Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
cena katalogowa -23% i to jest obrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Cena katologowa pomniejszona o 23 procent to jest obrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26cm na 17,5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nic nie wiem co zrobią z allegro, ale od 1.01.2014 będzie nowa dyrektorka i mam nadzieję, że zwróci na to uwagę. Jak na razie nie martwcie się. W PL jest 40mln ludzi, jeśli ktoś woli sobie robić krzywdę (używane, przedrożone, stare, bez prezentów PG i TG) to ich sprawa. Wiem, że nie chce się szukać nowych klientów, ale jak ktoś woli allegro to jego sprawa. Ważne, że się poszerza grono tuppermaniaków. Nie ważne jak mówią byle by mówili ;) Polak lubi kombinować to niech kombinuje, ale najczęściej kończy sie na mądry Polak po szkodzie i wtedy wkraczamy my :) Powodzenia i dużo klientów Wam życzę i mało pracy. Żebyście były szczęśliwe i szczęśliwi w 2014 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Rzeczywiście allegro to zmora dla nas konsultantek. Ale tak sie składa, że tam sprzedają własnie konsultantki. Nie wiem po co i dlaczego to robią, ale taka jest prawda. I wydaje mi się, że nic z tym nie da się zrobić. Zobaczycie ile przybedzie ofert na allegro po pierwszym tygodniu. Kupią 46 procent taniej i potem będa sprzedawać. Ale to już ich sprawa. Ja tez zyczę wszystkim wysokich sprzedazy w NPS i wszystkiego dobrego w nadchodzacym Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuphela
Witam, w pierwszym tygodniu produkty katalogowe -23% to cena dla klienta, dla konsultanta - 23%lub 25% od tej pomniejszonej kwoty -to nie jest 46%. Pozdrawiam i ogromnych obrotów dla wszystkich tuppermaniaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocyjna deska do krojenia ma wymiary 26cmX17,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie deski do krojenia dochodza w tym tyg?? bo cos tu piszecie a ja jestem nowa i nie dostałam wiadomosci o promocji na maila:) z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Nie masz ulotki na styczeń?W ulotce są 4 kolory desek+ 4 nożyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Do Poznań.Mnie nie chodzi o to,że ta osoba handluje na allegro,tylko,że posługuje się nazwą TUPPERWARE.Myślę,że w świetle prawa nie powinna,niech podpisze-Anka lub.......x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to muszę zwrócić na to uwagę, ale wiem, że zaraz pojawi się użytkownik tuperware i się już nikt nie będzie mógł przyczepić... wiem, smutne, zdjęcia z ulotek też niby są zastrzeżone i nic z tym nie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc kika mam ulotkę na styczen ale widocznie oferta sie rózni regionami bo w mojej nie ma ani nozykow ani desek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Oferta z deskami jest w drugiej ulotce, ze specjalnym podziękowaniem dla gospodyń w tyg 1-3 Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak wiec dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro życzę Wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1ewa71
co jest za aktywność w 1 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do konsultantek. Czy to prawda że jeżeli będzie aktywna cała grupa menedżerski to będziemy mogły kupić taniej garnek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nata39 jesli byłaby możliwosc prosze o przesłanie tej drugiej ulotki na maila aldonka_84@o2.pl z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Tak,jeżeli grupa będzie aktywna,to każda konsultantka może kupić garnek 2,8l za 99zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnadzuk
Garnek moga kupić te konsultantki z grupy, któe złozyły zamówienie przynajmniej na 250 zł i grupa zrobiła cel w ilości aktywnych konsultantek. Za aktywnośc przy 250 - mata do otwierania słoików, 500 - uniwersalny otwieracz.. Powodzenia w pierwszym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaką kwotę musi być aktywny każdy w grupie, żeby kupić karnek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłam wyżej odpowiedzi. Dzękuję. Już wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
TYDZ. 1-2 bredsmart katalodowy- 129.9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Wszystkiego dobrego w Nowym 2014 Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą aktywnością na garnek na 250zł, to jest na 100%? Moja menadżerka twierdzi, że musi być na 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeżeli konsultantka jest aktywna na 250zł.to jest zaliczona jako aktywna w grupie, ale aby mogła zakupić ten garnek to musi być aktywna na 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ofertą dla każdej aktywnej Konsultantki której Grupa zrealizuje cel na liczbę aktywnych w grupie jest : AG01 – TupperChef Garnek 2,8 litra Cena 99,90 zł " skopiowałam to z biuletynu skoro aktywność jest 250 zł, to znaczy że przy takiej właśnie sprzedaży można kupić garnek za 99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
GARNEK 2.8 l. otrzyma każda aktywna konsultantka(jeżeli grupa zrealizuje cel). Aktywność już od dłuższego czasu jest-500 zł. Aktywność 250 zł jest tylko na prezent za aktywność-mata, na garnek-500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! czy mogę prosić o ulotkę promocyjną na maila? adres wloczykij8@o2.pl z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktywność na garnek = 250zł Od 45 tygodnia jest nowy program menadzersko-dyrektorski, gdzie aktywna konsultantka w grupie to taka co ma jednorazowe zamówienie za minimum 250zł, AC czyli nagroda za aktywność jest na 500zł lub w wyjatkach na 250zł (700, 1000 itp) Jeśli ktoś podaje inna wysokość aktywności na garnek niz 250zł czyli 500zł moga to być wewnętrzne ustalenia dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×