Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
smieszne argumenty - podobnie jak cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa,kto wam dogodzi marudery.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów koleżanki tematycznie schodzą na boczny tor , pamiętajmy,że każdy ma prawo wyboru-jedni będą chwalić , drudzy będą krytykować.Poruszajmy na tym forum przemyślane tematy , a nie piszmy aby tylko pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepsze pojemniki niż te kupiłam sobie ostatnio w Duce ;) Bardzo fajne i mocne pojemniki na żywność, nie przeciekają i w fajnych kolorach. Duka w ogóle ma duzy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duca ma dużo droższe pojemniki od naszych.Każdy jest ok.20-30 zł tańszy.Nie ma marży od nich ani prezentów.Jako zwykły klient może?. Konsultant-nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowych ,spokojnych,szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakis przełom w dzisiejszej ulotce?? bo TG marne wie oferta moze lespsza na kwiecien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sysetmie jest alegra i noze - czyli wielkie G..,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo ulotka traginczna allegra kokos salaterki czarne noże uniwersal garnek do spagetii ultra pro 3 5l.2l sherker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze Tuppermyszka,blok do noży i diamentowe salaterki.Tylko na tydz.14 - cud kuchenny w kolorach biało-fioletowym oraz kluseczkomania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle wraca to co sie nie sprzedaje, cud kuchenny niedlugo bedzie co tydzien w promocji, co tydzien inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania 2 nowe garnki do gotowania z kolekcji TUPPERCHEF o pojemności 3,70 litra, dostałam w prezencie od cioci (konsultantki TUPPERWARE). Warszawa i okolice, kontakt telefoniczny 503 106 437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy może mi ktoś uczciwie doradzić, czy garnki tupperware są takiej samej jakości co zepter? Chcę kupić całą kolekcję i nie wiem, które wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie garnki Tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. A czym one górują nad zepterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwczyny -co sadzicieo biezacej ulotce?? nikt sie na party ze mna nie chce umówic dla bazyli, a poza party nie ma szanas by ktos cos kupił MASAKRA- chyba trzeba szukac innego zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety podziękowania kiepskie, ale już TG za 1150 całkiem fajne , rękawice gorąco polecam, swoje używam już 3 lata , można prac w pralce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwietniu oferta nie powala , może będą jakieś strzały w ofertach tygodniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest szał w pierwszym tygodniu, cud kuchenny. Szkoda słów, podziękowanie tragiczne i oferta też, a ceny w katalogu takie, że już nikt nic nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 22.28 (31.03). Mam garnki z Zeptera i tupperware (tupp. więcej bo jestem konsultantką). Moim zdaniem jedne i drugie są dobre. I porównywalne jakościowo. Tupperware są tańsze (i przy okazji jeszcze z racji obrotu prezenty dodatkowo zdobywamy) a Zeptera można kupić na raty. Osobiście z racji ceny wybrałabym tupperware. Jeśli natomiast komuś bardziej pasują zakupy ratalne może zdecydować się na Zeptera. Nie polecam tylko patelni tupperware z teflonem. Wcześniej czy później teflon uszkodzimy. Jeśli nie osobiście to domownicy to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekawice sa super, ale moje klientki kupowały zawsze duze UP i grilowy półmisek je nie urzadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnki Tupperware warto kupić jeszcze dlatego,że mamy gwarancję 30-letnią.Jeżeli ma pani zamiar kupić garnki Tupperware,to doradzam,aby została pani konsultantką,tzn.zrobiła zakupy u konsultantki na swoje nazwisko.Otrzyma pani 23 % marży i może pani kupować na raty,tzn.co tydzień lub w innym terminie następny garnek i otrzyma pani prezenty. Jeżeli chce pani wiedzieć więcej,proszę podać nr.tel.,to zadzwonię.I porozmawiamy.Miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo chętnie dowiem się jak kupować taniej. Zastanawiam się aby zostać konsultantką na potrzeby własne i najbliższej rodziny. Czy możemy umówić się na tel na konkretny dzień i godz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to totalna bzdura. Jak można kupować co tydzień garnek, przeciez nie ma ich w sprzedaży. Trzeba czekać aż się pojawią. Teraz jest wysoki z sitem. Prawdą jest to, że jeżeli chce Pani kupować garnki warto zostać konsultantką. Po drodze zbierze Pani prezenty. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź do pani od garnków.Tak możemy umówić się na telefon,proszę podać nr.tel.na który mogę zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę zadzwonić konkretnego dnia i o konkretnej godzinie,tylko proszę wcześniej się umówić.Zaglądam na kafeterię raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi napisać jakie produkty zawiera torba konsultanta tradycyjna,a jakie nowoczesna ? Podobno od kwietnia są jakieś zmiany. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tradycyjna: shaker, łyżka mini, cud, miska i wałek nowoczesna: shaker, łyżka mini, ventsmart, cheesmart i jajeczny garnuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy posiada ktos wiedze czy w najblizszym pojawia sie ściereczki w promocji?? njabardziej chodzi mi o te do szyb i wielofunkcyjne:) wiem ze czesc osob zna oferte na nastepny tydzien od wczoraj stad moje pytanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×