pokazach? Nie chcę użerać się z zawistnymi lokalnymi konsultantkami bo to najgorsza grupa w naszym miasteczku. jestem z opolskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
A dokładnie z której części opolskiego Pani jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana21
Z Brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tatiana21
Tatiana21 napisz do mnie na maila i wszystko ustalimy monikaoliwia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×