Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Gość z 8;31 musisz być takim trolem tak kocham tupperware i polecam i bede polecać czy ci się to podoba czy nie mam wy......na ciebie 4 literki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję dobrego wychowania. I nie jestem gościem z tej 8:31. Po prostu wkurza mnie chamstwo. Możesz kochac tupperware, co nie zmienia faktu, że takimi odpowiedziami pokazujesz, że jednocześnie z kulturą u Ciebie mocno na bakier. I ja też się zgadzam, że pytania na tym forum o to, czy tupperware jest dobre nie mają sensu, że odpowiedzi będą pochodziły od zakochanych w firmie kobiet. Tutaj nie ma trollowania. to po prostu fakt. A Twoja wypowiedź jest po prostu chamska. No i kolejna osoba znika z tego forum czyli ja. Wiem, że zaraz mnie "pobłogosławisz" i baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pa pa pa znikaj i się nie pojawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pytajcej jesli masz obawy co do produktu pojemnik na tort to pożycz od kogoś znanego lub idź na mitting w dystrybucji sama podejmiesz decyzje niewidziałam nigdzie po sklepach lepszej jakosci w którym pieczywo się nie starzeje ,oprucz tego góra dół sama dopasowujesz taca dwu stronna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pytajcej jesli masz obawy co do produktu pojemnik na tort to pożycz od kogoś znanego lub idź na mitting w dystrybucji sama podejmiesz decyzje niewidziałam nigdzie po sklepach lepszej jakosci w którym pieczywo się nie starzeje ,oprucz tego góra dół sama dopasowujesz taca dwu stronna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niewidziałam" pisze się "nie widziłam" "po sklepach" pisze się w sklepach "oprucz" pisze się oprócz Komentarz zbyteczny. Gratuluję firmie konsultantek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skopiowałam Twój wpis na temat mnie jako matki i moich dzieci. Nie masz kobieto zielonego pojęcia kim jestem i jaką jestem matką. Piszę do administratora forum o dane IP z którego został wysłany ten post. Będziesz miec problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką od dobrych 8 lat ale dzisiaj miarka już się przelała. Kiedyś to forum było po prostu miejscem kulturalnych wypowiedzi i pomocy. Dzisiaj jedna kobieta przesadziła ostro, bo wyzywanie kogoś od złych matek jest po prostu nie fair. Mnie to osobiście mocno dotknęło, mimo, że głownie czytam to forum. Nie pozwólmy aby taka kobieta psuła nam opinię. Są pewne granice. Zareagujcie, bo ta kobieta nas po prostu kompromituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha pisz pisz mój stary to sędzia zobaczymy kto bedzie miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas stałam z boku, ale tak dłużej być nie może. Kobieto - zepsułaś całe to forum. Tutaj już nikt nie chce pisać, bo każdego obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napewno.Sędzia w buszu. Z pewnoscią byś się tak wypowiadała .Trochę kultury ,obycia i wypowiedzi z domu bys wyniosła ,chcąc niechcąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamta ""paniusia ""zepsuła go co naskakując na konsultanki mnie lubie takich wiecznie czepialskich się jak ma problem to na allegro znajdzie maść stosowną do niej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie odpisywać na takie obrażające komentarze. Odpuścić. To są ludzie niedowartościowani,słabi i dlatego obszczekują innych i się rajcują z nas. Odnośnie pojemnika na tort polecam,dla tych ,którzy często przechowuje torty ,ciasta.Jest wysoki,można przewieżć i przechować w lodówce,czy w chłodni szczelnie zapakowany tort i nie przejdzie zapachem.Używam kilka razy do roku,ale jest mi niezbędny.Można go obniżyć do przechowywania i wtedy zajmuje mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zepsuła to tamta paniusia wiecznie się czepia wszystkiego zaoczernianie mnie też są na to paragrafy :)a co kasa mi się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO NOWEGO OD WRZEŚNIA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre żadna z tych pań niepotrafi się zachować . Jestem za tym aby usunąć ten wątek tu nic dobrego już nie będzie, wrócą osoby którym będzie przeszkadzać dobra opinia o produkcie i byle wywołać z niczego burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wezorach juz jest oferta na wrzesien niezbedna trojka i swieza trojka sciereczki do szyb kluseczkomania, UP 5l owalny witalnika i pewnie jeszcze cos katalogowego dojdzie TG - mop, cudowne miseczki, kuchcik i torba lodówka - nie wiem co na jakim poziomie tyle mowi system -reszta w biuletynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zakopanym bedzie dla nas spiewac Krawczyk a nie Zenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc z was jest juz po meetingu co na jakim poziomie jest w TG we wrzesniu??? czy sa 2 tg do wyboru?? pozdrawiam życzliwe konsultnki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas miting jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tg 550zl - scierka do osuszania i mop,750 zl- cudowne miseczki,950zl - torba lodówka lub kuchcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie nowy katalog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe tg coraz drozsze wszystko komplet spizarenek 190zł??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech podnoszą tak dalej Będę się smiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny promocyjne są o 10-20 zł droższe-szok,a dziwią się ,że nie ma sprzedaży. Kto tam rządzi,przy tak dużej konkurencji-podwyższać ceny?????????????? Katalog będzie po Zjeżdzie,od października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będą mieli wzrosty sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupuja wam z katalogu?? ja mam teraz obroty bo moje klientki czekały na scieerczki ale poza tym to bieda w ofercie i drożyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zdarza się że kupi ktoś butelkę lub cos w miarę niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×