Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedoświadczona 0

Pierwszy stosunek a rozmiar partnera

Polecane posty

Gość Niedoświadczona 0

No własnie...naczytalam sie tu tyle o tych romiarach penisow waszych facetow...Jedne mowia ze jak jest za duzy to boli i lepiej mniejszy czlonek a inne ze na odwrot. Tak sie zastanawaim bo moj chlopak jest wsyoki i dobrze zbudowany - ponad 1.90 więc domyslam sie ze jego penis tez jest spory ( choc kto to wie - zalozmy ze jest), no a ja jestem mala i przede wszytkikm drobna i tak sie zastanawiam czy podczas naszego pierwszego stosunku moze to sprawic mi duzy bol i w dalszym zyciu sexualnym moze nam sie nie zbyt ukladac. A moze wystarzcy po prostu dluga gra wstepna i bolu jako takiego nie bedzie ?? Co wy o tym myslicie ? Tylko bez glupich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks
a jaki jest zwiazek miedzy wzrostem a rozmiarem peniora ? :O:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczona 0
nie wiem czy jest w ogole jakis zwiazek no ale w nawiasie napisalam ze zalozmy ze facet ma sporego rozmiaru penisa. Byc moze okzae sie ze ma malego no ale ja zakladam ta teorie by sie dowiedziec w koncu o co w tym chodzi eheh Odpowei mi ktos w koncu ??:P:P:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już po
Napiszę tak, jeśli podczas pierwszegoi stosunku będziesz o tym myślała to na pewno sprawi Ci on ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki partner
to moze byc problem, wiem cos o tym i nie bylam dziewica a seks byl bolesny, musialam mu mowiec zeby nie wchodziltak gleboko niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki partner
ale sadze ze mozna sie doszlifowac w tej dziedzinie, maly kompromis z obu stron, inne pozycje i mysle ze byloby okej dokladnie nie wiem bo przestalam sie z tym facetem spotykac, chociaz byc moze zaczniemy znow sie widywac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile latt
masz? szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczona 0
18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdejmiony
Do niedoświadczonej. Pierwszy stosunek jest bardzo ważny z psychicznego punktu widzenia (atmosfera, itp.). Rozmiar penisa twojego partnera jest tu sprawą 3- rzędną. Na ogół pierwszy stosunek nie jest dla kobiety żadnym przezyciem biologicznym, bez wzgledu na rozmiar penisa w trakcie pierwszego i kolejnych stosunków kobieta nie osiaga orgazmu. Dochodzenie przez kobiete do orgazumu jest czasami długotrwałym procesem; czasem dopiero po wileu latach wspołżycia kobieta przeżywa pełnię satysfakcji; niektórzy seksuolodzy uważają wręcz, że wiele kobiet nie przeżyło nigdy orgazmu w wyniku stosunku płciowego. PS. I nie przejmuj sie tak rozmiarem penisa twojego chłopaka; wiekszośc wpisujących aby się dowartościować przeszadza podając długośc penisa lub nie umie mierzyć. 90 % meżczyzn ma penis w granicach średnej ok. 15 cm. Tylko 6 % ma 18 i więcej cm (1% - 19 cm i wiecej). Wzrost i waga mężczyzny nie przekałda się na długośc penisa. Ważne aby twój chłopak był czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie przejmuj się, wszyscy straszą.....................podejdź spokojnie jaki jest taki jest jeżeli on jest delikatny i taktowny wszystko będzie ok. poza tym możesz wcześniej jego penisa zobaczyć, przrytulić, dotknąć, wziąć do ręki by się oswoić........ i go poznać dlaczego od razu go wkładać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×