Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

zmeczona jestem i taka nieumalowana i ten tego nieuczesana nie moglam tam dlugo siedziec :classic_cool: czulam sie niekomfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjkjNieznany
wachalem dzis podkolanowki mojej kolezanki, potem zrobilem zakupy w Albercie i wrocilem do domu robic zdjecia. jestem fotografem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalezaloby sie zapytac czy na tej imprezie ktokolwiek zwracal uwage na twarz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjkjNieznany
robie zdjecia znanym postaciom , gwiazdom i aktorom . zarabiam do 30 tys zl miesiecznie, nie wiem co robic z pieniedzmi bo nie mam kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakze by inaczej to byla bardzo kulturalna impreza i wszyscy patrzyli ten tego tylko na twarz :classic_cool:, barmani zonglowali Danielsem i robili sztuczki z ogniami :classic_cool: bylo duzo pijanych mlodych ludzi i w ogole wszystko swietnie tylko za tloczno i za goraco:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikjkjNieznany
gdy znajde kobiete przestane walic konia i bede kupowal jej prezenty, duzo prezentow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyszką...
..to Ty raczej nie jesteś..z resztą Tyszka to mi na miękkiego wygląda:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie dziecko jak nie wieesz c robic z pieniedzmi to mozesz przelac mi na konto bedzie na poczet mojego nowego domu a ty spelnisz dobry uczynek, moze byc ? :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiile
mieszkam w namiocie i śpie w kuwecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia maupa
slabiutko :classic_cool: tylko na tyle cie stac dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga uwaga
oikjkjNieznany - to feministka która nienawidzi facetów! Ma na imię Izabel , poznałam ją w warszawskim klubie La Madame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sie dzisiaj wyeksploatowałem................cholera co za słowo :-0 nie tylko język, ale i paluchy sobie można na nim połamać :-0:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam żywca
pwnie oddali go do ubojni...ehhh życie........😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to chyba nie ma czego zazdrościć - wstajesz,a tu pół dnia już ci uciekło..a na śniadanie masz obiad. no i nie możesz sobie zaśpiewać \"jak dobrze wstać skoro świt\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest względne... jak wstajesz zadowolona... to świt może być o 13.. i tak jest pięknie.. wszystko kwitnie... no i jeszcze jedna sprawa...bieganie po rosie w październiku... to nicprzyjemnego..w czerwcu...lipcu...mniaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to moje \"wczesnoranne\" chodzenie spać zaczyna już denerwować😭 czasami muszę naprawdę rano wstać i wtedy jest tragedia, bo nawet jeśli zamelduję sie w łóżku o 23, to i tak wiadomo, że zasnę o 3-4 masakra....nie pomagają nawet żadne tabsy. to chyba nie jest jeszcze bezsenność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×