Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Próżne dyskusje. Jak ktoś ma przyjemność w tym że tyra za grosze, to jego sprawa. Musi być desperatem, żeby robić takie obroty, że kasa z prezentów go zadawala. Szacunek do własnej pracy i tym samym dla siebie samej. Jak ktoś chce być wyrobnikiem , to robi to na własne życzenie. Klient wybierze towar tańszy - wiadomo. A jak ten sam klient we własnej piekarni upiecze chleb to sprzeda go po kosztach. Bez zarobku zapewne. Cofajmy się zatem do epoki "bezpieniężnej". Będziemy się bawić w barter. To będzie fajna zabawa... Konsultantek to wina. Niczyja inna. I nikt nie tyrałby tak, jakby każda trzymała przyzwoitą cenę. Pani z Krynicy również byłoby lżej. A premią menadżerską nie rekompensuje się cen sprzedaży produktów poniżej ich ceny. Jej cel jest inny. I też na nią trzeba pracować - dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydałby się dodatkowy portal ogłoszeniowy. Wpisy zaczynałyby się od słów "jestem konsultantką tupperware, oddam za darmo...". Jak któraś jest chętna, to ja się polecam. Chętnie przyjmę, ale zapłacę w drodze wyjątku tylko za przesyłkę. Chętnych do rozdawnictwa poproszę o adresy e mailowe. A dystrybutorom i centrali podam namiary, żeby wam bili brawo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko jest bez sensu. Ta Pani nie sprzedaje poniżej ceny. Kupuje produkty w promocji, ma założoną działalność i potem sprzedaje. Jeżeli kupiła w styczniu 30 rozdrabniaczy po 80 zł, bo taka była cena, to teraz może sprzedać za 80 lub drożej. To jej sprawa. Dla niektórych to jest poniżej ceny, a dla mnie normalne. Każdy mógł kupić i teraz sprzedawać. Tylko zazdrość i zawiść przez niektórych przemawia. Weźcie się do pracy jak ta ciągle wspominana tu Pani i zobaczycie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto napisał, że ta pani akurat sprzedaje poniżej ceny. Są takie co sprzedają. I to one robią krecią robotę. Poszperajcie na allegro i na olx. Nóż szefa kuchni za 40,- , swego czasu obieraczki po 17,- To nie jest poniżej ceny? A kubki cristallo katalogowe ?? Prawdopodobnie za szkolenia, bo regularnie po kilka. To musi być w porozumieniu z dystrybutorem. Produkty z prezentów pojedyncze sztuki, ale też poniżej cen konsultanta. A nawet po cenie konsultanta, mając zarejestrowaną działalność płacąc ZUS i podatek i opłaty na allegro za wystawienie i sprzedaż to jest sens? Rzeczywiście, biznes jak złoto... Ile trzeba mieć zwojów mózgowych, żeby tego nie rozumieć? Jeden? Jak kura? I poczytać trochę o prawach rynku proponuję. Każdy na tym zyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z pań była ostatnio na Akademii Gwiazd?Mogę prosić o kilka słów na ten temat?Podobno to forma szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde tego typu spotkanie jest dobre. Miła atmosfera, kameralnie. Jest to forma szkolenia. Jak większość tych spotkań. Mniej szkoleniowe są oczywiście seminarium wiosenne czy zjazd krajowy albo zjazdy "ogłoszeniowe", ale jakaś forma szkolenia też tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasza dystrybucja się integruje i pani dystrybutor zorganizowała nam dwu dniową wycieczkę.Bardzo się cieszymy,że będziemy razem spędzały czas na zabawie i ......:) I dlatego też warto być konsultantkom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasza dystrybucja się dezintegruje. Porobiły się grupki i podgrupy. Nasza pani dystrybutor nie organizuje nam wycieczek dwudniowych, ani żadnych innych. I mimo to uważam (na razie jeszcze) że warto być konsultantką. Tyle że oferty specjalne marketing mógłby serwować lepsze. Bardziej zróżnicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marketing wypycha to co sie nie sprzedalo - mysla ze jak tydzien temu sie ktos nie zdecydowal na cud kuchenny tu w tym tyg na bank kupi mysle ze odbija im sie to na sprzedazy zestaw ultra pro 3,5+2+0,8 w styczniu kosztował 375, a teraz 500 ile sie osob nabierze?? a ceny w katalogu, niech rosna to ludzie smiechem beda na nie reagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo długo konsultantką i muszę powiedzieć, że tak słabego marketingu w tej firmie jeszcze nie było. Nie wiem czy tam pracują bezmózgowcy. Przecież te oferty są co raz gorsze. Jak mamy umawiać party przy tak słabych podziękowaniach dla gospodyń. Kiedyś podziękowanie było podstawą, a promocje ciekawe. Dziś nie ma co zaproponować kupującym. Dystrybutorzy mówią macie katalog, ale w nim za każdym razem wyższe ceny. Nie dziwię się, że tyle osób kupuje na allegro. Jak coś się nie zmieni, trzeba będzie powiedzieć cześć tej firmie. A prawda jest taka, że pracują stare konsultantki, a na nie trzeba kłaść nacisk, a nie na kolejne rekrutacje - słupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za informację nt Akademii... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy zarządzający marketingiem.Prosimy o lepsze oferty specjalne.Ja akurat potrzebuję pojemników na ciasto,sit,i misek ,różnych misek,a najbardziej to kolorowych wiosennych. Jeżeli macie zapasy magazynowe,to wrzucajcie to w systemie na wyprzedaży,codziennie może być co innego,rezerwować możemy w tygodniu,ale sumować powinniśmy móc w niedzielę. Nas powinniście słuchać,bo to my wiemy co się sprzedaje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosimy o ściereczki w promocji, ale do szyb, osuszania wielofunkcyjne a nie np do stali aha i zestawy misek a najbardziej pragniemy jakis pożytecznych nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie akurat miski się nie sprzedają, a mam różne z promocji. Jak któraś z Pań potrzebuje to proszę podać maila - odezwę się. Po co mają mi leżeć jak może ktoś się cieszyć i je sobie sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcemy odkupywać,chcemy w promocji misek.Złożymy zamówienie,to mamy prezent- tg.w prezencie i do konkursu punktowego się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak;ścierki są potrzebne,nowości najbardziej. Nawet powtórki nowości promocyjnych np.niezbędna siódemka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brakuje łyżek do mieszania chyba już dwa lata temu były zielone super teraz były różowe też super niech się częściej powtarzają są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma "uniwersalnego" produktu do promocji. Powinno być co jakiś czas wszystko. Jednemu pasują miski, innym nie. Miski różnego rodzaju się pojawiały w ostatnim czasie, ventsmarty też i ścierki. Chlebaków nie było - tych starego typu, mix maxa, kluseczkomanii małej, wyrzucony z katalogu słodki młynarz, młynki do soli i pieprzu z perły stołowej najlepiej z pojemnikami na przyprawy, gusto wszelkiego rodzaju, sito, które wypadło z katalogu, seria finezja w szerokim składzie, tuptusie miarka, szczoteczka, sztućce, miseczki, maluszki i rafałki... w kolorach ciepłych, słonecznych, pastelowych . Mnóstwo jest rzeczy, które wycofano z katalogów i nie wracają a powinny w ofertach specjalnych. Chociażby wspomniany młynek z perły stołowej - lepszy jakościowo od tego z księżycowej zastawy (zdanie wielu użytkowników). Można by tak mnożyć przykłady, tylko czy to coś da? Dali noże w promocji, powinni postarać się o nóż do sera. Do kompletu w bloku. Myśleć sztabie marketingowy tupperware, myśleć... A dystrybutorzy, którzy tu zaglądają (i skrzętnie to ukrywają) niech przekazują sugestie konsultantów. I też popatrzą na "starą gwardię" czasem. Jak ktoś słusznie zauważył. Nie tylko na rekrutów. To będzie z korzyścią dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaniem sztabu uniwersalnym produktem jest cud kuchenny - 2 na 3 tyg w promocji - nowosc: zmiana koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wypadku sztab marketingowy się myli. I nie tylko w tym. Ktoś kiedyś tutaj pisał o sabotażu. W tej kwestii, że Czesi nie lubią Polaków. Jak się temu przyjrzeć, to chyba prawda. Ale żeby aż tak??? Czy w innych dystrybucjach tez obroty spadają, albo idą ledwo ledwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś ma ofertę na ten tydzień to proszę napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dochodza scierki do osuszania(3za 99.9) liliana(59,9) butelka niedzwiadek(19,9) mr czosnek 74,9 za aktywnosc: bingo motyle zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankat
Witam wszystkie FANKI Tupperware Czytam posty już bardzo długo, ale dzisiaj postanowiłam też zabrać głos, bo widzę, że nie jestem sama, która tak sądzi, że ktoś celowo kopie dołki pod Tupperware w Polsce. Czy ludzie w centrali są aż tak ślepi, że tego nie widzą? Niech posłuchają tych, co na nich pracują, czyli nas, tych na samym dole drabiny, tych od czarnej roboty za marny % marży!!! (w podobnych firmach konsultantki zarabiają więcej i nie ruszają się z domu , a kurier towar przywiezie pod drzwi). Niech wreszcie ktoś zrozumie, że słowo promocja do czegoś zobowiązuje - na pewno nie do 10 zł. Produkty z katalogu nie sprzedają się, wszyscy czekają tylko na promocje, które niestety, nie powalają na kolana. Nikt nie grzmi, a powinni wszyscy, bo się źle dzieje!!!! U nas cel dla grupy: CHEESMART !!!!!! Czujecie blusa? Sama nie wiem, czy śmiać się, czy płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oferta beznadziejna tg nie jest zachecajace mam nadzieje ze sie to na premiach dla sztabu odbije - moze da im to do myslenia, aby sprzedawac to trzeba dobrej ulotki, a jak chcecie prwdziwych party to dajcie oferte by warto je bylo robic. na bazyle sie tłumy nie rzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że to żart z tym chesmartem oni myślą że ludzie będą klepać re na ten garnek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki garnek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 3 miesiące jak się zrobi jedna re to jest garnek 11l kksk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RE przez trzy kolejne miesiące - po jednej w miesiącu. Wtedy dodatkowo do nagród bieżących garnek z KKSK - 11,4 l dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nic nie wiem na ten temat. Kiedy u was mowili o tym garnku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No np u nas na meetingu w ubiegłym tygodniu była mowa o garnku za trzy re kolejno raz w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×