Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diablidar

żony,które nie wiedzą,że są zdradzane

Polecane posty

Gość to się rozwiedź a nie
zachowujesz jak tchórzliwy mięczak, który szuka chętnej suki na boku! Nie pasuje ci żona, to odejdż od niej. Ona napewno ma takie samo zdanie o tobie-że nie chcesz rozmawiać. Zdradzający zawsze ma wytłumaczenie :o - zdradzam, bo to wina żony/męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara_baba
diablidar.... już pisałam, można się rozstać. Związek to ciągłe kompromisy, to (chociaż brzmi głupio) trochę coś za coś. Zaraz na mnie nakrzyczą wszystkie młode zakochane panny, że miłość to coś tak cudownego, że nie można się targować itp. Tak, to prawda, ale miłość zmienia się bardzo na przestrzeni wspólnych lat. A jakie masz problemy w swoicm związku diablidarku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
Wiesz jak to jest, pewnie żona go nie rozumie i wcale ze sobą nie spią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rert
rozbawiłeś/aś mnie ! ;) :D i znowu się z Tobą zgadzam! Głupia, wredna żona, dlatego on biedaczek musi zdradzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zdradzane są osoby (i kobiety i mężczyźni),które widzą tylko czubek swego nosa i właśnie nie potrafią rozmawiać.\" diablidar ale bzdury opowiadasz :O:O:O to raczej ZDRADZAJĄCY widzą tylko czubek swego nosa i swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
Czy te oczy mogą kłamać ależ skąd. I zawsze jest jak w piosence. Te historie nie miewają szczęsliwych zakończeń. Jest albo z deszczu pod rynnę, albo gorsze piekło w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takasobieja
napisałam to już wyżej ale diablidar chyba nie zauważył albo nie chciał zauważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dalibar ma chyba raczej odmienne zdanie od nas, zresztą co się dziwić skoro sam zamierza zdradzić to musi się jakoś wytłumaczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rert
Tylko znowu go nie pocieszajcie, że jest taki biedny. Bo nie jest biedny pewnie ma niezłą żonę w domku, a tu wyszedł na łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rert
to "biedny" to był taki sarkazm ;) pewnie ,że jest biedny! ma złą żonę i musi zdradzać. :) A żona może być nawet cudowna ale inna zawsze jest lepsza -dopóki się jej lepiej nie pozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara_baba
Czy zauważyliści wszyscy, że diablidar chce zdradzać, ale tak, by żona się nie dowiedziała? Wygląda na to, że to małżeństwo nie jest aż takie do bani, skoro jednak chce je utrzymać. Diablidar, co Ty na to? Przeciaż gdyby byłlo tak beznadziejnie to wiałbyś od tej swojej baby. A Ty chcesz ten związek utrzymać, tylko zabawić się kosztem partnerki. Smutne to. Zapewne ją kiedyś bardzo kochałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ,że kochałem ale teraz może chcę spróbować jak to jest być skurwysynem.I wcale nie jestem biedny ,a psy po mnie możecie sobie wieszać.Po prostu istotne są dla mnie wasze opinie bo czasami to pomaga.Ja nie znam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i problemy.Aha i wcale nie zwalam winy na żonę bo wszystkie żony i kobiety w ogóle są zawsze bez winy,a po prostu może się coś tylko kończy. No to do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty już nim jesteś
nie musisz próbować :p a żonka może się dowie i kopnie cię w tyłek. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było założyć ten topik
na erotycznym bo o uczuciach nie masz chyba pojęcia ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty za to masz ale chyba tylko książkowe z Harlekinów.A jesli sam zamiar już stanowi o skurwysyństwie to ok już nim jestem jak większość naszego zakłamanego społeczeństwa.Poza tym jeśli rzucam taki temat,to chcę się czegoś dowiedzieć właśnie o uczuciach,odczuciach,przczuciach a nie o erotyżmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×