Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
poprosze równiez ulotkę wogóle na styczeń gazetke jesli ktoś ma? samusiaija@interia.pl dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie coś na temat tych garczków,czy warto je kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jest osiagniety cel na aktywnosc w grupie?? i co to za garnki - z pewnoscia w takiej cenie sie go nie kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy używała któraś z Was otwieracza uniwersalnego? Czy warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad0108
Czy ktoś mi powie co jest w tym tygodniu za aktywność ? Mam zamowienie na ponad 1500zl i wiem ze dostanę maszynkę do mielenia mięsa a jaka jest aktywność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejs
aktywność na 500 zł aco2-neo wielofunkcyjny otwieracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Aktywność -tydz.1-mata silikonowa do odkręcania słoików+ otwieracz do butelek. Garnek jest za aktywność -250 zł(jeżeli grupa zrealizuje cel). Garnek jest rewelacyjny -wart-700-800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Kochani, wiem, że obrót jest liczony pomniejszając wartość o 23%. A jak to się ma do podziękowań dla gospodyń? Czy dla niej podziękowanie liczone jest tak samo, czyli wartość sprzedaży minus 23% i to dopiero daje wartość liczoną dla podziękowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękowanie, zawsze jest liczone od obrotu, czyli sumy jaką zapłacą goście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniale
witam czy mogę prosić o wytłumaczenie kiedy mogę kupić maxymiliana w promocji za 60 zł, jeśli kupię produkty i po odliczeniu tej 23% promocji zapłacę ok 100 zł to już mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. jeżeli zakupi się produkty katalogowe na kwotę minimum 80zł to Maxymiliana można kupić za 62,90 dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za aktywność 500 jest otwieracz i mata?? czy tylko otwieracz, a mata tak wyjatkowo za 250?? niech ktos mi wyjasni kiedy ten cel by kupic garnek jest osiagniety??? wszystkie konsultantki podlegle menadźerowi musza byc aktywne na minimum 250?? kesli jest inaczej niech ktos to wyjasni. zalezy mi na garnku, a jestem konsultantka od niedawna a pani która mnie rekrutowala nie jest manmadzerem i tez nie wie z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMiMe
Mam pytanie, ze względu iż od nie całego pół roku jestem konsultantka, ale nie ma mnie na spotkaniach bo jestem w innym mieście, mam niejasność. Jedli mam teraz zamowienie na 2000zl to należy mi sie maszynka do mięsa jak rownież aktywność. Czy coś jeszcze mogę mieć. Moja Pani która mnie zrekrutowala do końca chyba nie przekazuje mi wszystkiego. Jak z prezentami za sprzedaż o 500, 700, 900? Czy jeśli bym któreś z nich chciała to muszę swoją sumę 2000zl rozbić na poniższe i wtedy maszynka mi sie nie należy? Czy np jeśli zrekrutowalam w miedzy czasie 2 dziewczyny mogę rozbić te kwotę na nich a pózniej zsumować je dwie jako ja jedna i wtedy bedą nagrody na poziomie 700, 900, i maszynka? Wytłumaczecie mi proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Witam.Maszynka jest na poziomie 1500zł i musisz złożyć zamówienie na 1500,a te 500zł co ci się resztuje możesz wrzucić na tą co rekrutowałaś i ona ma wtedy Tg-za 500zł .Nic się nie sumuje dla ciebie z twojego konsultanta.Każdy pracuje na siebie. Dla gospodyni należy się prezent od sumy zamówienia,czyli katalog-23%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kika, cos jest nie tak w tym co piszesz, jezeli jest obrot konsultantki 2oootys.a w tym np.byly 2 party, jedna gospodyni zazyczyla sobie maszynke do mielenia za 15oozl.obrotu, a druga np.juliana za 500zl obrotu, i odbiera konsult.2 podziekowania a aktywnosc jest zawsze jedna.nie przepada nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czegoś tu nie rozumiem ,maszynkę powinna dostać gospodyni u której zrobiłaś party na 1500 zł ,my nie dostajemy maszynek ,chyba że party robiłaś u siebie to jako gospodyni się należy ,i trzeba pamiętać że są to tylko 3 pierwsze tyg. stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatkowo możesz zamówić nożyce wielofunkcyjne za 49,90 HS03 a Maszynka TG06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nic nie rozbijała tylko dozbierała jeszcze do końca miesiąca do 4ooo zł i masz gwarantowany prezent mikrofalówkę mam nadzieje że wszędzie są takie same prezenty za obroty.przecież to twoje wypracowane 2000 ,a jeszcze jak będziesz miała 2400 w styczniu to kwalifikujesz się na Seminarium Wiosenne polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za aktywnosc 500 jest mata plus otwieracz czy tylko otwieracz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mardzindzia
Dziewczyny a ja mam inny problem:-) zrobiłam party u siebie i obrót przekroczył 700 zł gdzie zgodnie z ulotką mogę zamówić nożyce wielofunkcyjne za 49,90. Od mojej konsultantki dowiedziałam się że udział konsultanta za nożyce wynosi 49,90 czyli i ona i ja musimy za nie zapłacić prawie po 50 zł? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tyle musisz zapłacić za nożyczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMiMe
Dziękuje za informacje. Nie bede rozbijać spróbuje dociągnąć do 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobrze zrozumiałam...że jeśli miałam party na 700 zł...i moja gospodyni chce kupić nożece za 49,90...to ja muszę zapłacić też za nie taką kwotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za nożyce płaci tylko osoba która chce je kupić ,konsultantka nic nie płaci!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MaMiMe dowiedz się czy u was są też mikrofalówki za 4000 i daj znać napisz skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Mikrofalówka jest wszędzie. To sa prezenty ogólnopolskie za sorzedaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te nożyce dla gospodyń są tej samej wielkości co katologowe i czy tez się rozkładają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy może mi któraś Pani przesłać biuletyn na styczeń...proszę:) nie byłam na meetingu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaMiMe
Tak za sprzedaż na poziomie 4tya jest mikrofalufka Samsung. Nowy Sacz. A powiedzcie mi jak to jest: do końca stycznia uzbieram 4 i jak z mikrofalówka? Mam sie o nią upomnieć w ostatnim zamówieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Prezenty,promocje ,konkursy są takie same w całej Polsce. Prezenty z konkursów są rozdawane po zakoczeniu konkursu,nie trzeba się o nie upominać.Dziewczyny pytacie o tak proste rzeczy,czy wasza menadżerka nie zna zasad?Nie macie spotkań z menadżerką? Ja chętnie wam podpowiem,ale ona powinna to robić w swoim interesie. Widzę,że macie potencjał i powinna w was inwestować. :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×