Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

nu zajec...tylko,ze ja 3 ide do robot i pewnie bede kolo 19-20;p posiedze chwile...i pozniej ogladam filma z michalem;p ale to sie jeszcze zobaczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie horror jaikś co? przyznaj się?! już ja to widzę....w zacienionym pokoju....przed telewizorem , z facetem przy boku....chwila grozy....krzyk malutkiej i w odruchu bezwarunkowym rzucisz się w ramiona ( niby to przestaszona) niezła strategia :-D malutka dobrze kombinujesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak..horror :) nie przed Tv ale przed lapsem :P wczoraj jak sie do neig przytulilam...to o jesu..jakamine niezadowolona zrobil...:P hehe..polalalm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem, ale zaraz znikam..... nie czuję się za dobrze jutro jadę z moim futrzakiem na operację, a przed operacją 24 h głodówki... tak mi szkoda tej mojej funi, bo leci do michy, a tam tylko woda....aż mi się jeść odechciało😭 jak widzi,że jestem nieopodal kuchni to biegiem do michy, patrzy mi w oczy...a ja nie mogę jej nic dać! to jest straszne! zmykam malutka, bo jestem wykończona.... może zaglądnę po północy teraz sobie grugra......miękka jestem.....ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie psina, a kota jutro ma sterylke jest baaardzo głodna, ciągle wskakuje mi na kolana i cyrki wyprawia tylko po to,żęby zwrócić na siebie uwagę...a jak już zrócę(uwagę) to w te pędy leci do kuchni, takm gdzie powinny stać michy z karmą wiem,ze nie powinnam,ale chyba dam jej odrobinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna..nie dawaj...bo pozniej moze sie cos stac..nie wiem co..ale jak nie wolno to nie wolno... uwazaj lepiej a ja sie wnerwilam..mialam z m ogladac filma.i siedzi u mika ;/ nawet nie przyszed powiedziec zebym sie wypchala tym swoim filmem m;/ a w dupie go mam :P hihi ja chce przyjaciela geja..wtedy wsio bedzie wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wet mnie zabije😭 dałam łyżkę tuńczyka w sosie własnym i kilka chrupek Hilsa wiem,wiem.....nie powinnam ale do zabiegu jeszcze 12 godzin więc może przetrawi... mam tylko nadzieję, że po wybudzeniu z narkozy nie będzie żadnych sensacji żołądkowych ( choć nimi straszą) geja....no ja chyba też bym wolała geja, bo ten mój qumpel to ja nie wiem juz sama co mam o nim myśleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrob inwazje kanciapy mika :classic_cool: to zaczyna byc podejrzane, pewnie ogladaja pr0n ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna zabic Cie to m alo?! a jak to zaszkodzi? ech...tak...chce geja..szukam wlasnie takiego..aletgo co ze mna mieszka.to nie chce..jakis taki..nie ten teges.. Kirus...no w koncu jestes..gdzie sie szlajasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna..no co Ty? czekaj..mam piwko tutaj :) Kirus...cos krecisz bo Cie widzialam na innych topikach ;p ladnie to tak? no ladnie? oj nie ladnie ;) wogole to tez chcesz tego piwska? mam jeszcze 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nawet Ci napsilam zebys wpadal na glebe (na ktoryms topiku) a no mam carlsbergi..chyba ze gardzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, nie zignorowalem tego zaproszenia, staram sie przypomniec ... chyba wybylem z kafe zanim ten wpis sie ukazal, tak, to czysty zbieg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P to jedno leci do Ciebie :) dobra dobra..zartuje sobie przecie,nie :) zdrowko..za co pijemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo..dobry toast! a wiec pijmy! hahah!!!! a znam to!!! jest niezle!!!! bueheheh!!!!! dobre..dobre... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youtube jest lepsze niz tv ;) nie mozna sie oderwac :classic_cool: sfilmuj walijczyka jak robi cos dziwnego i wrzuc w youtube :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh.. wiem cos o tym..dzisiaj spedzilam 2 h przy tym :P w sumie to ja TV nie mam...:P zrezta..w sumie nie potrzebuje..wsio mam w necie :) co do walijczyka to ciezko..bo ani razu go pijanego nie widzialam ;/ ale jak pojdziemy na rajd po pubach..to moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×