Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany85

Znalazlem rozowy komplecik. co o nim sadzicie?

Polecane posty

Gość dziwny jest wlasciwie
ty te ciuchy sprzedajesz czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa*
Nie wyrzuciłabym jasnokremowej bluzeczki z dekoltem w serek. Nie wygląda na zniszczoną, pewnie właścicielka przytyła czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciciwie
i co?? przeslala ci jakas cos?? albo znalazles cos?? jesli nie,to slabo szukasz. po lasach pochodz. tam pelno majtek itd lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
w zielonej gorze i w okolicznych lasach tyle majciochów leży :) ide czytać christie,snieg pada ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problem koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
wiesz co. nie jest fajny. nie wiem ile masz lat ale uważam ze jest zbyt dziecinny. i te majtki takie majcioszki :-) ja bym w nim nie chodziła.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest wlasciwie
dzis znalazlam swoj stanik ktory mi sie zdeformowal :o jestem zalamana. podbijam topik,moze ktoras ci cos przesle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny rozowy kompleciiiiiik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopie zastanów się nad sobą
czy nie uważasz że jesteś nienormalny ?? Przecież to się kwalifikuje do leczenia psychiatrycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest ciezko chory
trzeba go wesprzec na duchu, wiem ze oni w tworkach maja internet dla rokujacych nadzieje, nieznany to jeden z nich. Ciezkie jest zycie w zakladzie psych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amen synu
spij spokojnie, twoj zywot jest swiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY NAPISAŁAM W KOŃCU CHCIAŁAM ŻEBY SIE ZAMKNĄŁ Z TYM JEBANYM TEMATEM I WYOBRAŹCIE SOBIE ŻE TO PALANT - I ... KURWA UWAŻAJCIE TRANSWESTYTA !!!!! O BOŻE PROPONOWAŁ MI NA MAILA ŻEBYM ODDAŁA MU MOJA BIELIZE :O MÓJ MĄŻ TO PRZECZYTAŁ I STWIERDZIŁ ŻE ZA DUŻO NA KAFETERII SIEDZE I JAKIEŚ CIULE DO MNIE MAILE PISZĄ !! OSTRZEGAM I ODRADZAM DYSKUTOWANIA Z TYM CIULEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
ta... lepiej i bezpieczniej dla nas wszystkich jest chyba jak ktoś taki siedzi w domu przed netem, niż z niego wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjljfrt
powinni cie zamknac w klatce-jako okaz do eksperymentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY NAPISAŁAM W KOŃCU CHCIAŁAM ŻEBY SIE ZAMKNĄŁ Z TYM GŁUPIM TEMATEM I WYOBRAŹCIE SOBIE ŻE TO PALANT - I ... UWAŻAJCIE TRANSWESTYTA !!!!! O BOŻE PROPONOWAŁ MI NA MAILA ŻEBYM ODDAŁA MU MOJA BIELIZE MÓJ MĄŻ TO PRZECZYTAŁ I STWIERDZIŁ ŻE ZA DUŻO NA KAFETERII SIEDZE I JAKIEŚ DEBILE DO MNIE MAILE PISZĄ !! OSTRZEGAM I ODRADZAM DYSKUTOWANIA Z TYM TRANSWESTYTĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! DODAM ŻE JEST CHORY I DO LEKARZA MUSI IŚĆ KONIECZNIE !! NIE PISZCIE ŻE KOMPLECIK JEST ŁADNY - NAPISZCIE ŻE UŻYWANEJ BIELZNY SIĘ NIE NOSI - NIE WIADOMO CO KTOŚ MIAŁ ZA CHOROBE ZA PRZEPROSZENIEM W GACIACH :O ODRADZAM KOLESIA !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyklexyalexy
BRZYDKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartaigotowaszparkaodlotowa
mam duzo wynoszonych ciuszkow chcesz to moge ci sprzedac po jakiejs tam cenie ,kwestia dogadania sie :)za symboliczna sume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyklexyalexy
nie bo jest brzydki obrzydliwy i zygac mni sie chce jak na niego patrze dobrze ze cie nie widze bo chyba bym sie zadflawila swoimi zygami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartaigotowaszparkaodlotowa
Ale odrazu mowie ze moge tylkooo sprzedacccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwartaigotowaszparkaodlotowa
odzywam sie na gg i nie odpowiadasz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwartaigotowaszparkaodlotowa
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????zalezy mi na czasie:} wiec jak chcesz ciuszki to lepiej sie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjjkuj
jaki grzeczny i ulozony mlody czlowiek,ktory przynajmniej sie czyms interesuje P.S idz otworz drzwi,bo to lekarz psychiatra z policja do ciebie pukaja, zboczony cwoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fickanderka
nieznany, ile płacisz za zołte w kroku majty?jak chcesz to poszukam kilka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mamy
a ile za nie zapłacisz?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×