Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Eliza Michalik
Proszę nie wysyłać mi już ofert na rondel. Już go mam. Stoi błyszczący w kuchni. 400 zł z kosztami przesyłki. Dokupiłam też sito do niego za 100 zł. Garnki jak na wystawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko postawić je na półeczce i się w nich przeglądać bo szkoda używać , czemu taka cisz ostatnio na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może przejżyjcie te katalogi... to będzie o czym mówić... tylko proszę uważać na opadające szczęki :) JAPONIA http://www.tupperware.co.jp/ecatalogue/ecatalog-fp.html ANGLIA I IRLANDIA http://tupperware.ipapercms.dk/Tupperware/UKIreland/2012/TU12AWGBIEc06internet/ ROSJA http://tupperware.ipapercms.dk/Tupperware/Russia/2012/Cat22012AW201213/ WŁOCHY http://tupperware.ipapercms.dk/Tupperware/Italy/2012/TU12AWIT/ FRANCJA http://tupperware.ipapercms.dk/Tupperware/France/2012/CatalogueAutomneHiver2012/ NIEMCY http://tupperware.ipapercms.dk/Tupperware/Germany/2012/TU12AWDE/ HOLANDIA http://www.tupperware.nl/xchg/nl/hs.xsl/738.html Mi opadła szczęka na meble w Japoni, na rękaw do kremu (w kilku krajach) i na moje najlepsze na świecie potrójne pierożki (np.Niemcy) I wiecie co?! Rzucili nam wiadro Jumbo, bo ludzie ze wschodniej Europy tylko kiszą - a Japonia ma wiadra, wiaderka i mase innych bajerów. Ale Mandoliny nie ma jeszcze żaden kraj w katalogu... cierpliwie poczekam :) Miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Szczęka mi nie opadła, ale nasz asortyment jest przy ofertach nawet Rosji po prostu bardzo skromny, na mitingach mówią nam, że nowy katalog jest ciekawy. Moim skromnym zdaniem jest ubogi, aż wstyd o tym mówić, zresztą moi klienci są tego samego zdania, nic ciekawego po za zmianami kolorów i to nie zawsze na korzystne. Dziękuję za linki katalogów, można oko pocieszyć, mebelki w Japonii mi się też spodobały. Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara43
Podejrzewam, że autorka powyższego wpisu nie ma zielonego pojęcia o tupperware, ale każda okazja, aby się wpisać jest dobra. Dla osób, których zaciekawił powyższy post, to przypuszczam, że Pani reprezentuje kolejny MLM - firmę Tiande zajmującą się kosmetykami, niestety bardzo niskiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tupperware to firma, która jest na rynku juz od dluzszego czasu. Produkty tupperware uzywa zarówno moja mama jak i ja ;) POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat produktów tupperware też są niezbyt ciekawe opinie, a jednak dużo osób ich używa i nawet czasem chwali. ciekawe jakimi faktami poparte jest stwierdzenie, że kosmetyki są kiepskie, to chyba w zależności kto czego oczekuje, dokładnie tak samo było ze sprzedażą produktów tupperware. Tylko denerwuje jeśli cały czas trafiasz na konsultantów z tej samej firmy, co ty. Tu narazie wszystko się dopiero zaczyna. Jedno i drugie to MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana12
Do tiande2012, Delikatnie zwracam uwagę, że to jest forum poświęcone wymianie informacji na temat tupperware a nie Tiande. Jak będzie poświęcony wątek tym produktom, wtedy proszę tam werbować swoich "podwładnych". Zresztą, z tego co widzę, to już pierwszy post został chyba wyrzucony przez administratora, jako złamanie zasad obowiązujących na forum. Dagmara pewnie odnosiła się do wpisu, który jak się domyślam był czystą reklamą nowej sieci MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara43
Pragnę wyjaśnić, że moja powyższa wypowiedź nie odnosi się do postu Honii. Był wpis w 100% reklamowy werbujący ludzi do sieci MLM sprzedających kosmetyki. Ale jak widzę, administrator czuwa i go po prostu usunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od razu się ruszyło na forum też uważam że nasz katalog to powielenie poprzedników nuda i jeszcze do tego prawie wszystko zdrożało hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Dla osób, które już prawie wszystko mają to rzeczywiście nuda, ale dla nowych, którzy dopiero co zaczynają kolekcjonować jest ciekawy. Dlatego lubię co miesięczne promocje , w których można coś znaleźć czego niestety nie ma w normalnej sprzedaży. Najbardziej mnie martwi to, że na część rzeczy na które poluję w innych Państwach są w ciągłej sprzedaży , a u nas to tylko marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara43
Co do katalogu, to dla osób, które go widzą po raz pierwszy, to może jest bardzo ciekawe i ładne. Ale dla osób, które widziały wcześniejsze katalogi, ten jest rozczarowujący. Nie zmieniło się nic jeżeli chodzi o asortyment. Promocje promocjami ale sam katalog może robić wrażenie, jakby firma jakoś mało dynamicznie się rozwijała. Ja w kazdym razie czekałam od września na nowy katalog bo kojarzyło mi się, że nowy katalog=nowości. Jestem bardzo rozczarowana. Rzeczywiście nowości pojawiają się tylko w promocjach i część z nich jest np. dostępna tylko dla gospodyń party. A ja skoro ich nie organizuję, to zamiast kupować te rzeczy z katalogu, kombinuję i kupuję na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Emilko a na co polujesz, moze ktoś ma do sprzedania, co by Cię zainteresowało. Mario ma rację jakoś cicho tu na forum, przez to nieporozumienie przynajmniej się coś ruszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyla
Kiedy zaczynałam przygodę z Tupperware z zaciekawieniem przegladałam katalogi obowiązujące w innych krajach, faktycznie katalogi dostosowane do różnych rynków, ale nie znamy realiów tamtych krajów więc ostrożna byłabym w tak druzgocących ocenach naszego katalogu. Japoński katalog ( a do tego nie dotarłam )jest inny ale gdzie Polaka a gdzie Japonia :(( - jednakże łyżeczkę do ryżu mają podobnie jak my więc musi być OK (chachacha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
W Japońskim katalogu widziałam takie czerwone cudo do gotowania na parze w wook'u . U nas nigdy nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga40
Witam , chciałabym jakiś dobry sprawdzony przepis do jajecznego garnuszka ..pozdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga40
hej jest tu kto ?napiszcie jakis przepis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuperka
kupie tanio ultra plusa lub ultra pro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuperka
kupie tanio ultra plusa lub ultra pro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gento
do TUPERKI . POSIADAM ULTRA PLUS LAZANIĘ 3,5 L I ULTRA PRO 3,5 L W KOLORZE BAKŁAZANOWYM. WIĘCEJ INFORMACJI NA MEILA gento2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honia...
Do Agi... Prszepis do jajecznego garnuszka; Omlet Z pieczarkami; 100g pokrojonych pieczarek surowych, sól, pieprz do smaku Roztrzep 3 jajka, dodać mleko lub wodę (konsystencja lekko pienista) Ułożyć składniki w jajecznym garnuszku np. pieczarki podgotować przez 3min, 360-400W i zalać rozkłóconym jajkiem. Gotować 5min, moc 360W Szynka i papryka; 25g pokrojonej papryki i szynki w kostkę, drobno pocięte świeże mieszane zioła, poprykę też najpierw podgotować tak jak pieczarki, sól do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela59
Mam Ultra Pro 5l , Francuski młynek, Perły stołowe , obieraczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuperka
Lela ile za ultra plusa 5l?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela59
Do tuperka podaj mi swojego meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salivan
ktoś wie czy w ryżowym garnuszku można robić ryż do risotto np arborio Który garnuszek polecacie ten duży czy mały Ciekawi mnie też czy ryż po ugotowaniu lub podgrzaniu w ryżowym garnuszku ma takie same walory smakowe jak gotowany tradycyjną metodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dlugiej przerwie na glupi temat ale cofie co kiedyspisalam o pani moniece oliviii z tego forum!sluchajcie zostalam oszukana!czekma na zamowienie juz ponad 2mce i pani ta nie odpisuje na emaile nie odbeira telefonów 3 tyg temu podobno wyslala paczke nie ma kontaktu!jezeli jestjeszcze ktos taki prosze o kontakt!wyleczylam sie z tuperka niestety!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila2000
Wg mnie nie można ufać ludziom co sprzedają towar po korzystnie niskich cenach. Każdy musi coś zarobić to jest oczywiste. Jak ktoś się łapie na lep to pretensje może mieć tylko do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salivan
Proszę niech ktoś odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×