Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

cześć Robaczki:-) znowu mam dużur, ale tym razem dobrowolny.net mi się w domu zbiesił i właśnie przyszłam tutaj skąd stukam:-) Kirus ja nawet nie wiem, czy u mnie było słońce dzisiaj za oknem😭jak się kładłam spać, to było jeszcze ciemno, a jak się obudziłam, to już było ciemno. Butelka.....już wróciłeś:-)? opowiadaj jak było! Malutka my się po prostu o Ciebie martwiliśmy dziecino:-D Jak to mówią...wszystko co piękne dojrzewa powoli...:-) No to jak? Jest tu ktoś? czy gadać będę sama do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no malutka jest
hihi..ta..juz sie martwiliscie... a ja se o bokim ruskim romeo mysle wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób tak, żeby to On Cię zaczął podrywać:-) kobiety mają do tego sporo atrybutów i oczywiście wrodzonego wdzięku-napewno dasz radę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna...no wiem..tak chce zrobic..ale jak...to nie wiem ;/ nigdy nie mialam z tym problemow..ale przy rusku..to nie wiem co rbic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...chyba mnie wzielo..:P..trace rzum przy nim..jak go tylko widze, to sie calal rzese..kreci mi sie w glowie..i wogole :P..nie wiem co sie ze mna dziejje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz malutka..Ty tu myślisz co by zrobić...a ja własnie dostałam wiadomość:-) o baaardzo miłej treści. szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się, aż się uśmiechnęłąm, bo NIGDY wczesniej mnie tak nienazwał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulotna..to moze co jednak teges...co/? jak dlugo sie znacie? kurde..no mysle co by tu zrobic...i jak...ale kurde..co cos wmysle..to stwierdza,ze to glupii pomysl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siemka wszystkim, tylko wpadam na jeden wpis i uciekam bo mam troche roboty do zrobienia dzis wieczorem rzucielm okiem na powyzsze wpisy malutka, powiem tylko jedno: w uk zaproszenie na herbate o tak poznej porze jest praktycznie rownoznaczne z zaproszeniem na seks, tyle - jesli rusek wie ze walijczyk pil z toba w srodku nocy herbate to nie dziwie sie ze sie nie odzywa ulotna, nie przemeczaj sie :) nerka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka to bardziej skomplikowane niż Twój ruski:-) znamy się około dwa lata, ale to jest mój qumpel, który traktuje mnie jak przyjaciółkę poza tym...niestety zbyt wiele nas dzieli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..no Kirus..ale walijczyk ani razu mnie nie dotknal...ani razu :P wiec chyba nie chodzilo mu o seks..nie wiem :P rusek sie nie dowie...ani razu ze soba nie rozmawiali :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka..zapomniałaś o czymś takim jak \"złe języki\" Ty wiesz, że do niczego nie doszło, ale...jak ktoś coś chlapnie i plotka poleci, to nie będą wierzyć Tobie, tylko właśnie owej plotce:-O Mam jednak nadzieję, że taki czarny scenariusz nie będzie miał miejsca:-) Kirus nie ma to jak świeże spojrzenie i obiektywna ocena faktów:-) wcale nie szaleję....reanimuję się kolejną kawą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** czy ja sie zawsze musze tak wpakowac?;/ trudno :P w zyciu juz nie pojde z zadnym na herbate..ani nawet na kawe! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotna...a jestes pewna ze on nic do Ciebie? Ja nie panikuje.. ale myslisz,ze moglby cos takiego powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka no własnie niczego nie jestem pewna...ale przyzwyczaiłam się do takiego stanu rzeczy. wiesz, że niektórzy faceci lubią się przechwalać, więc to nie wykluczone...ale nie ma co snuć domysłów. wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×