Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość Honia...
Z tego co ja wiem o gotowaniu jajek w cudzie to; Gotujemy je 40min, wkładamy tylko jedną warstwę, nie mogą być wyjęte prosto z lodówki tylko o tem pokojowej. Jajka z cudu są ugotowane na twardo ale żółtko jest na półtwardo. Wody wlewamy tak jak pisze koleżanka powyżej. Jeśli chodzi o rogalomanię, używam jej często, bo moja rodzina je uwielbia, a najmniejszą porcją jest kilogram mąki. Rogale są zawsze równe i mi zajmuje dużo mniej czasu przygotowanie ich. Odnośnie pierogów, bardzo ważną rzeczą jest odpowiednia konsystencja ciasta i trzeba się najpierw nauczyć nią posługiwać, ale później pierogi wychodzą "jak z pod igły". Oprócz pierogów można na niej robić nadziewane ciastka lub wykorzystywać jako foremkę do ciastek. Jednak jeśli ktoś robi rzadko pierogi to może być nie zadowolony z tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Pierogi robię bardzo często i naprawdę duże ilości, ale nie używam pierogomani, bo dla mnie pieróg musi mieć kształt pieroga a uszko być uszkiem. Ale jeżeli dla kogoś nie wazny kształt to naprawdę super. Tak samo jak rogalomania. Ktoś zadzwoni, że wpada z wizytą to zawsze mam buraki suszone i robię barszcz w cudzie i do tego rogaliki z ciasta francuskiego, kładę plasterk szynki i ser żółty, zawijam i do piekarnika.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Fill. Nie nazywaj spotkań tupperware, że to spotkania sekty. Ja uważam, że to fajne kulinarne spotkanie towarzyskie. Moje koleżanki co jakiś czas organizują takie spotkania,. Wymieniamy sie przepisami, gadamy. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w każdej firmie były by takie spotkania to ludzie czuli by się w pracy dużo lepiej ,a nie zestresowani z depresją wracający po weekendzie ,ja chętnie chodzę w poniedziałki na spotkania i jak czegoś nie wiem to tam zawsze znajdę odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILL
Dziękuję za odpowiedzi odnośnie rogalomani i pierożkomani. Już wiem że skuszę się na tą pierwszą, nad drugą się zastanowię jeszcze. Pisałam o moich odczuciach odnośnie mojej dystrybucji. Jeżeli Wy macie inne odczucia to pozazdrościć, bo dobrze trafiłyście. Byłam na takim poniedziałkowym spotkaniu Pani rozdawała prezenty dla osób z obrotem powyżej 400 zł, później pytała każdą konsultantkę szczegółowo dlaczego nie `ma wyższego obrotu. Było przedstawienie produktów z danej ulotki i wskazówki jak WCISNĄĆ naprawdę, te kobiety wypowiadały się bardzo niepochlebnie o swoich klientkach. Nie wszystkie oczywiści, było kilka fajnych babeczek- te się nie odzywały specjalnie. Najbardziej beszczelna była Pani z dystrybucji i taka jej dziwna koleżaneczka. Było mi dziwnie w ich towarzystwie. Później podpisywałam umowę, dystrybutorka zadawała mi pytania, którymi wcześniej kazała nakręcać klientów. Najbardziej się wkurzyłam kiedy moja konsultantka powiedziała, że dopiero co wyszłam za mąż a dystrybutorka skwitowała to słowami" o, to dobrze- jej teraz wszystko jest potrzebne". Panienki myślały, że znalazły głupią. Każda z Was, moje drogie na moim miejscu by się rozczarowała, bo liczyłam na fajne spotkanie kobietek (w domu sami faceci, mama daleko, koleżanki zapracowane). Niestety te panie mnie bardzo zniechęciły do siebie i swojej dystrybucji- nie lubię chamstwa. Produkty Tupper bardzo lubię, myślę że szperając w Internecie można się o tych produktach dowiedzieć bardzo dużo. W zasadzie to o zastosowaniu produktów, które kupowałam od Pani konsultantki, dowiedziałam się od Was. Mówiłam apropo miski do drożdżowki, że za jej pomocą można jeszcze to i to, a Pani konsultantka się dziwiła i mówiła, że musi wypróbować... . Dlatego cieszę się, że jest to forum. Bo tak jak wspominałam wcześniej zawsze można się powymieniać informacjami. jest tu miło i sympatycznie. JESZCZE RAZ PODKREŚLĘ MOJE ODCZUCIA ODNOSZĄ SIĘ DO TYCH KONKRETNYCH PRZYPADKÓW. BARDZO SZANUJĘ PRACĘ UCZCIWYCH KONSULTANTEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hnadzuk...mozesz podać przepis na barszczyk z suszonych burakow w cudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Wrócę jeszcze do gotowania jajek w cudzie; Czas który podałam jeszcze może być za krótki, najkożystniej jak gotują się 60min, na mitingu śmiały się dziewczyny, "że jak zalejemy jajka i pójdziemy na mszę w niedzielę to po powrocie będą już gotowe". Do Fill, jesli będziesz chciała porad lub będziesz miała problem to chętnie pomogę , masz chyba pecha, że tak trafiłaś jeśli chodzi o dystrybucję. W razie pytań piszl; mhrog@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to ta sama dystrybucja M. i G.,co nie odbiera kłopotliwych telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Gościa. Przepis na barszcz i rogaliki jest na moim blogu tupperwarenowysacz.wordpress.com. Znajdziesz tam również inne przepisy. Zachęcam do odwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Czy gotował ktoś kasze jaglaną w cudzie kuchennym?Jeżeli tak prosze o przepis i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszkasiedlce
hnadzuk...dziękuję za przepis...właśnie byłam na Twoim blogu:-)....i będę tam zaglądała. Ja też prowadzę bloga...zapraszam na mojego http://kogel-mogeel.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Graszkasiedlce. Super blog. Mój ma trochę inne zadanie. Chcę podawać przepisy tylko z wykorzystaniem produktów tupperware. Ponieważ kuchnia to moja pasja na pewno skorzystam z twoich przepisów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy któraś z Pań już wie, co nowego będzie w promocji na 28 tydzień i co będzie można dostać za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamani :)
Witam drogie Panie :) czytalam na ktorejs ze stron forum jak ktoras z Pan pisala o ostrej mandolinie...otoz sama szatkowalam bez nakladki..i od wczoraj cierpie na brak opuszka palca...uzywajcie nakladki-nawet w pospiechu. I potwierdzam -mimo wszystko- mandolina jest niesamowita.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Fill. Pisząc o spotkaniach miałam na myśli te które sama organizuję, czyli tzw party. Chociaż dystrybucja w której pracuję jest na prawdę super. Spotkania w niej różnie, czasami ciekawe, czasami nudne, ale dystrybutorka stara się, dba o nas, nagradza dodatkowo. Proponuję Ci zmienić dystrybucję. Przez telefon też można zamawiać, a jak trzeba to paczki też się wyśle. Myślę, że warto być tam gdzie cię doceniają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy któraś z Pań już wie, co nowego będzie w promocji na 28 tydz.i co będzie można dostać za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Turban na Głowę Cena 59,90 zł; *Duży Ręcznik Sportowy Cena 99,90 zł ; *Zestaw Pojemników Zawsze Sypkie z Zielonymi Pokrywkami Cena 159,60 zł 1,1 litra x 2 szt + 1,7 l + 2,3 l + 500 ml; *Zestaw Plażowy – quarto 160 ml , Pojemnik do mrożenia 1,4 litra , Mini miska do ciasta 2 litry żółta , Maximilianek 600 ml , eko torba Cena 99,90 zł *za aktywność Każdy aktywny z minimalną sprzedażą 500 zł otrzyma : MR. NALEŚNIK Nowość do przechowywania naleśników , placków , tortilli itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma niczego ciekawego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Nie rozumiem polityki firmy, lato, urlopy, to oferta powinna być ciekawa, a tu w ulotce nic nowego i tygodniówki też fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nie ma nic ciekawego na 29 tydzień. wakacje?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wie ktoś co jest na tydzień 29????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
w tygodniu 29 lilianka bez talerza. Nie ma rewelacji. Koniec kwalifikacji na krajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktoś jakie będą promocje w tyg 30 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
Oj!Dawno mnie tutaj nie bylo....co do "feel", to zapraszam do nas na spotkanie my mamy super atmosfere.Gotuje pan Jurek,który stara sie aby każdy dostał przepis a wszystko jest pyszne.Jest omawiana gazetka i jest bardzo milo i fajnie.Moja manager jest poprostu rewelacyjna o wszystko mogę ją poprosić i liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza michalik
czy ma ktoś do sprzedania jakieś naczynia z serii Inspire (z czarnymi rączkami) oprócz garnka 3, 7 (bo mam) i woka (którego nie chcę)? Podaję kontakt eliza.michalik77@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ciekawego w tygodniu 30???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honia...
Na tydz.30 tylko Mały Książę - 29,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIRCIA133
A JAKI PREZENT TYGODNIOWY HONIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×