Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sławeczka

CZY WARTO BRAĆ WITAMINY I MINERAŁY?

Polecane posty

Gość Sławeczka

Np. Centrum czy Vigor? Wiem że lepsze byłyby naturalne z owoców, warzyw czy mięsa, ale przecież nie zawsze dobrze się odrzywiamy. A mi chodzi o to czy warto je brać, jeśli tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak stosujesz dietę albo prowadzisz bardzo aktywny tryb zycia to tak. Centrum jest ok.PAMIETAJ WITAMINY TEŻ MOZNA PRZEDAWKOWAĆ! ale owoce i warzywa powinny byc w twojej codziennej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A -nudności i wymioty,bol głowy, zmiany skórne B3 - bóle głowy B6- bole kończyn, brak koordynacji ruchów C-zwiekszone ryzyko tworzenia sie kamieni nerkowych D- zawroty głowy, nudności, wzrost ciśnienia krwi K-niedokrwistość i zaburzenia pracy wątroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lepiej wybierajmy preparaty witaminowe z minerałami i przestrzegajmy zaleceń producenta takie preparaty są tak skomponowane, że dopóki stosujemy zalecana dawkę nie grozi nam przedawkowanie. ALE umiar jest potrzebny jak we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadźkka
Pewnie, że świeże owoce i warzywa są najlepsze, ale nie zawsze jest do nich dostęp. No i jak żyje się w pośpiechu, je byle co to chyba lepiej uzupełnić sobie niedobory witamin i minerałów, a nie potem chodzić do lekarza. Nawet dobrze zbilansowana dieta nie zapewnia często właściwej, dziennej porcji witamin i minerałów. Zwłaszcza, kiedy żyjemy w biegu, w stresie, nieregularnie spożywamy posiłki i stosujemy używki wypłukujące witaminy i minerały z naszego organizmu. Wtedy warto wspomóc dietę preparatem uzupełniającym niedobory tych związków. Ja biorę vitabox, kosztuje około 18,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppl
A ile tabletek witamin dziennie się powinno brać żeby nie przedawkować? I podczas, czy po jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella13
Od jakiegoś czasu interesowałam się tematyką witaminy K i tego jaką rolę odgrywa w organizmie człowieka. Kupiłam i zażywam suplementy już ponad 3 miesiące i widzę, że działają, nie bolą mnie już kości, mam dużo lepsze samopoczucie. Polecam zgłębić temat chociażby tu http://www.kinon.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mamy jakieś niedobory to pewnie, że warto brać. Tylko lepiej najpierw się zbadać czego tak naprawdę nam potrzeba, ja zwolenniczką preparatów ze składem na 30 linijek to nie jestem, przecież nawet witaminy można przedawkować. Mnie brakowało żelaza i witaminy B2 dlatego sięgnęłam po Biovital tonik, ma prosty, krótki skład nastawiony na wzmacnianie serca i poprawę wydajności organizmu, akurat pomógł mi uzupełnić braki jakie miałam, a teraz piję już regularnie bo świetnie się po nim czuje. Polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć prawidłową florę bakteryjną to zażyj najlepiej Narum Caps. Podstawowa wersja probiotyku zawierająca tylko bakterię Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine. Suplement diety „Narum” w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej prawidłowej flory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×