Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

taaak dobry sex...to oprócz ogromnej przyjemności i wielości doznań..również ogromny wysilek fizyczny... a ..jak się czlowiek...napracuje uczciwie to śpi jak susel.. czyż...nie? więc skąd prolemy ze snem...? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się ukryć, że chwilowo łóżko puste... gdyby było inaczej napewno bym tutaj nie siedziała. a korzyści płynące z tej ciężkiej pracy...no cóż napisać o tym można pokaźną knige...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wolę machać hantlami - tu przynajmniej trezultat jest szybciej widoczny... też to przerabiałeś? jeśli tak to po jakim czasie widać efekty? stety bądź nie jest ze mnie straszny łakomczuszek...uwielbiam jeść i obawiam się, że ta pasja kiedyś mnie zgubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pompki to domena mężczyzn - i niech tak zostanie. napisałam Ci maila...ale chyba go nie odebrałeś? na gg tylko jak wejdę to nie minie dłuższa chwila i mi się komputer wiesza...nie wiem co jest grane, więc odpuściłam sobie chwilowo taką komunikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz...czasami trafić się może jakaś fajna obiżka lub promocja... ...tak jak kjakiś czas temu w Ikei...oglądasz łóżka, patrzysz, przecierasz oczy ze zdziwienia, a tam w pieleszach śpią sobie smacznie przerośnięte krasnoludki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartakurvanian
wypilem, dzisiaj z 3 piw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha boska jestes! aha...ktos ukradl nam odkurzacz...ale to byl wspolny...wiec dziwne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka......... no bez przesady...mów mi ulotna -to w zupełności wystarczy :-P a co się tyczy odkurzacza...właśnie przeczytałam na jakimś topiku, że panna sobie odkurzaczem celulit zwalcza, więc może to ona Ci go podwędziła? przydałby się śledczy, bo ta sprawa śmierdzi nietoperzem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to celulit odkurzaczem?! god...masakras dobra ulotna..wiecej komplemenciorow nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×