Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Klientki mogą poczekać dzień dwa na ofertę a nie od poniedziałku albo jeszcze wcześniej czekać na oferte na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System mytupperware służy do składania zamówień. Nie jest skonstruowany do przeglądu ofert. Nie ma tam fotek przedstawiających produkty. To "komunikacja" konsultantów i menagerów z dystrybucją. Czego tu nie rozumieć? Każdy marketing tak ma. Witryna to witryna... www. tupperware - i jest... A system służący do składania zamówień, to coś dla konsultantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to zle ze chcemy byc wczesnie poinformowane?? nie kazdy ma meeting w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a strona tupperkow jes aktualizowana za pozno i czesto nie wszystko tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwieraj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale logiczne jest to że jeśli chcą wcześniej wiedzieć to niech wejdą do firmy i w systemie będą sobie sprawdzać o godz 1 w nocy w poniedziałek co firma daje, Ktoś nie ma czas siedzieć i przypisywać oferty dla kafei za przysłowe ""dziękuję ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden niema czasu,ale drugi znajdzie.Taki ktory jest zyczliwy,skoro ma czas wejść na kafeterię poczytać to i znajdzie 2 minuty na napisanie.Nawet bez "dziękuję".To zależy od człowieka.Nie kazdy widzi problem,zeby podzielić się tym co wie.Skoro ktoś pyta,to nie po to zeby drugiego fatygować,tylko musi mu to do czegos byc potrzebne.A ja na tym nie stracę jak powiem co wiem☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos pracuje i ma dużo obowiązków jedzie na party to kiedy ma czas spisać liste co jest w promocji sama zobacz na tyle konsulantow mr w polsce góra dwie na piszą na kaferii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto teraz jeździ na party. Większość sprzedaje na telefon i to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie przesadzajmy:) jak widac dla chcacego nic trudnego - jak ktos chce to sie wiedza podzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałam wyżej link do ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy jak te żmije co ru tak syczą i jeczaą jak im zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu takie słabe humory w party? Wysłałam lik,to chyba już wiecie i widzicie kolory. Zaraz wypiszęMam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na ten tydzień: cezar-nóż do pizzy-119zł. -ultra pro 5litrów-389zł -ventsmart-4,4l-59,9zł. ściereczki do osuszania -3 szt-119,9zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyg.;3-5 -Silikonowe rękawice 2 szt(fioletowe,miękkie,super)-129,9zł ! -nóż do chleba-99,9zł. -cheesmart 20 na 20-48,9zł, -spiżarnie zestaw-189,9zł,można osobno kupiś, brytfanki -2 szt-340zł, -chlebak-149,9zł, -cristallo dzbanek-turkus-119,9zł, -Micro-grill-999zł, -zestaw maximilianów-od 14 litrów do 600ml.337,9zł. -można wszystkie kupić osobno. -tarka neo-54,9zł., -zestaw maximilianów 7,5l ,4,5l,2,75,1,4l-184,7zł. -foremkomania-39,9zł, -zestaw foremkomania+ryżowy garnuszek+mini sil.łyżka+silik.pędzelek=154,9zł., -silik.pędzelek-34,9zł., -zestaw butelek-310+0,5+0,75=59,9zł. butelki można kupić osobno;HIT.pomar.fluo 0,5l-22,9 zł. 310-19,9 0.75 limonka-27,9zł. -mikser capucino-79,9zł. -pojemnik nieb.do serwowania-86,9zł, -LILIANA-69,9zł z talerzem, -Vent Optima,pojemniki na surowe mięso,ryby(nie polecamy na kurczaka,bo mażna go przechować 1-2dni),krewetki-109,9zł-2 szt1,8l+4,4 l. -vent optima-1,8l-59,9zł,vent optima 4,4l-79,9zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mnóstwo ciekawych ofert, można pochwalić marketing.:) Jeszcze czekamy na ścierki do szyb,cheesmarty prostokątne i jakieś nowości. Mamy jeszcze 2 tyg.Liczę na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie teraz nic nie idzie w tym tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest dowód na to, że ile konsultantów, tyle różnych potrzeb. Nie ma uniwersalnych ulotek. Jeden się ucieszy tym co dali, inny będzie niezadowolony. U mnie ok. Szału nie ma, ale grupa robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak:) u mnie teraz ida miski - tym bardziej ze w kompletach taniej to namawiam na komplet mnie sie nieszczególnie ściereczki sprzedaja, a znam konsultanki u których schodza setki ściereczek a miski niekoniecznie zalezy od zapotzrebowania i budzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebne w promocji: stare mopy, świeża czwórka, niezbędna trójka, julki, mega trójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodatkowo nowe chlebaki, ścierki do okien i optimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Panie dopytują o miseczki trójki i czwórki. Optimy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje klientki też czekają na promocję misek wymienionych powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×