Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
mam slodkiego młynarza ( z rączką tzn?? ze nie młynareczka??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy posida ktos wiedze, czy dojdzie cos w ofercie w tym tyg?? niby promocji duzo ale bez szalu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o radę. Zastanawiam się który wałek jest lepszy, ten z niebieskimi rączkami czy może ten z żółtymi. Wiem że ten z niebieskimi jest teraz w promocji. Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotyczy sztućców fioletowych - nr telefonu 798099770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że wałek żółty jest lepszy,ale to moja subiektywna opinia Do niebieskiego z kolei można założyć foremki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jutro zadzwonię o sztućce.Dziś nie miałam zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,że nowe produkty Tupperware ,to lepsze produkty.Nowy wałek jest lepszy.Są też do niego foremki.Też nalewamy wodę jak w żółtym.Stary wałek chwalą te panie,które się do niego przyzwyczaiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedz, ale nadal nie wiem który wałek wybrać, może jeszcze ktoś podzieli się swoją opinią który wałek jest lepszy żółty czy niebieski. Bardzo dziękuję za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wałek niebieski jest duży. Ma grube rączki zastosowanie ma takie jak żółty.Żółty jest troszkę zgrabniejszy i ma cieńsze rączki pozatym nie widzę różnicy. Dziewczyny to prawda że będą teraz 4 katalogi w roku czyli następny Lato jesień zima ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam mja byc 4, ale co to za roznica - jak w kazdym odniosa ceny jak w tym to z katalogu nic nie srzedamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh wiadomo ceny są nie nasz rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to w tym roku maja być 3 katalogi a 4 w 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cana 190zł za rozdrabniacz to naprawde jest przesada, zyjemy w dobie internetu i nie dziwmy sie ze ludzie kupia nie od nas tylko na allegro po 60zł ktos nakupil masę rozdrabniaczy w promocji i teraz ma aokazje zarobic, ja katologów niektórym kliento nie pokazuje bo odstrasza - niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może wie, czy można kupić nożyk do maszynki do mielenia i ile kosztuje? Powiem Wam, że po 2 miesiącach sporadycznego używania maszynki, nożyk jest tępy. To już przesada, aby produkt za takie pieniądze był tak niskiej jakości. Nie wspomnę już, że po kilku razach coraz gorzej stopa trzymała się blatu. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas juz tez dziewczyny probowaly reklamowac nozyki do maszynki i reklamacji nie uznano mozna kupic noz jako czesc zamienna i kosztuje ok 40zl śmieszne, ale prawdziwe majac z prezentu ta maszynke jestem nia rozczarowana, a jak bym ja kupila w katlogowej cenie - porazka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 zł za nożyk do tej maszynki? dziewczyny, wybaczcie, ale do elektrycznego zelmera, który 1 kg mięsa miesiąca zmiele w 2 minuty, cena nożyka to 7 zł ! A Wy na tym forum twierdzicie uparcie, że to, co sprzedajecie jest bardzo drogie, ale za to najwyższej jakości i może być używane przez lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elektryczne elektryczne dziękuję juz nigdy nie kupie bo maszynka jak sie nagrzeje zostawia zapach na serze bądź mięsie zapach jakiegoś smaru a pozatym jest niebezpieczna jakby nie bylo tego typu rzeczy jednak nie powinny byc w domach gdzie sa dzieci Slyszam wiele przypadków o wypadkach zmielenia kończyn.nie oznacza też że tupperware są jakieś wspaniałe każde produkty sie zużywają po jakimś czasie co do firmy to macie wymagania ale kupując inne rzeczy typu firmowe buty czy ubrania masz je w idealnym stanie do końca życia? Tak samo się wszystko zużywa kupując buty za 500 zl masz je tylko na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczne argumenty...Zmielenie kończyn....Proszę lepiej napisać uczciwie, że stępienie nożyka po kilku użyciach jest wielkim niewypałem tej firmy i tyle. Po co się kompromitować pisząc bzdury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze mi tu nie pierniczyć że tak nie jest ile dzieci zrobiło sobie krzywdę przez maszynki elektryczne krajalnice elektryczne każdy ma wybór ale lepiej wybierać bezpieczniejsze nie koniecznie z tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli każdy nóż też jest niebezpieczny, prawda? A tupperware szczególnie, bo przecież są takie dobre. Można sobie palce odciąć. Zatem lepiej nie używać noży tupperware. Koniec dyskusji na temat maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe patrzac z boku to dyskusja przybrala fajny kierunek:) maszynka tupperware ma cene jak ze zlota, a nie jest rewelacyjna powiedzmy sobie szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, w przeciwieństwie do wielu pań, które pewnie maszynkę dostały w prezencie, kupiłam ją za ponad 200 zł. Zresztą, pół wyposażenia mojej kuchni to tupperware. I z całą odpowiedzialnością muszę się przyznać, że to był jeden z najgorszych, jeżeli nie najgorszy zakup. Mam ją niecałe 3 miesiące i mięsa już nie da rady zmielić. Używam ją wyłącznie do mielenia sera na sernik, ale tak naprawdę powinna pójść w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusja super, jak można pisać takie bzdury, że maszynka elektryczna jest niebezpieczna dla dzieci. Przecież dzieci jej nie używają. W ten sposób można pisać o wielu urządzeniach, a one są niezbędne jak np.piekarnik, malakser. Gdyby głupota miała skrzydła, to Pani co pisze takie brednie już by fruwała. A co do maszynki tupperware też uważam, że totalna porażka. Jestem konsultantem i uważam, że jest wiele świetnych produktów i po co było wypuszczać na rynek taki badziew. Kto przy zdrowych zmysłach da tyle za maszynkę. W dobie elektrycznych, a tańszych o połowę, czy theromixu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam jak pani powyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby pani potrafiła czytać z zrozumieniem to by pani nie pisała takich bzdur proszę mi pokazać gdzie jest napisane że z tuppereware jest taka świetna i ja tak twierdzę pisałam ogólnie, poprostu żal....mi twojej głupoty a nuż może zaczniesz latać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada niczym w rządzie , do niektórych nawiedzonych żadne argumenty nie trafiają , tłumaczenie o zmieleniu kończyn niczym z scena z Archiwum X , kobieto oprzytomnij , co Ty bredzisz . Ręce opadają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze Pani nie pisala ze maszynka z Tupperware jest rewelacyjna, ale po takiej cenie mamy takie oczekiwania i naprawde nie mialabym sumienia jej wcisnac jakiekolwiek klientce. nawet TG podpowiadam by inne wybrały. ta maszynka jest antyreklama firmy i j=nas konsultanki kompromituje w oczach klientów sa rewelacyjne rzezcy tupperware ale maszynka jest nieporozumieniem i pisze to jako byla gospodyni, obecny konsultant i stały klient - OBIEKTYWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba nożyka do maszynki kupować,można go poostrzyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby można podoszczyć, ale nie dajmy się zwariować , maszynka do mięsa na korbkę w XXI wieku, byłam podczas zapowiedzi tego produktu i mam mieszane uczuciu, słysząc co za brednie wypowiadali , mamili że jest to produkt innowacyjny , 7 lat inżynierowie nad nim pracowali , a tu ukazuje nam sie maszynka do mięsa na korbkę , w dobie gdzie maszynki elektryczne są standardem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a nie wydaje Wam się, że cała ta seria fusion jest w sumie beznadziejna? Maszynka jaka jest, każda widzi. Tarki niby są fajne, ale ja mając od dawna młynek francuski i mandolinę, zupełnie z tarki nie korzystam. Wyciskarka do soku jest moim zdaniem mało efektywna. Próbowałam wiele razy wyciskać sok z pomarańczy czy cytryny i to, co pozostawało, zawierało jeszcze wiele soku. Mocniej ścisnąć nie była w stanie. A teraz samuraj...Bez sensu trochę ta seria. Niby coś nowego, ale jakoś mało przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×