Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butelka_żywca

ale gleba naforum...wszyscy śpia??

Polecane posty

malutka to jest BARDZO truna sprawa... nie jestem w nim zakochana, ale jestem w stanie wiele dla niego zrobić i On o tym wie, poza tym dzieli nas sporo kilometrów..może gdyby był bliżej to wyglądałoby to inaczej, ale niestety....jest tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto to to \" i co i co i co\" ???? i niby kto jest kłamczuchą?no kto? malutka...zamykam temat km i całej reszty:-D reszta jest milczeniem.... piękny ten film...........1/3 za mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po seansie:-) niezwykły film pokazujący tygiel świata...piękne miejsca, ludzi, kultury, rytuały, zywioły,biegnący czas i dużo więcej...a to wszystko ilustrowane piękną muzyką film dokumentalny liczący ponad 10 lat...jeśli będziecie mieli okazję to gorąco polecam \"Baraka\" wszyscy śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chciałabym chciała chciałabym chciała😭 qurcze jak ja lubie tego songa:-D! co tu dzisiaj tak pusto? gdzie jest reszta zgromadzenia? aa...a`propos zgromadzenia- też niezły film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem malutka tam jest dużo kanałów tematycznych chcesz robić zadyme na głównym? dobra loguję się w drugim oknie na wp i bede tu pisać zebysmy sie nei zgubiły ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokoje: gay les 30latki sex tylko 40latki podryw randka romans ? strasznie mało ludzi tak jest myślałam,ze na takich czatach pokoje pękają w szwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe już wiem, dlaczego tak mało:-) prawie 3 nad ranem,albo w nocy jak kto woli:-D i co malutka? jakieś sugestie? może zalogujemy się pod męskimi nikami?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanislawa...jestem na www.czteria.interia.pl bo na wp nie moge sie zalogowac.. nick : maIutka..pokoj Londyn albo Wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio1
Spać kwoki a nie rajdać po nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×