Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

moze to tylko moje wyobrazenie...bo jest niesamowicie podobny fizycznie i z charakteru do mojego z ktorym bylam zareczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jezdem z powrotem , malutka na impreze bylas zbyt zmeczona, a tutaj stukasz az sie dymi z klawiatury :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus..co sie czepiasz? bo jestem zbyt zmeczona na impreze...poza tym mowilam Ci ze musze wstac rano do pracy...a z imprezy pewnie wszylabym po sporej ilosci % ok 4..jak ostatnio :P i poszla nietrzezwa do pracy :P bo z nimi jak sie pije to sie pije duzo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się teraz przypomniało a`propos ruskiego , że w mojej ostatniej pracy wywiesiłam na hali produkcyjnej kartę formatu A4 z wydrukowanym napisem \"ja was wiżu- wy nie rabotajetie\" a przy opisie było jeszcze takie wielkie oko narysowane hehe:-D biuro miałam daleko-musiałam strażnika zainstalować:-) nikt nie protestował,nikt si ę nie obraził-było śmiesznie malutka normalnie wypiję za takie wyobrażenia:-D OOOOO...........jest i Kirus:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiii .... od razu sie czepiam .... :) comedy night w tv, ogladalas bo in the usa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ulotna, no to im big brothera zrobilas ;) a czyje to bylo oko? moze dzierzynskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to polewam pyfko z browaru adnams :) mam do niego duzy sentyment gdyz bylo ono glownym skladnikiem naszego tzw liquid lunchu w piatki ... ehhhh .... gdzie te czasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...dzieki :) to w moich sie zapisalo wino z kartonow :) siarkofruty z polski..naleweczki hehe lechy i tyskie..krwawa marry i gin z toniekiem..hmm..wsciekle psy..gdzie te czasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to polewam ulotna, polewam :) w tym kraju sobie uswiadomilem jak jest w raju, a mianowicie w porze lunchu w piatek ze wspolpracownikami w pubie przy stoliczku na dworze, sloneczko, pare piw oraz rybka z frytkami no i tartar sauce w tym kraju w niektorych miejscach pracy wciaz zyje tradycja ze w piatek w porze lunchu wiekszosc pracownikow wybywa do pubu na reszte dnia zostawiajac pare osob na strazy aby jakos tam sie biznes szedl ;) trafia sie ze jedna osoba wykonuje robote za 20 osob, oczywiscie jest rotacja kazdego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ... a dla odmiany to powiem wam ze zrobiem sie youtubeoholikiem, ogladam wywiady z kate bush ... co za seksowna babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×