Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość samusiaija
ja mam dośc ciepło w kuchni i spiżarenki stoja dodatkowo koło lodówkii nicmi nie kielkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja trzymam pod zlewem w szafce też mam ciepłą kuchnię i gotuję dla 3 osób ,zawsze zużywam wszystko do końca zdarzyło się że ziemniaki kiełkowały ale stały wtedy prawie 3 tygodnie i kupiłam stare ,nigdy mi nie gniły .A cebula stoi nad ziemniakami i nie miałam nigdy problemu.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za złe wymiary ziemniaczanej spiżarenki spisane z przewodnika moja ma wymiary dł.25 cm szer.19cm wys23cm a dł przykrywki po otwarciu to 31,cm i 2mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wanda:-) Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze...czy jeśli upiekę biszkopt w silikonowej królewnie, to brdzie on pasował do formy duo, która jest nagrodą aktywnościową w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie,czy produkty silikonowe tupperware sa bezpieczne? czy nie wytwarzają w wysokiej temperaturze rakorwórczych substancji? gdzie są produkowane? czy w chinach? chcę kupic bo syn 6 letni zajada się muffinkami,ale mam juz jedną formę chińską i zastanawiam się ,aby ja wymienić,ale nie mogę trafić na polski produkt formy muffinkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela59
Silikony z Tupperware sa bezpieczne możesz piec w tem. do 220 C a i nic się nie dzieje należ myć je przd pieczeniem i po pieczeniu dlatego że silikon wyżuca tłuszcz. jak masz jakieś pytania to napisz e-m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaa
podacie jakies przepisy na srebrny garnek dostałam go w prezencie i nie mam pojęcia do dalej z nim..hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam:) Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem pojemnika do serwowania, transportowania i przechowywania wypieków i nie tylko )))-proszę pisać:) kriso_82@tlen.pl Innowacyjne rozwiązanie, dzięki możliwości składania pokrywy pojemnika (od 7,5cm do 14cm).średnica 28cm:)) Polecam!!!! Pojemnik Na Tort-TWIST filmik: http://www.youtube.com/watch?v=V9NhD-fgSlg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka-1
czy ktoś wie co to jest bistro z kksk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bistro wygląda jak dzbanek ,wykonany ze stali 18/10z trzy warstwowym dnem ,służy do gotowania ,podgrzewania,serwowania,np;kawki o poranku lub sosu do obiadu ,herbaty wieczorem ,można też w nim miksować zupki,ogólnie do wszystkiego ,szkoda że go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy Bistro ma przykrywkę? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym tygodniu jest ściereczka do okularów 39,80 za 3 szt i ściereczka do mycia szyb 99,80 za 3 szt.Za aktywność jest junior breadsmart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Mam do sprzedania nowy rozkładany pojemnik na tort i multi szatkownicę oraz wiele innych produktów w dobrej cenie. Kontakt : hnadczuk@wp.pl lub tel. 605551644.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuzela 134,90 ,cud kuchenny 69,90 zestaw półmiski i waza bella 199,90 zestaw bazyli 89,90 pojemnik uniwersalny 59,90 ergolinia otwieracz fryderyk 89,90 maximilian 2,75 lit za 34,90 ergolinia łyżka do lodów gratis poj świeży mróz za 129,90 śniadaniówka+maratończyk 59,90dla chłopca denko w piłki ,dla dziewczynki w kwiatki dwa zestawy za 109 ,90 przy zakupie z katalogu za 70 zł można kupić tęczową szklarnię 1,6 l za 44,90a przy 8 gościach na party każdy może nabyć 2 kubki piknikowe nowe za 19,90 pozdrawiam wszystkich i życzę wielu party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tym tygodniu we wszystkich dystrybucjach są takie same promocje tzn. ściereczka do okularów 39,80 zł za 3 szt. i ściereczka do mycia szyb 99,80 zł za 3 szt.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Tarnowie takie same,chyba w całej Polsce takie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie są takie same, ale w dystrybucjach urodzinowych np Poznań wschód jest dodatkowa promocja do zamówienia tylko tam wyciskacz do cytrusów ergolinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Piła-Bydgoszcz to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Nowy Sącz też to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy AT05 mini dzbanek 350 ml mogą kupić tylko osoby które dokonały zakupu na party?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś ma przepis na paprykę konserwową do wiaderka Jumbo bardzo proszę o przepis i opinię jak ktoś robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×