Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niebieska sukienka

Materac do sypialni.

Polecane posty

wiem tylko tyle, ze jak nacisniesz na materac, to powinien zaraz odbic do gory, nie powinno byc zalaman, kazde obracanie sie w lozku powinien amortyzowac, byc w miare twardy, no i gwarancja dluga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa no to juz moze stanowic pewien problem, bo wiadomo, ze gdy zapytasz sprzedajacego, bedzie go wychwalal pod niebiosa.....hmmm no ale chyba w tym wypadku nie masz wyjscia, wiec zapytaj czy jest na sprezynach dobrej jakosci, twardy i ile masz gwarancji? ---> to jest naprawde bardzo wazne. Chyba, ze masz blisko to popros o odbior osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc nadchodzi
Nigdy bym nie kupiła materaca na allegro. Ostatnio kupowałam materac i musiałam na kazdym polezec chwilę Moim zdaniem to niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoc ma racje, sa rzeczy, za ktore lepiej ciut wiecej zaplacic w sklepie i miec pewnosc, ze ta rzecz bedzie sluzyla nam dlugie lata, zamiast zaplacic pare groszy taniej i po dwoch latach wyrzucic na smietnik, naprawde sa przedmioty domowego uzytku, ktore lepiej wyprobowac, dotknac i miec gwarancje, ze dokonalo sie wlasciwego zakupu, czego Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeeokadia
Wybierz materac piankowy, najlepiej z długoletnią gwarancją. Ja swój model kupiłam przez Internet, na http://www.jmbnet.pl i jestem bardzo zadowolona. Dostałam 10 lat gwarancji i darmową dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×