Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frida10

tupperware

Polecane posty

Gość gość
Co sądzicie o pierogomani? Te pierożki ravioli tak fajnie wyglądają na filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pierożkomanię i jestem bardzo zadowolona robię pierożki zamiast uszek i są rewelacyjne ,zakupiłam więc do pierogów z innej firmy i mam porównanie ,wygina się i targa pierogi ,więc czekam na taką formę z Tupperware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny...co sądzicie o mielinku i ścierce (mop)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,, ktoś podał, że na ten tydzień są ściereczki. W biuletynie którey dostałam nie mam żadnej informacji o nich, czy może mi ktoś potwierdzić czy one są czy ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podałam, jestem konsultantką w regionie Opole i u nas są ściereczki, myślę że to ogólnopolska oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.A jak wygląda prawa z termosami za aktywność? Czy już je otrzymalyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narazie to tylko obiecują ...i nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa dziękuję, musze sie dokładnie dowiedzieć bo na obecną chwilę nie mam żadnej informacji o ściereczkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
W tym tygodniu dodatkowo są ściereczki; S69 ściereczka do szyb - 39,90 S70 mop - 39,90 S71 zestaw ściereczek - 79,80 (mop + ścier. do szyb +gratis ścier. do kurzu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?czy Nowy Sącz też dostał taką informacje o ściereczkach, jakie aktywności sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Dodatkowe promocje są dla całej Polski aktywność; 500zł- bella półmisek 700zł- bella waza (nowe kolory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś coś wie o termosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w Rzeszowie termosy już dawno były jeszcze w styczniu (jeśli chodzi o te małe 500ml metalowe) a czy ktoś wie kiedy będą mikrofalówki??? Czy ktoś już dostał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Nowy m Sączu termosy 0,5l były dawno. Prezentów za sprzedaż ze stycznia jeszcze nie było, a oferta na ścierki też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściereczki są świetne trzeba je w domu mieć i to koniecznie cena w tej ofercie po prostu boska Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sadzicie o sciereczce mop??? warto kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie - jak to jest możliwe żeby była różnica miesiąca przy wydawaniu prezentów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata 39
Małe termosy u nas wydawali teraz 3 marca, mikrofalówek za styczeń jeszcze nie ma dali na razie szybkowary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny - tylko narzekacie a ja pracując zrobiłam dzieciom 2 wesela, bez pracy nie ma kołaczy Kto siedzi zbija bąki - Kto pracuje ma coś więcej Doceńcie, że prezenty wydawane na łapu capu , byle jak mogą być wydane od ręki natomiast opakowane wstążkami - to trwa trochę dłużej , ale dostajemy - chyba nigdzie nie ma tylu upominków więc cieszmy się Ja od 12 lat jestem zadowolona - myślcie pozytywnie to sprzedaż będzie większa i większy zarobek Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście jest w tym logika - lepiej poczekać miesiąc lub dłużej, bo rzecz zyska na wartości dzięki wstążeczce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W miesiącu styczniu firma organizowała konkurs dla gospodyń, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie szukać wyników tego konkursu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety u nas cisza na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mozecie napisac cos o tym mopie co jest w promocji? Do okien sciereczke warto miec bo mam, fajna a mop? Ma któras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam wczoraj policzek od mojej gospodyni, brała udział w konkursie styczniowym. Została wyróżniona za piękne opisanie jak Tupperware pokolorowało jej świat. Jako jedyna gospodyni w dystrybucji dostała garnek 3,8l za darmo, do tego na spotkaniu w dystrybucji jeszcze 2 prezenty. Wczoraj podziękowała mi, oskarżeniem,że na allegro zapłaciłaby mniej za tłuczek ziemniaczany, bo na allegro z przesyłką kupiłaby go za 23,00zł, a u mnie zapłaciła aż 29,90 zamawiając produkt katalogowy. Przepłaciła aż 6,90, prezentów w sumie dostała razem ze zorganizowanym spotkaniem u siebie na kwotę 1400zł, wydając przy tym łącznie ze swej kieszeni 36zł.Co powiecie na taką sytuację, piszecie rózne rzeczy, ale nikt nie porusza faktu, że mozna czasem się tak obłowić i później zamiast podziękowania od gospodyni, dostaje się baty, bo można coś kilka złoty taniej kupić. Osoby kupujace na allegro nawet nie mają pojęcia jakie wartościowe prezenty, można dostać, a gadżety które konsultantka daje za darmo, kupują na allegro za np. 3zł. Na spotkaniu dostaje każdy katalog, ulotkę, gospodyni z reguły dostaje 2 prezenty, goście też maja możliwość wylosowania prezentu, jak się do tego odniosą zwolenniczki allegro, nie wspomnę o tym, iż reklamacje mają dostarczoną do domu, a na spotkaniu dostaja przepis, spróbują dwóch dań i miło spędzą czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam gospodynią party w styczniu i brałam udział w tym konkursie, ale moja konsultantka nie może albo nie chce mi nic powiedzieć o wynikach. Proszę napiszcie gdzie można zobaczyć listę zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do tej dystrybucji skąd była ta konsultantka która robiła tą prezentację. i sprawa się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że telefonicznie się da to załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
W każdej Dystrybucji jest lista zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Ścierka mop jest doskonała,ja raz w tyg.myję nią wszystkie podłogi,samą wodą ,bez żadnych detergentów.Podłogi lśnią.Kurz nie czepia się i nie ma potrzeby robić tego częściej. ścierka do kurzu nadaje się dla alergików,kurz się nie rozpyla,tylko kumuluje w ściereczce. Ścierka do szyb,w momencie,gdy ukazała się ścierka do szkła ,to ścierką do szyb myję ramy okien,szyby z pierwszego brudu,a szyby na czysto -ściereczką do szkła. Będą nam długo służyły jak będziemy dbać o nie,ja piorę w proszku Biały Jeleń i nie wolno suszyć na grzejnikach. Warto je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kika
Gospodynie,które ja spotykałam były bardzo miłe i nigdy mnie nie spotkała przykrość z ich strony.Pozdrawiam wszystkie. Lecz były takie spotkania na których sprzedaż była kilkanaście złotych. Przekonałam się,że nie warto narzekać,bo tylko się zniechęcamy,trzeba szukać nowych kontaktów,a przede wszystkim używać produktów Tupperware i mówić o tym. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×