Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość55541
" A produkt służy do tego do czego go używa klient!!! " Toż to cytat miesiąca. No jak tak ludzie podchodzą do tematu to rzeczywiście paskudne to Tupperware . Użyłam cheesmarta do mikrofali i mi się stopił, a w rozdrabniaczu próbuję ubić pianę i za cholery nie mogę. Ściereczka do szyb też bubel bo kurzu dobrze nie zbiera, a chlebak całkiem lipny bo wędlina w nim pleśnieje. To gó...o warte te pojemniki są przecież : )) a przecież : " A produkt służy do tego do czego go używa klient!!! " To mnie ktoś rozśmieszył na cały dzień :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał w przenośni jedno zdanie i już jest ubaw. Przecież każda widzi, jak był sens tego wpisu. No ale oczywiście "profesjonalna konsultantka" ma ubaw przez cały dzień. Bo "profesjonalna konsultantka" wie wszystko o produktach tupperware. Tylko nie wie nic o zwykłej ludzkiej kulturze i po prostu dobrym wychowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem konsultantka w ogóle. Po prostu jeżeli kupuję COŚ to wiem po co i jak tego używać. Nie oczekuję, że jak kupię pralkę za 5 tys to może ona też ugotuje mi zupę bo była bardzo droga. Dlatego nie rozumiem problemów ludzi którzy piszę że maszynka do mielenia jest bardzo droga ( nie mam jej i nie używam ) to musi od razu wszystko zemleć. Tak jak ktoś napisał wcześniej pytać , sprawdzać i testować. Tym bardziej że oprócz zakupów online są też Party i można Panią powiedzieć aby przyniosły te produkty które chcemy sprawdzić i przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj mam mam ubaw nie jestem naciagaczką tak jak wy wole pociagi sprzątać lubię wchodzić na ten topik mieć ubaw z was :) wesniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu sie czepiacie osoby, no, ale brak kultury wychodzi niektorym uszami. Inteligentny od razu pomysli, ze wypowiedz tyczyla sie akurat maszynki do mielenia, bo niektorzy oczekuja od niej mielenia miesa a inni np. twarogu lub jeszcze czegos innego. Coz , glupota nie boli....i czesto az razi po oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ,czy ma ktoras ten stojak na butelki z promocj w tym tygodniu?czy pasują do miego te większe butelki np.750ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - stojak na butelki mieści pojemność do 1l. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję i rownież życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za stojak? Do czego służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i proszę,na życzenie ścierki do szyb-tylko do niedzieli w cenie 34,90 zł :)Można?Można !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuzy jako stojak i ociekacz do butelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stojak służy głównie do suszenia butelek. W takiej pozycji dużo szybciej się osusza. Nie wiem co kieruje tymi, którzy takie wpisy robią. Koniec tygodnia? Zmęczenie? Zanim napiszecie, zastanówcie się chwilę, Jak już napiszecie, to zanim wyślecie - przeczytajcie. Jeśli ktoś potrzebuje porady, przepisów, opisów co do czego używać, służę pomocą. Niejednokrotnie już przepisy ze sposobami użytkowania wysyłałam. Meile poproszę jak ktoś sobie życzy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom takim jak pani Zofia poradziłabym, żeby poprosiły telefon do konsultantki i do niej dzwoniły o porady i wskazówki. Przykre, że trafiła na brak życzliwości, Pozdrawiam pani Zofio. Polecam się również z przepisami i pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bnvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściereczki są zasługa naszej dystrybucji która wisiała dwa dni na telefonie .Bo firma jest za tempa żeby się domyślić sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi ze sciereczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojawiło się kilka osób na allegro, które sprzedają produkty tupperware z Niemiec. Przed chwilą znalazłam u jednej kobiety taki wpis "Produkt przeznaczony na rynek NIEMIECKI. Jakościowo przewyższa polskie odpowiedniki." Czy rzeczywiście jest tutaj różnica? Jak wygląda sprawa z proszkami, kosmetykami i innymi produktami spożywczymi, wiadomo. Polska dostaje produkty znacznie gorsze jakościowo. Ale jak jest z tupperware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w ręce kilka rzeczy z Tupperware z rynku niemieckiego i nie widziałam różnicy. A przecież mocno słuchy chodzą że Niemcy kupują Tupperware w Polsce bo tańsze więc też chyba nie widzą różnicy. Sprzedający chyba chce podpić sobie sprzedaż tym hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Allegro nie wolno prowadzic sprzedaży produktów Tupperware, a w szczegolności w cenach promocyjnych. Sprzedaż taka jest tylko w bezpośrednim handlu konsultant-klient. Klienci kupują na Allegro, niewłasciwie użytkują i potem zarzucają , że produkty Tupperware niczym szczegolnym sie nie różnią od produktów z marketów, poza wygórowaną cenną i sa do "kitu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam ta aukcje z opisem ze "przeznaczony na rynek niemiecki".wedlug mnie to standardowy szablon wklejany na kazda aukcje,bo ta osoba sprzedaje chemie niemiecką,wiec automatycznie ten szablon pojawia sie na aukcjach z produktami tupperware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnej różnicy między produktami Tupperware innych krajów.Mam klientów z Francji,Niemcy też kupują u nas,Włosi też.To są takie same produkty,tylko w Polsce taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore rzeczy w Polsce drozej niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie macie opinie o łyzce do lodów?czy warta faktycznie tej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łyżka nie jest jakiś skomplikowanym produktem :-). Ma być po prostu mocna i tyle. Modeli zbliżonych do tupperware jest dość dużo. Każda wygląda równie "mocarnie". Kosztują zazwyczaj 10-25 zł. Są metalowe więc na 100% wytrzymałe. Tutaj nie ma wielkiej filozofii. Nie wiem, ile kosztuje tupperware. Ale wiem na pewno, że konsultantki zaraz napiszą, że wszystkie inne firmy to szmelc i tylko tupperware się liczy i ich łyżka na pewno jest warta swojej ceny. To Twoja decyzja i Twoje pieniądze. Wybierz co Tobie najlepiej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro łyżka tupperware kosztuje najtaniej 70 zł + przesyłka czyli pewnie min 80 zł. Dla mnie cena z kosmosu. Ale nie kupuj na allegro tylko u konsultantki na party, bo nie będziesz wiedziała jak jej używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama na nas naskakujesz osobiście nie kupiłabym jej za 129 zł bo łyżka jak łyżka ciężka lepiej kupić tańszą różnicy nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bo dostałam w prezencie ale za 129 zl bym nie kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łyżka kosztuje 129 zł ???? To chyba żart ! Ciekawe, jakich wydumanych argumentów trzeba użyć, aby komuś to wcisnąć? Drogie konsultantki, czy nie uważacie, że Wasza ukochana firma trochę przesadza z poziomem cen? Przecież, jak to wszystko będzie zmierzać w tym kierunku (czyli ciągłych podwyżek), to ludzie powoli będę się z tego wycofywać. Same na tych cenach stracicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mogę powiem tyle niech sobie sprzedają będą ceny podnosić to dziewczyny nie będą sprzedawać .Niewiem czemu pani jest taka mądra animowo proszę wybrać się do firmy i tam kłapać co na sercu leży a nie tu wymyślać na siłe swoje wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szvzypce do grilla tez pewnie nie warto kupowac,bo podobnie jak lyźka kosztują 129 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×