Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość kika
Odnośnie rekrutacji,oni muszą wymagać,a my róbmy to co jest dla nas najlepsze.Rekrutować też warto,ale to my podejmujemy decyzję kogo i kiedy. Od Kariny też wymagają .Ona nie rządzi całym światem. Kalkulujmy tak abyśmy wychodziły na swoje. Podejmujmy cele,bo możemy je zrealizować,nie narzekajmy,bo nakręcamy się negatywnie. Dziękuję za dobre i miłe słowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co teraz jest za rekrutacje czy ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mikrowar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gotowalnia
Dziewczyny, czy któraś z was robiła kaszę jaglaną w cudzie? Jeśli tak proszę o uwagi. Klientka kupuła ode mnie i właśnie mi napisała, że jest bardzo rozcZarowana cudem. Kasza jej nie wychodziła, była twarda i niesmaczna. Gdy poprosiłam o konkrety to okazało sie, że głownie chodzi o kaszę jaglaną ale ryż też nie bardzo ją satysfakcjonuje. Moźe coś poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie rekrutuję i dobrze mi z tym . jak prezent za rekrutacje jest to znów brak w sprzedaży i tak w kółko. dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe z tym prezentem za rekrutacje, o którym pisze Diamonds.... Skoro zeszły tydzień był taki ważny w tym temacie, to dlaczego niby teraz miałby być lepszy prezent za rekrutacje jak rywalizacja z Grekami dobiegła końca....Nic, zobaczymy wieczorem i sie przekonamy same..... Dodam jeszcze swoja opinię na temat ZNPŚ. Nie jestem jeszcze weteranką w tym temacie, ale to była moja trzecia zapowiedź i zdecydowanie najgorsza i to pod każdym względem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Tyle razy było już pisane o gotowaniu w cudzie, ale napiszę jeszcze raz. Aby ryz lub kaszę ugotować w cudzie, musimy odmierzyć wodę, zagotować w garnku, wsypać do niego np. ryż pogotować 5min i wtedy przelać do cudu, na pewno się ugotuje. Zresztą to jak ugotować ryż (kaszę gotujemy tak samo), masz podane w przepisach do cudu, pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Diamonths -napisz proszę normalnie bo zawsze tylko te zagadki, ja na przykład nie spodziewałabym się garnka 5,7 litra z kolekcji kulinarnej Szefa Kuchni i możesz mnie teraz zaskoczyć.dodam że bardzo bym chciała choć jeden z tej kolekcji i to byłby strzał w dziesiątkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuphela
Szukam dziewczyn z okolicy Bydgoszczy które chciały by "pobawić się " w tupperware no oczywiście zostać konsultantką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Za rekrutacje jest tylko; -zestaw KKSK chochla i cedzak 2 rekrutacje przy rezygnacji z zestawu - 2 komplety talerz głęboki (4szt) lub - kubki 2szt i 2szt talerzyk deserowy lub - 2 komplety; -talerz płaski 2szt i deserowy 2szt Dla mnie to żadna atrakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Zapomniałam, aktywność 500zł -mini silikonowa łyżka -prostokątna wierza dekor -prostokątna foremka i -Milo miska 4l Aktywność jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dochodzi na ten tydzień w ofercie, i jaka jest aktywność, proszę napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkam1
no faktycznie , tego sie nie spodziewałam....żadna rewelacja, a co w AC ? no i czy powiedzieli co to za dodatkowy przezent za rekrutacje z t.48?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkam1
o, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
W tym tygodniu i przyszłym dochodzi; - cud kuchenny 64,90 - Mr czosnek 69,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki nata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkam1
jednym słowem ,,szału nie ma,,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona84
witam jestem nowa na forum i mam kilka pytań znajoma namawia mnie bym została konsultantką - pokrótce mi opowiedziala jak i co wyglada. prezent dla gospodyni - rozumiem, bo sama robilam u siebie party. za pierwsze zorganizowany pokaz pod jej okiem jako konsultantka dostaje torbę lub szefa. ale o co chodzi z ta aktywnoscia?? liczy sie ona od pierszego spotkania - czy od kolejnych. jaki jest poziom progowy. czy liczy sie iles spotkan w jakims okresie. jesli ja jestem przez nia zrekrutowana to czy ona tez ma przenty za katywnosc, czy tez inne profity. jasli zostalabym konsultantka to zamawialabym glownie dla siebie i najblizszych - chce wiedziec czy pomimo ze znajoma oferuje mi czasem produkt bez marzy - warto mi sie w to bawic - poprostu zamawiajac dla siebie moge miec profity za aktywnosc -z góry dziekuje za odpowiedzi bardziej obeznanych w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Do Zielona. Wchodzac do firmy jako konsultantka robisz party startowe, które musi byc na 500zł. Otrzymujesz wtedy torbę konsultanta (teraz już nie ma szefa kuchni), ale od tych 500 zł nie masz marży 23procrent i nie masz też aktywności. Osoba która Cię wprowadza dostaje prezent za rekrutację. Natępnie składasz zamówienia i masz marże i prezenty za aktywność przy 500zł. Bierzesz udział w prezentach za sprzedaż, możesz nabywać wzory 40 procent taniej. A w pierwszych 13 tygodniach objęta jesteś konkursem dla nowych z różnymi prezentami. Warto być konsultantką nawet po to by sobie kupować taniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja menadżerka dostaje jednorazowy prezent. Ja weszłam aby kupować dla siebie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona84
dzieukje za objasnienia rozumiem ze w tyg w ktorym jestem rekrutowana prezentu za aktywnosc nie dostaje ani ja ani menadzerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Managerka dostaje jeżeli sama jest aktywna na 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam.Nowe konsultantki,które weszły w tyg.48 do Tupperware,jeżeli złożycie zamówienie za min.500zł,to otrzymacie dodatkowo-miskę diamentową-3l.Piękną i ten prezent z konkursu nowego kons.i Tg.i aktywność.Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...czy któraś pamięta ile kosztowały 4 małe pojemniczki QUATRO...takie które ostatnio były na promocji...z żółtymi pokrywkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosztawaly 39.60 4 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Każda osoba ,która zrekrutuje się w tyg.49-50 dostanie marżę i szefa kuchni. Warto teraz wejść do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a który teraz tydzień obowiązuje, bo zastanawiam się nad zostaniem konsultantką, żeby dostać te prezenty rozumiem,że trzeba mieć sprzedaż na 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×