Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość samusiaija
każdy zrobi jak zechce ale mozna sie wypowiedziec co sie mysli na dany temat...natomiast np. nie mnie oceniac czy ktos mialpranie mózgu przez firme czy to jest każdego sparawa a moze komuś te meetingi i znajomości w czymś pomogły i dlatego sie tak wypowiada? wiec każdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie chodzi o obiektywizm. Nie ma tak, żeby wszystko było suppcio. Dlatego mówmy o tym co dobre, ale nie bójmy się mówić o tym co jest złe we firmie. Tak się składa, że góra jest zależna od nas konsultantek, nas nie będzie nie będzie firmy. Wiem, że dla niejednych jest to jedyne źródło utrzymania, ale szanować się trzeba i mówić o tym co nas boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może wie co się stało ze stroną główną tupperware? Od pewnego czasu jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILL
O ile strona główna Tupperware działa u mnie znakomicie, to najwyraźniej coś innego zawiodło- przepraszam, ze tą samą wypowiedź napisałam aż trzy razy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Ja stronę znam, to moje klientki zgłaszają, że nie było. Ja też nie miałam od wczoraj jest, ale fill dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_1968
Mam pytanie związane z używaniem ręczników z mikrofibry tupperware. Kupiłam 2 takie ręczniki kąpielowe i powiem szczerze, że nie sposób nimi się dobrze wytrzeć. Po wytarciu ciało dalej jest mokre i wrażenie jest takie, jakby woda bardzo słabo była wchłaniana. Co może być tego przyczyną? No chyba, że te ręczniki takie są i trzeba wrócić do starych, dobrych z frotte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa pytania: czy przy ostatniej promocyjnej lilianie był jakiś dodatkowy talerz? jaki prezent jest w tym tygodniu za polecenie nowej kolsuntantki? kiedy otrzymuje się trn prezent? czy po tym jak nowa konsultantka zrobi swoją pierwszą prezenetcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa pytania: czy przy ostatniej promocyjnej lilianie był jakiś dodatkowy talerz? jaki prezent jest w tym tygodniu za polecenie nowej kolsuntantki? kiedy otrzymuje się trn prezent? czy po tym jak nowa konsultantka zrobi swoją pierwszą prezenetcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
mam do sprzedania multiszatkownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
tak przy lilianie był talerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana z tzw talerzem to opcja do wykorzystania przy robieniu deserów nie tylko w kształcie wieńca/korony, ale również pełnego np sernika na zimno. Chodzi o to, że ten talerz to taka pokrywka zamiast tego co się wkałada w środek, czyli nie mamy tylko boków, ale mamy efekt jak w tortownicy. A co do ręczników, to trzeba się przestawić. One nie działają jak ręczniki frote - one wchłaniają wodę przez przyłożenie do ciała, bardziej się przykłada niż pociera i działają lepiej po zmoczeniu i wysuszeniu w zwykłej wodzie bez użycia detergentów. Do końca maja za rekrutację do wyboru jest Mielinek, albo ultra pro 3,5l. Osoba rekrutująca otrzymuje nagrodę, po złożeniu zamówienia startowego na minimum 400zł przez osobę rekrutowaną :) Do końca maja nowy konsultant zarabia od pierwszego zamówienia czyli za torbę nie płaci 92zł (23% z 400zł) tylko 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza michalik
Kupiłam ostatnio garnek tupper z tej serii z czarnymi rączkami 3,5 l. Powiem Wam, że rewelacja. W końcu można spokojnie złapać za przykrywkę i sam garnek i rączki są chłodne. Jakby ktoś miał jeszcze coś do sprzedania z tej serii, to proszę o maila: eliza.michalik77@gmail.com. Niestety, nie ma tego w ofercie katalogowej więc trzeba po prostu kombinować, aby te naczynia kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza michalik
czy zapowiada się jakaś nowa promocja na multiszatkownice? Bo dostałam 2 maile od osób, od których coś wcześniej kupowałam z propozycją zakupu multiszatkownicy (dostępność w ciągu 3 tyg) w cenie 150 zł. Cena niska i nie bardzo wiem, z czego takowa wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do elizamichalik. Multiszatkownice dostawało się w prezencie na zapowiedzi lata. Jeżeli ktoś już ma to sprzedaje. Ja posiadam bo dostałam w styczniu i teraz mam drugą tez chcę sprzedać. Może dlatego masz propozycję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diamonths Poznań dziękuję za odpowiedź:-) Powiedź mi jeszcze, czy jeśli w następnym tygodniu wprowadzę nową konsultankę i ona będzie aktywna na kwotę powyżej 400 zł, to czy i ja muszę w tym tygodniu być aktywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Mirabelka, Ty nie musisz być aktywna. U nowej osoby robisz party startowr jest na 400 i to jest Twoja rekrutacja. Osoba którą zrekrutujesz dostanie torbę za 1 zł, od początku zarabia, a Ty prezent za rekrutację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Do Elizy W czerwcu multiszatkownicę może zdobyć każda gospodyni party, można ją dostać za opłatą prz rezygnacji z TG lub prz sprzedaży za 1800zł prezent z TG i szatkownicę za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza michalik
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Zatem to dobry czas, aby taką szatkownicę sobie kupić :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja2010
witam:) czy juz sa znane oferty na 22 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
Czy gotował już ktoś szparagi w cudzie kuchennym? Jest to wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoj uwielbiam szparagi ale balabym sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
nooo ja już dalam lika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×