Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terazsamotnyy

kocham kolezanke, ktora ma chłopaka

Polecane posty

Gość terazsamotnyy

Jest moją najlepszą znajomą i ja jej też. wiemy o sobie wszystko itp. wydaje mi sie, ze mimo wszystko Ona tez cos do mnie czuje, ale jednak podchodzi z dystansem. jak to sprawdzić ? jak jej dac do zrozumienia, że Ją kocham ? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
skoro jesteście bliskimi znajomymi i masz przeczucie, że ona też coś więcej to może poprostu jej o tym powiedz!tak prosto w oczy bez owijania wbawełnę:) A długo ona jest ze swoim chłopakiem?Znasz go?maja jakies problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazsamotnyy
są ponad 2 lata ze sobą, ale od pewnego czasu mają kryzys i mi powiedziala o tym wprost. że jest innym czlowiekiem niz kiedys. a przez to zerwala ze swoim poprzednim chlopakiem, dlatego ze sie rowniez zmienil. ja jestem jej najbliższym znajomym, mozna rzec przyjacielem. kocham Ją 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek2006
hmm jak jest tolerancyjny to by mu sie i nawet to spodobało ja tam nic nie mam do lesbijek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjj
no to jej o tym powiedz!a może ona czeka na jakis gest z Twojej strony? Wiesz lepiej żałowac coś co sie zrobiło niż cos czego się nigdy nie przeżyło! Zaryzykuj!Kto nie ryzykuje ten nie ma! Wiem, wiem!Łatwo mi mówić, ale z własnego doświadczenia wiem, że warto! PS. mój kiedyś i obecnie przyjaciel jest teraz moim mężem i też powiedział mi o swoich uczuciach gdy byłam z innym :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazsamotnyy
hmmm :) spróbuję Jej to powiedzieć jak się nadarzy sytuacja. Boże - to jest wspaniała dziewczyna :) 😍 boje sie, ze od tych ponad 2 lat, w ktorych jest z chlopakiem to jednak dużo i będzie ciężko. a druga rzecz jakiej się boje, to to, ze jesli Jej to powiem i ona przyjmie to negatywnie i juz nie bedzie tak miedzy Nami, tzn nie bedziemy nawet przyjaciołmi... chociaż kto wie ? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnyodzawsze
a co Wy - drodzy forumowicze mi doradzicie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×