Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość sagapi
Właśnie o to mi chodziło. Jak dotychczas miałam pełno planów i pomysłów do działania, poumawiane terminy, a na chwilę obecną - po prostu nie chce mi się już pracować i chyba odpuszczę sobie, aż szkoda bo kalendarz bardzo zapisany ale jakaś niechęć mnie ogarnęła do działania z tego powodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 1555
pewnie zaraz firma ogłosi kolejną akcję "rekrutacja" i od razy wszystkie rzucicie się z zapałem do pracy. Chyba tylko w tupperware konsultantki, aby zdobyć nagrodę w zasadzie same sobie strzelają w przysłowiowe kolano. Ale jak tylko firma mówi start, od razy wszyscy o tym zapominają i rzucają się do rekrutowania. Firma ma lepsze statystyki, coraz więcej tańszych ofert na allegro czyli wszystko ok. A na żalące się prawdziwe konsultantki nikt nie zwraca uwagę. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Ja osobiście nie raz poruszałam temat allegro i rekrutacji na siłę. Niestety to nic nie da, nowa Dyrektorka jaką mamy założyła taki a nie inny plan. Nasze opinie nikogo nie obchodzą a przecież przedstawiamy to co nie podoba się klientom. Zażyty, że nic z tym nie robimy albo boimy się o swoje tyłki są nie na miejscu. Jeśli komuś się nie podoba polityka firmy to słychać w tle masz wybór. Jak któraś konsultantka ma dość to odchodzi. Życie jest okrutne i jak chcesz dorobić lub zarobić nie tylko w Tupperware, bo w innych firmach jest podobnie, to rób swoje a emocje zostaw w kieszeni. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecik77
Mam pytanie co sądza Panie o macka Tupperware? Moja klientka pyta mnie o nią, gdyż szuka czekoś do wyciągania ciasta drożdzowego z miski (mówi że silikonowa nie daje rady). Czy Pani może cos by poleciły? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 1555
Czyli do biegu, gotowi, start ! Ale poważnie, to życie nie jest okrutne. Skoro jednak pozwalamy, aby nami poniewierano i traktowano nas jako kogoś, komu można wszystko kazać i tak ten ktoś to zrobi w połowie schylony w szacunku (Honia nazywa to schowaniem emocji do kieszeni), to nie dziwmy się, że firma Drogie Konsultantki robi z Wami co chce. Ale skoro zycie jest okrutne, nie ma w nim miejsca na jakąkolwiek godność, bo przecież trzeba dorobić za wszelką cenę. Pani dyrektor każe, siła robocza jak w dawnych czasach posłusznie rozkazy wykona. Dlatego walka o puchar się rozpoczęła ! Powodzenia w rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
A ja zmieniam temat. Czym różni się freshmart od tęczowej szklarni? i do czego mogą być wykorzystywane miseczki Crystallo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Olu nie rozumiem, co to znaczy, że nie mamy godności i dajemy się poniżać. Ja mogę napisać jedynie o sobie i nie uważam, iż dorabiam za wszelką cenę. Mam w nosie rekrutacje, czy puchar, pracuję, ale nie za wszelką cenę. Jestem ciekawa w jakiej firmie obecnie nie trzeba schylać karku aby zarobić i nie będzie to uwłaczać w godność. Myślę, że mogę liczyć na podpowiedź od zatroskanych i nie uginających karków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
Czy ma ktoś na sprzedaż książkę z przepisami dot. pieczenia w naczyniach Ultra Pro. Bardzo chętnie odkupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagapi
Rozella skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagapi
w jaki sposób chcesz dokonać zakupu przepisu? Posiadam ogrom przepisów również na miskę do ciasta, mix-max, lilianę, cud kuchenny i wiele innych. Jeżeli jesteś klientką firmy to Poznań powinien być przebogaty w tą wiedzę, przecież macie dystrybucję. Jeśli chcesz chętnie pomogę. Pomagam każdemu kto jest moim klientem bądż konsultantem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
sagapi, chcę kupić od kogoś kto ma tą książkę z przepisami na gotowanie i zapiekanie w naczyniach Ultra Pro. Czyli przeleję na konto pieniądze i ta osoba przyśle mi na wskazany adres. Oczywiście korespondencja o danych osobowych poprzez meila :) Tak mamy w Poznaniu przedstawicielstwo , nawet dwa kroki odemnie. Jednakże ja zetknełam się z produktami firmy tupperware poprzez kuzynkę męża. I tak już zostało. Ona ma taką książkę ale podniszczoną, coś tam się zadziało. Ja chcę nową i ładną :) Sagapi z tupperware mam wazę taką fioletowo-beżową chyba sonata księżycowa ta seria się nazywa. Mam foremki do galaretek taki małe. Kluseczkomanię, cedzak z przykrywką, wiaderko Jumbo, pojemniki do ziemniaków i cebuli, pojemnik do marynowania mięs, szklarnie dużą, średnią i taką 1,8 l wysoką, mandochefa i naczynia Ultra pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagapi
ok, chętnie Ci prześlę i dołączę też inne... chciałam się tylko jeszcze dopytać czy jesteś informowana o promocjach, bo w tej chwili jest fajna promocja na rozdrabniacz plus, ja nim robię sałatkę krabową na prawie każdym party (wczoraj też) w ciągu 5 minut. Koszt obecny to 119,90 fajna cena na dużą szklarnię bo 69,90 za 6 litrową, a także zestaw szklarenek, 1,8 l + 2 szt po 800 ml w cenie 94,80 zł. i wiele innych. Jeśli chcesz podać nr tel zadzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozella
sagapi podam nr telefonu, ale na meila. Napisz proszę do mnie pod adres rozelka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjolka
Czy ja mogę prosić panie konsultantki o odpowiedź na moje wyżej zamieszczone 2 pytania? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam na pytanie kkjolka Zmienił się kształt szklarni i dostęp powietrza jest na suwak ,a nie na przyciski które można było zgubić.Cristallo to pojemniki do przechowywania ,transportowania i podgrzewania różnego rodzaju produkty.Bardzo dobre pojemniki do zabrania posiłku do pracy,szczelne i niedużo zajmuje miejsca w torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja równiez nie uważam, że nie mamy godności. Przecież nikt nie musi rekrutować. I gdyby wszyscy zgodnie zdecydowali się tego nie robić firma nic by nie zrobiła. Konsultant z rekrutacji i tak nic nie ma, premię dostaje menager. Jeżeli grupa nie ma rekrutacji to nic się nie dzieje. Nie dajcie się zwariować, bo i tak robią z nami co chcą, wystarczy spojrzeć na katalog, podziękowania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzeba robić ale jak w każdej pracy ludzie nie potrafią szanować siebie i innych liczy się tylko ja a pozostali są nieważni .Takie nastały czasy wyścig szczurów .Ja robię to co uważam i co mnie jest wygodne ,bo jak coś powiedziałam to zostałam skarcona przez dystrybutorkę i na tym się skończyło.Zmienili punktację i mniej rzeczy można wybrać za punkty ,wyższa kwota do punktów i tak co roku gorzej .Pozdrawiam wszystkie czytelniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanna25
Witam:) Byłby ktoś zainteresowany pokazem domowym? okolice poznanie:) zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanna25
mój meil to: aanna25@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda37
Witjcie.Kto wie jaką pojemność ma pojemnik uniwersalny w promocji na 15-16 tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Pojemnik w pomocji na tydz.15-16 ma ok 2,5l poj, wymiary 30cm/20cm, wys.10cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda37
bardzo dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
a ja juz sie nie moge doczekac na mojamandoline uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Bilska
A ja mam ciekawostkę. Mój dobry znajomy, który pracuje w jednej z większych fim informatycznych w W-wie powiedział mi, że dostali zlecenie przygotowania studium wykonalności dla sklepu internetowego dla...tupperware polska. Oczywiście, studium wykonalności to jeszcze nie sklep, ale widać w jaką stronę może pójść kochana centrala. W sumie, to byłby super interes. Brak dystrybucji, brak prowizji dla konsultantek, dostawa prosto do domu klientki po kosztach katalogowych...jak widać, coś kombinują długofalowo na przestrzeni kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa towda
Firma musi myśleć o swoich celach biznesowych bo też Polska ma swoich szefów zagranicą. Skoro (można to łatwo sprawdzić w internecie) spółka Tupperware Polska od 2008 roku ma ciągly spadek przychodów i zysków, to jakieś działania szefowa musi podjąć. Bo jak widać konsultantki pracują do d....skoro przychody coraz niższe, rekrutacja też chyba nie pomaga, co to zrobić, aby zwiększyć sprzedaż? Otworzyć nowe kanały sprzedaży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
czy ktoś byłyby tak dobry i podał wymiary freschmarta 6l tego w promocji za 69,9? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwen26
Freshsmart 6,1 L wymiary 38 x 18,5 x wys.15 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×