Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany85

Znalazlem rozowy komplecik. co o nim sadzicie?

Polecane posty

Ja znam doskonale prawo i wiem że nic złego nie robisz ale jak cię ktoś przyłapie albo zakabluje że się kręcisz przy smietniku z siatką pełną babkich gaci to na pewno będą na ciebie krzywo patrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890mada
Różowy komplecik jest obrzydliwy. To raczej komplecik dla dziecka niz dla kobiety. A jak Ci tak zalezy na damskich rzeczach to zatrudnij sie w szmatexie. Tam maja tego sporo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjljfrt
Al popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz o nosz
przynajmniej twojej dziewczynie nigdy ciuchow nie zabraknie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ps. poonanizujemy sie przy tych ciuszkach razem? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
witajta :) daje ci linka do tego oto topiku o tobie :) poczytaj sobie, twoja osoba jest interesująca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz o nosz
nieznany, moęz zgodznie z sugestią z topiku podeślesz swoje zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
ja tez lubie modę na sukces. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz o nosz
a co ze zdjęciami? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
aaa tak wlasciwie to nie wyjasniles wszystkiego do konca. czy ci np staje jak widzisz lezacy,bezpanski,uzywany ciuch?? wiesz,to interesująco-intrygujące jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz o nosz
dziwny jest wlasciwie - widac tak samo jak ja masz skłonność do drążenia tematu :) ja tez postuluję żeby nieznany odpowiedział na wszystkie nasze pytania. niedoinformowane społeczeństwo (w tym wypadku my) to najgorsze co może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaa
mam nadzieję, że te zbnalezione ciuszki to nie są prezenty dla twojej kobiety ;) nie chciałabym być na jej miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
nosz a nosz- masz rację!! chcemy informacji!! :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myslales zeby kiedys
przejsc sie z tym do psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myslales zeby kiedys
to błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oczywiscie
oj tak, popieram. takie dewiacje sie leczy. a potem tacy ludzie nie umieja stworzyc normalnego zwiazku i slyszy sie, ze jakis zboczeniec zgwalcil kobiete w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oczywiscie
nie mam zamiaru slyszec. ale moja znajoma kiedys zgwalcicl taki zboczeniec jak ty. najpierw zagadywal do niej, ze jest ladna, ze ma fajne ciuchy. potem wystawal pod jej oknem, sama kiedys widzialam, jak grzebal w jej smieciach i wyciagal podarte rajstopy, popruty sweter. a potem ktoregos wieczoru ja zgwalcil. takich ludzi jak ty powinno sie LECZYC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
ej ludzie, badzmy tolerancyjni ;) nie uprzedzajcie sie do wszystkich ludzi, to ze jeden tak zrobil, to nie znaczy ze skoro nieznany zbiera ciuchy to robi podobnie. zapewne gwalcicielem nie jest. wiec chill out :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
ogladales kiedys gdzie jest nemo?? tam sa takie mewy. one mowia: daj, daaaj, daaj. tu robissz identycznie prosząc o ciuchy. :D fajne te mewy są. ja dalej nie kumam cza-czy. zbiersz ciuchy z ulicy i je wachasz i cie to podnieca. to juz wiem, ale staje ci?? wiesz, bo to jest kluczowa informacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
a co potem robisz z ciuchami?? wyrzucasz?? od kiedy odkryles w sobie taaką pasję?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
nieznany bardzo bym chciała kiedyś porozmawiać z Tobą na gg bo wydajesz mi się być bardzo intrygująca osobą. nawet wklepałam sobie Twoje gg do swojej listy znajomych ale Ciebie nigdy nie ma. kiedy możnna Cię spotkać na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
aa ile masz wszystkich ciuchiow?? tyle co na stronie?? to nieiwle przez tyle czasu uzbierales. widze ze sie konkurencja robi :D chyba zrezygnuję z takiej rywalizacji ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
aaa takie oddane tudziez przysylane dobrowolnie tez przyjmujesz?? a majtki?? bieliznę ogolnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
slucham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×