Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany85

Znalazlem rozowy komplecik. co o nim sadzicie?

Polecane posty

Gość karolina6666
JAK MOZNA COS WZIASC ZE SMIETNIKA NIE BOJESZ SIE ZE MOGA BYC NA TYM ZARAZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina6666
ODPISUJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppp
dziewczyny nie dajcie sie OSZUKIWAC PRZEZ TEGO BĘCWAŁA!!!!!! zobaczcie to http://www.recycling.info.pl/index.php?numer_watku=77&&go=forum Temat założył: Nieznany E-mail: nieznany1985@wp.pl Tytuł: Recycling szmat Treść: Witam! Interesuje mnie recycling zniszczonych ubran. Jak przebiega proces takiego odzysku, czy jest roznica miedzy odzyskiem np. bluzek, a biustonoszy (ze wzgledu na zawartosc w nich elementow metalowych) czy jest roznica miedzy recyclingiem roznych materialow (bawelna, satyna) Gdzie moge oddac takie poniszczone ciuchy do recyclingu? CZy otrzymuje sie za to jakas zaplate? Prosilbym o jakas odpowiedz albo na forum albo w odniesieniu do jakis artykulow. pozdrawiam. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny tylko inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkkkaa
Bardzo ładny ten komplecik .... Nie wyrzucaj go ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaa to w pyte
ty jeb**y zboczencu ile jeszcze k**wa tych topików załorzysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska wawaa
dziewczyny nie dajcie sie OSZUKIWAC PRZEZ TEGO BĘCWAŁA!!!!!! zobaczcie to http://www.recycling.info.pl/index.php?numer _watku=77&&go=forum Temat założył: Nieznany E-mail: nieznany1985@wp.pl Tytuł: Recycling szmat Treść: Witam! Interesuje mnie recycling zniszczonych ubran. Jak przebiega proces takiego odzysku, czy jest roznica miedzy odzyskiem np. bluzek, a biustonoszy (ze wzgledu na zawartosc w nich elementow metalowych) czy jest roznica miedzy recyclingiem roznych materialow (bawelna, satyna) Gdzie moge oddac takie poniszczone ciuchy do recyclingu? CZy otrzymuje sie za to jakas zaplate? Prosilbym o jakas odpowiedz albo na forum albo w odniesieniu do jakis artykulow. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska wawaa
dziewczyny nie dajcie sie OSZUKIWAC PRZEZ TEGO BĘCWAŁA!!!!!! zobaczcie to http://www.recycling.info.pl/index.php?numer _watku=77&&go=forum Temat założył: Nieznany E-mail: nieznany1985@wp.pl Tytuł: Recycling szmat Treść: Witam! Interesuje mnie recycling zniszczonych ubran. Jak przebiega proces takiego odzysku, czy jest roznica miedzy odzyskiem np. bluzek, a biustonoszy (ze wzgledu na zawartosc w nich elementow metalowych) czy jest roznica miedzy recyclingiem roznych materialow (bawelna, satyna) Gdzie moge oddac takie poniszczone ciuchy do recyclingu? CZy otrzymuje sie za to jakas zaplate? Prosilbym o jakas odpowiedz albo na forum albo w odniesieniu do jakis artykulow. pozdrawiam. SPADAJ JUŻ STĄD...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbrajasz mnie koleś
:O chcesz mieć tysiąc postów oceniająch jakieś zaryte znoszone majty no soryy chyba nikomu się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnieta..
ten rozowy komplecik to dla 13 letniej dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
to ja go z checia wezme. powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
powaznie kiedys mialam prawie identyczny ale przepadl na wakacjach. bardzo dobrze sie nosil i bardzo go lubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
nie, to raczej ja zapomnialam go zabrac. skoro mowie, ze go chce jesli chcesz go oddac to znaczy ze mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETKA WESOŁA
Widziałam Twoją stronkę... hmmmm.... coś z Tobą... inaczej, ale ogólnie, nie przeszkadza mi to. Tylko, Ty chyba nie znasz się na kolorach, mówi się, że faceci, to rozróżniają 3 podstawowe bary... a dalej ciemność, coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETKA WESOŁA
... miało być - barwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
kazdemu sie czasem zdarza zapomniec cos zabrac z wakacji ;) czyz nie? mieszkam pod warszawa ale cale dnie spedzam w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
a co do znudzenia to hmmm mam sporo ciuchow, ktore mi sie znudzily i leza w szafie i czekaja na potem. bo ja generalnie tak mam, ze jak cos mi sie nudzi to odkladam na polke i lezy. teraz np. chodze w wiekszosci ciuchow sprzed 2 lat bo wrocila mi na nie ochota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
zalezy w jakim miejscu sie podrze. zawsze mozna zszyc. ale mi bielizna raczej sie nie drze. mozemy sie umowic, ze zostawisz mi go w jakims ogreslonym miejscu w w-wie bo wle zachowac anonimowosc adresowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
zyjemy w takich czasach, ze pralki nie uszkadzaja juz ubran (przynajmniej mi jak zyje cos takiego sie nie przytrafilo). nie, nie chce osobiscie. ale np. ty zostawiasz mi go okreslonego dnia w okreslonej porze w jakims miejscu a ja go potem zabieram. ewentualnie wybieram sie do kolezanki do UK za 1,5 tyg to mozesz wyslac na jej adres poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
najlepiej w scislym centrum bo glownie tam bywam a co z nim zrobie jak sie zniszczy pomysle dopiero jak to sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktoś sie pomylił albo budzi zle wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
nie, nie mam zadnego konkretnego miejsca na mysli, gdzie Ci wygodniej. nie wiem co z nim zrobie jak sie zuzyje. jak bardzo hcesz moge Ci go wtedy oddac spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcesz go oddac
obecnie nie mam pomyslu na zagospodarowanie go potem ale jesli cchesz to tak, moge Ci go potem oddac. pomyslu na miejsce zostawienia nie mam ale znam date ;) we wtorek jestem w w-wie po raz ostatni przed dluzszym wyjazdem do kolezanki wiec preferuje wtorek :) ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
chwilowo tak, ale od konca czerwca juz polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz go oddac
tak. potwierdz chec wyslania a ja podam Ci na maila adres kolezanki, u ktorej teraz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaki
mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×