Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny a czy mozna dokupic sam ustnik do bidona??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Do Kika Miska u nasteż jest w promocji, a skoro podajesz co jest dodatkowo to pisz wszystkie ceny to nie trzeba będzie się powtarzać, hi hi... Jeśli chodzi oczęści zamienne to można wszystko dokupić, tylko czasem trzeba długo czekać ( w przypadku produktów nie katalogowych). Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Części zamienne można dokupić i liczą się do obrotu,czeka się ok.3tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a osoba która nie jest konsultantka jak moze dokupic ustnik do bidona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy w takim kubku: http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/256389 można pić gorące napoje ? Tzn. wlać gorący napój zamknąc i wrzucić do torebki, czy się otworzy a co gorsze wybuchnie, chodzi mi czy ktoś miał taką sytuacje że gorący napój "wybuchł" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie polecam do gorących napojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie wypróbowałam przepis z poprzedniej strony i przecież to przepis na naszego murzynka tylko dłużej się piecze bo większa ilość ja piekłam w Micro Nowa 1,5 litra ,wyszedł pyszny ,i moja rada niektóre przepisy zawierają sodę zastąpcie ją śmiało proszkiem do pieczenia z sodą było bardzo niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam W dzbanku nowa fala pękł mi uchwyt. Czy to podlega gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje bardzo za przepis :) wypróbuje go na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Pęknięte ucho w dzbanku można jak najbardziej reklamować. Możesz to zrobić przez konsultanta lub w dystrybucji. Jeśli nie masz dowodu zakupu to musisz podać nazwisko osoby od której kupiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasławetny
ja używam, ceny mają chore, ale jakość ją uzasadnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samusiaija
ciasto pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Jeżeli chcecie kupować taniej,to wejdżcie do firmy,będziecie kupować 23% taniej.Można kupować dla siebie,nie ma wymaganych kwot zakupu.Kupujesz za 50zł,czy za 27? -nieważne.Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lena
Cześć dziewczyny. W przyszłą sobotę organizuję pierwsze Party u siebie w domu. Proszę podpowiedzcie mi jakie ułożyć menu żeby zaprezentować najlepsze produkty z Tupperware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Najlepiej ciasto drożdżowe i jakąś sałatkę. Zawsze robię drinka. B.dobry jest 4 łyżeczki kawy rozpuszczalnej wsypać do mix-maxa dodać 200ml. białej wódki ubić,dodać całe mleko skondensowane słodzone ubić.To jest ala szeridan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej kawy to ja proponuję zrobić murzynka w micro novej w mikrofalówce ,będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
ja bym zrobiła kurczaka w sosie aurora (przepis w książeczce Gotowanie na czasie)w MicroNowa, do tego ryż w ryżowym garnuszku lub w cudzie makaron i do tego drink lub galaretkę z owocami w lilianie, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Kurczak w sosie aurora jest rewelacyjny. Galaretkę z owocami w lilianie robisz w/g jakiegoś przepisu,czy jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Mam pytanie.Czy micro nowa do pieczenia babki trzeba posmarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Proszę zamieszczajcie przepisy jak macie fajne ,szybkie i sprawdzone.Ja też będę pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mikro nową przed pieczeniem smaruję bo pierwszy raz został mi kawałek spodu w środku ,i jak masz dużo ciasta to piecz 2-3 minuty dłużej dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kiki czy u was była wyprzedaż w 40 tygodniu w której jesteś dystrybucji bo u nas w Tarnowie nie było a tak liczyłam że coś zakupię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Galeretka w lilianie z kołnierzem; 2 galaretki rozpuszczam w 4szkl wody i dodaję 8-10g żelatyny do tego ok. 1,5 szkl malin. Formę smatruję kilkoma kroplami oleju (na ręcznik papierowy i dokładnie rozprowadzam po formie), można przelać dobrze zimną wodą ale czasem gdzieś nie odejdzie dobrze i klapa przed gośćmi. Często robię ptasie mleczko przepis sprzed komuny! ok. 1 szkl mleka zagęszczonego niesłodonego 2 galaretki rozpuszczone w 1szkl wody jako dodatek można dać kostki kolorowych galaretek, albo żelki gumisie lub kawałki czekolady ewentualnie kawałki owoców Mleko ubijamy tak jak pianę z białek i dodajemy przestudzone galaretki, chwilkę jeszcze ubijamy, wkładamy do formy na przemian z dodatkami. Deser ten jest dużo lżejszy nisz bita śmietana a smakuje też wyjątkowo dobrze schłodzony. Iość galaretki i mleka zależy od tego ile damy dodatków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem wyprzedaże były bardzo nie typowe, a mianowicie od miesiąca te produkty które wychodziły z katalogu dystrybucje mogły zamawiać tylko na sztuki a nie na kartony. A wyprzedaż dotyczyła pomocy dystrybucji w wyczyszczeniu swoich magazynów z tych produktów i rzadko kto miał co wyprzedawać. W Poznaniu są tylko kubki NF z dziurką i kilka pierdułek w ilościach 1-5szt. A tak po za tematem to jeśli macie ochotę jutro na rogaliki marcepanowe vel Tupperware to zapraszam na 11 albo 18 do dystrybucji Poznań Wschód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie czy miska do ciasta będzie w 41 tygodniu jeszcze w promocji? Dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Tak miska zostaje i dojdzie pewnie rogalomania,bo Poznań poleca rogaliki marcepanowe. Bardzo prosimy o przepis na ROGALIKI MARCEPANOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
U mnie na party bardzo dobrze się sprzedaje rogalomania na rogaliki z ciasta francuskiego z serem i z szynką konserwową + barszczyk czerwony w cudzie kuchennym.Czyli doskonałe menu na party w pażdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Rogalomania i stolnica-promocje 41-42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
A przepis na barszczyk w cudzie dostanę? Bardzo proszę. A jak znajdujecie ten serowy młynek? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogaliki marcepanowe - ciasto drożdżowe z przepisu z torby konsultanta na chałkę (bez jajek) genialne - i w extra szefie posiekane migdały obrane 100g+ garść rodzynek namoczonych + 100g marcepanu + łyżka masła - na rogaliki porcja na 24szt. A młynek serowy owszem do sera twardego fajny ale cudo do czekolady ( robi wiórki a nie jak francuski pyłek), do orzechów - poręczny i można od razu na deser ścierać albo czekoladę do kawy!! Rogalomania 79,90 stolnica 52,90 młynek 69,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×