Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

w sumie to też się zdziwiłam, no ale czego się nie robi w akcie desperacji. dobrze, że ona tą rurą sie tylko masuje hehe (podobno 30 minut dziennie) jak to nie będzie?! jak możesz?!!!!!! wiedziałam, że ta moja kokieteria mnie kiedyś zgubi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak!! żelka!! żelka!!! ja kofać żelki:-D!!! Misia masz może?najbardziej lubie misie...mniam:-) nie wiem, czy pomaga....nie chciało mi się wszystkiego czytać. ja tam wolę inne metody ujędrniania ciała:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misi nie mam..ale mam takie spagetti grube..truskawkowe..z kwaskowatym cukrem :P wiesz jaka genialna jestem... wiesz co zrobilam?!!!! wylalm sobie sok z czernej porzeczki na nowa bluze bo zamocno przechylilam szklanke..kutwa! chcesz fajke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee.........do spagetti to się nie da przytulić, a do misia i owszem. pozostanę wierna misiom. no to jak nic trzeba zapalić, tylko, że ja nie palę. oduczyłam się 10 lat temu -wystarczyła jedna porządna impreza żeby zmienić zdanie o fajkach. w sumie to się cieszę, bo niewyobrażalne jest dla mnie tyle kasy z dymem puszczać:-P nie wiem co pomoże na takiego kleksa...ciamajda z Ciebie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciamajda:P w sumie dobrze powiedziane..bo smerfem tez jestem i to umazanym w porzeczkowym soku :P..zaledwie 156cm tez nie mam sie do kgo przytulic..:P fajki wredne..zwlaszcza na obczyznie..tyle kasy..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak Ty smerf, to ja chyba guliwer hehe 174 bez obcasów, ale nie narzekam:-D. ostatnio wysyłałam papieroski na wyspy-qumpel bał się że zbankrutuje, więc trzeba było poratować chłopa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty walia, qumpel cornwalia... zawsze mu powtarzałam, że do jego nałogów ręki nie przyłożę, a jednak .... malutka musimy zgłebić naszą zażyłość-wtedy pomyślę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz..ja Ci tu komplemenciorami..a Ty o zglebianiu..czy nie jestem na tyle mila ze cos tu trza zglebiac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła.... miła.... czujnośc usypiasz! przyznaj się! hehe zbałamusisz, wykorzystasz i porzucisz ( czarnego nicka of course żebybym Cię zlokalizować nie mogła) i firme windykacyjną będę musiałą nająć...i po co mi to:-P , no po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze co? ze niby ja?! no wiesz? takie podejrzenia wobec mnie...ranisz mnie..mje serce..uczucia..chyba sie zamkne w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawosci pytam, odwiedzilem kilka miejsc w walii ale nie az tak daleko jak aberys.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to? szantaż emocjonalny?! no nie........... nie osłabiaj mnie malutka nie ze mną te numery:-P posiadłam tą umiejętność wyciągania mięczaków z ich skorup(więc póki jeszcze nie jest za późno zastanów się, czy to jest dobra metoda, czy warto się chować):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tam emocjonalny...szczery :) ja tu do Ciebie z miloscia..a Ty mnie od slimakow wyzywasz..widzial to kto?! pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....plotka...czekaj...bo ja tu wywiad robie :P (srodowiskowy ;)) tajnym agentem jestem..ale nie moge tego nikomu mowic :P mi mnie gilotyna czeka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ja te metody z pl..tu juz sa inne..nowoczesniejsze..ale jeszcze nie zaplacilam abonamentu..wiec mi nie powiedzieli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa to TY jesteś ten śledczy.... no tak. teraz zaczyna mi się rozjaśniać w głowie:-P ..i znowu zaćmienie.... chyba czas iść w objęcia morfeusza(jest w zastępstwie za Józka) hehe dobranoc czarnym pieknością płci różnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×