Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca_siee

kolczyk w chrząstce-ucho

Polecane posty

Gość jack sparrow
a ja maiłam robione 2 dziurki w chrząstce pistoletem mogę powiedzić że to co piszecie o tym niby "babraniu" rany,i takich innych to zwykłe pi...erwszego maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikta2703
Ja przebiłam chrząstkę 2 dni temu i boli jak cholera!! miałam przebite pistoletem, koleżanka tez miała przebite i mówi ze ja tez bolało ze 2 tygodnie, ale jej się coś grzebało później z tym uchem ;/ Mi się niestety długo uszy goją. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartaaaaaaaaa
czy w chrząstce normalnie mozna wodą utleniona przemywać, bo na wielu forach czytyałam ze nie, nie wiem dlaczego, a jakiś dobry i tani preparat na elpsze gojenie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje uszko
Pechowa ja! Jak zagoilo ci sie ucho? Tez mam takie zgrubienie i nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym wynalazkiem jest maść Swiss Medical (szybko wysyłają na stronie www.zenn.pl ). Wygodnie, szybko i dokładnie znieczula. Ja tego używam akurat przy piercingu. Wcześniej to stosowałam głównie Emla i efekt jest w ogóle bez porównania. Na Emla to moje ciało prawie nie reagowało, tutaj różnica jest ogromna in plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifkka

Przekłuwałam ucho w chrząstce z rok temu. a robiłam sama i jest ok,  na zagojonych masz dużo info dokladnego na ten temat szczególnie pielęgnacji itp mam nadzieje ze to ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×