Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Poproszę w ofercie promocyjnej butelki we wszystkich pojemnościach BEZ DZIUBKA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dziewczyny wypowiedzcie sie na temat celów w grupie bo u mnie aktywności i kwota zakupu mocno zawyżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle uważam, że całe Party Świata w tym roku to jedna wielka porażka. Tak źle jeszcze nie było, a jestem we firmie 10 lat. Nie zachęcają nas do robienia party. Wszystkie aktywności tygodniowe płacone, nie ma miesięcznych aktywności i konkursu na sprzedaż przy niskim pułapie. Mało, która konsultantka dochodzi do poziomu 4500 tysiąca, a zrobienie 1800 zł w dwóch pierwszych tygodniach też dla większości nieosiągalne. W poprzednich latach mobilizował konkurs pięciu party. Przynajmniej starłyśmy się być aktywne w każdym tygodniu. Płacenie po 50 gr za przepisy to jakaś kpina. No i te cele w grupach jak z kosmosu, I jeszcze za rondel trzeba zapłacić prawie 150 zł. Jestem menadżerką i moje dziewczyny są zdegustowane. Tak słabych obrotów w grupie w styczniu jeszcze nie miałam. Powiedziały, że nic ich nie mobilizuje do tego by być aktywnymi. Teraz jeszcze trzeba zapłacić za prezent za rekrutacje. Największe Party Świata to po prostu żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie sane odczucia na NPŚ spodziewałam się lepszych prezentów za re a tu to samo ciągle i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Moje dziewczyny też nie składają zamówień. Mówią, że jak się liczą tylko te co robią duże obroty to niech firma tylko na nich bazuje. Zawsze w styczniu można było zarobić teraz klapa. Zresztą sama miałam umówionych kilka party w pierwszym tygodniu i panie jak zobaczyły ofertę zrezygnowały. Pierwszy i drugi tydzień to porażka. A zawsze były to najlepsze tygodnie. Niestety już nie nadrobimy tego co było. Zresztą całym sercem jestem z sowimi dziewczynkami. Skoro ich praca nie jest nagradzana to czemu mają się starać. I tak kruszy się grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tydzien sa jakies scierki - moze na ostatni tydzien dadza te do szyb?? naprawde jesli cena byłaby ok to mocno by podnieśli sprzedaż. aha tylko chyba mopów jezcze i do szyb tylko w NPŚ nie było w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NPŚ ROZCZAROWANIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dosc ze byle co daja za RE to jeszcze podnieśli opłate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 5 tygodniu jak nie dadzą hitów,to porażka. -cheesmarty prost. -multirozdrabniacz, -Extra Szef, -ścierki do szyb, -Optima duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to to by była porażka dopiero ! Takich rzeczy nikt nie kupuje a po zatym ile można kupować to samo ja chce nowości nowości nie inne kolory jest dużo firm które robią fajne produkty coś jak ikea produkryz pomysłem dla dzieci też a nie jedno i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja proszę o bidony dla dzieci, nie mylić z maratończykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo potrzebne są nożyce do drobiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nozyce przecież były w 1 i 2 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO DROBIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,ze napewno będą nowości i wszystko o co prosicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszły ściereczki do szyb 149.90 zl 4 szt i 2 mopy 79.90 zl wycofali ściereczki do oczyszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tamte z drobiem sobie nie poradzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nożyc do drobiu nie było ze 3 lata.:( Dobrze,że dali ścierki.:) Szkoda,że na 1 tydzień.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na 1 tydzień tylko na 2 dni.Ale cena nie powala na kolana 37.50 za sztukę to nie zadna okazja cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ścierki do szyb i mopy są z ulotki na 5 tydzień,wiec przyszły tydzień też jeszcze będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam prośbę na: świeżą czwórkę julki mega trójkę stare mopy !!!! optimę Dziękuję za niezbędną trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściereczka do szyb -20 zł taniej,to nie jest tak źle. W party mogłaby być 50 % taniej,ale cóż ? Nie chcą poprawić obrotów. :( . Wielkiego bum nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ceny takie obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za aktywność w tyg.5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miseczki 600 i 300ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8,23 - ceny są odwrotnie proporcjonalne do obrotów. Jak ceny wysokie, to obroty niskie. A to co robi marketing to kpina. Jak się ktoś tam u góry nie obudzi, to będzie totalna klapa. Powoli zmierza to do upadku. Wietrzenie umysłów by się przydało albo składu osobowego marketingu. Tak trudno jest zasięgnąć opinii w dystrybucjach? Od zwykłych konsultantów? Boli? Czy ujma na honorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jeszcze w ofercie na 5 tydzień nas? czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega 3, młynki KKSK i chyba ściereczki do okularów. Mam nadzieję, że coś dorzucą, bo cele w oddali migają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×