Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
ultra pro 3,5 z pokrywką - 299.90 wiadro jumbo -79.90 jabłecznik -74.90 neo łyżka kuchenna -19.90 zamiana ze strarą drewnianą eco torba+mix-max+sito -119.90 jako AT07 NF dzbanek 1l -9.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dzbanek ATmogą kupić wszyscy obecni na party?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli sprzedaż przekroczy 480zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to At można kupić jeśli na party będzie minimum 10 gości. A co do oferty to dlaczego jest fatalna i jaka byłaby lepsza? Jest mnóstwo nowości, dobre nagrody do gospodyń i tyle promocji + ulotka podstawowa + katalog - to nadal mało? Co byłoby lepsze? Garnki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka jest aktywność w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przysłowiowo 10 osób tak!, ale nie mogą być kupowane same AT na prezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie 2 łączące się oferty czyli ulotki + katalog i coś dodatkowego na tydzień jest ok! jest z czym pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś5
cześć jak znajde Wasze blogi z przepisami ? jestem nowa na forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Nie narzekajcie,że zła oferta,tylko przedstawiajcie korzyści produktów tupperware.U nikogo nie siedzimy w kieszeni i nie możemy myśleć ,że to dla niego drogo.Mamy rewelacyjny tłuczek KKSK,nożyce b.ostre,,piękne ,twarde etui, tłuczek do ziemniaków ,majówkę,tartę i katalog.Jest co sprzedawać.Powodzenia.Mnie idzie dobrze.Służę poradą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Na jaką kwotę trzeba mieć zamówienie, żeby można było zamówić wzór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam.Zależy za ile wzór? Cena wzoru nie może być niższa niż twoja marża np.zamawiasz za 250zł razy 23 procent=57.5 I za tyle możesz sobie kupić wzory itp.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej dystrybucji tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zna oferty dodatkowe lub wie ktoś co jest w tym tygodniu za aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Jak dla mnie oferta urodzinowa zupełnie nieciekawa.urodziny to urodziny więc oczekiwałabym czegoś ekstra w ekstra cenie. Poza tym nie wiem jak u was ale wakacje nie są najlepszym czasem na party. Może macie jakieś pomysły? Jestem już osłabiona odwoływniem prezentacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maja
Ma ktoś do sprzedania zawsze sypkie plus 1,6l- potrzebuje takie 2 w rozsądnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka22
co jest w ofercie tygodnia w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 2013
Witam-mam pytanko-czy wam też duża optima niezbyt przechowuje żywność? Już po dwóch dniach mam ją niezbyt świeżą.A kupuje wędliny ze sprawdzonego źródła, nawet ta samo wędzona przez moich rodziców nie wytrzymuje w niej świeża :-(( Wyparzałam ją, myłam wodą z octem...i nie ma poprawy.A gdy zgłosiłam to mojej pani dystrybutor to w odpowiedzi usłyszałam ,że to niemożliwe i na pewno to wina kiełbasy lub lodówki??? I ona nic na to nie poradzi. Śmieszne, ale się wkurzyłam!!!Pojemnik za niemałe pieniądze jest do....nie będę się wyrażała.Niestety zauważyłam ,że akurat u nas jest coraz więcej reklamacji i niezadowolonych klientów.Firma chyba postawiła na ilość a nie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trym tygodniu w promocji; NF sól i pieprz 24,90 Etui 34,90 Rondel Mirage 300,00 Jeśli chodzi o optimę dużą, to naprawdę ma znaczenie jakość wmędlin. Ja kupuję z różnych sklepów i czasem wędlina jest świeża przez tydzień a czasem po 2 dniach trzeba zużyć. Wędliny mokre trzymamy w pojemniku z kratką, a wędzonki z pełną pokrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam.Optima jest rewelacyjna,nie kładziemy wędliny do pełna,zostawiamy 5cm.od góry .Jeżeli nie jesteś zadowolona przechowuj sery.Rewelacja.Nie obsychają,nie mieszają się zapachy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Przepraszam optima- 0.5 cm . od góry zostawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo anna
Kupiłam wiaderko i na razie zakisiłam ogórki. Są dobre i jestem zadowolona. Po zjedzeniu mam zamiar zakisić kapustę, ale moja teściowa twierdzi ze kapusta z wiaderka nie jest dobra, podobno szybko ciemnieje. Ma ktoś doświadczenia z kiszeniem kapusty? Robić? Dodam że kapusty nigdy wcześniej nie kisiłam. Przepraszam ale pytanie umieściłam przez pomyłkę w niewłaściwym miejscu, i teraz powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiszę kapustę od dawna w wiaderku. Świetnie się przechowuje. Mam już 2 wiaderka i są super. Świetna jest też całkiem młoda wiosenna kapusta do kiszenia-po ukiszeniu delikatna. Polecam kisić i się nie bać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam.Czy macie jakieś przecieki co będzie w przyszłym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny ma któras z Was bidon i sniadaniówke, taka w kwiatki ?? chce kupic córce do szkoły i zastanawiam sie czy wszystkie opakowania z Tupperware sa bezpieczne??? nie sa robione z melaminy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Bidony i śniadaniówki polecam, nie zachodzą reakcje z przechowywaną żywnością, nie czuć plastiku na prawdę super. Wiaderka tez mam i kiszę kapustę, jeste dobra, wcale nie ciemnieje, wczoraj robilam surókę z zakiszonej w ubiegłm roku. Pytał ktoś o bloga jeszcze raz podaję: tupperwarenowysacz.wordpress.com. Zachecam do odwiedzania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Mam bidon i śniadaniówkę do sprzedania,są super bezpieczne i szczelne.Ale gdzie ty mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×