Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguńcia_23

...A nadżerka spać nie daje ... I lekarz konował...

Polecane posty

Drogie kobietki mam pytanko odnośnie wymrażania nadżerki i ewentualnych skutkach jakie pojawily sie u Was po tym właśnie zabiegu? ja mialam (nie)przyjemność przeżyć owo wymrażanie tydzień temu (w dodatku zabieg przeprowadzał bardzo nieprzyjemny i niezbyt kompetentny pan doktor) i troche niepokoi mnie fakt, iż przy wejściu do pochwy, po lewej stronie, powstało takie niewielkie, wypukłe zgrubienie. niby nic ale troche martwi... :( pan doktor nie wspomniał nic o wizycie kontrolnej po zabiegu stwierdzając, \"że nic sie nie stanie jak pani przyjdzie w grudniu...\" ....I zapisał na grudzień... wspomóżcie kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, tylko że w tej chwili jestem za granicą... staram sie zarejestrować do lekarza, ale jest to diabelnie trudne tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beybeee
no coz ja bylam panstwowo bolalo nie ale babka byla spoko.. do kontroli mialam isc za 3 miesiace po tym dalami globulki za mesiac wizyta i nadzerka zniknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy myślicie, że można zaczekać do tego grudnia?... nic mnie nie boli ale naczytałam sie o jakichś bliznach po zabiegu, zrostach... można sobie \"dobrać do głowy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietą
Witam:) Miałam zabieg krioterapii nadżerki ponad rok temu (15 miesięcy). Zabieg był nieprzyjemny, z resztą miałam sporą nadżerkę (byłam prywatnie). Po zabiegu średnio się czułam, a póżniej, zgodnie z tym co mówił lekarz pojawiły się wodne upławy. Lekarz zalecił mi stosowanie globulek propolisowych no i kazał przyjść na wizytę kontrolną po miesiącu. Wszystko było OK, obecnie czuję się super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobietą
Aguńciu, zrosty i blizny po zabiegu to raczej nie to o czym mówisz. Jeśli nic Cię nie boli, to być może ta zmiana nawet nie jest związana z zabiegiem. Oczywiście, nie można niczego bakatelizować, ale ewentualne zrosty i bliżny (które powstają raczej po elektrokoagulacji, niz po krioterapii) nie są dostrzegalne gołym okiem, podobnie jak nadżerka..., to "zgrubienie" napewno nie jest blizną po wymrażaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beybeee
Blizny i zrosty Kochana moglyby sie pojawic po wypalaniu i dlatego wypalane nie jest zalecane mlodym kobietom a tym bardziej ktore nie rodzily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odzew :) mam nadzieje że to nic poważnego i jakoś to będzie staram sie zarejestrować do lekarza - właśnie dzisiaj dostałam cały plik formularzy do wypełnienia jak już sie z nimi uporam to moze bedzie szansa na wizyte u jakiegoś lekarza :) jest tutaj z tym troche kłopotu ale mam nadzieje że w końcu mi sie uda :) (a ci Walijczycy to straszni biurokraci ;) ale może dlatego mają taki porządek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×