Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

No rach ciach i mozna sie na basenie pojawic, bez włochów :P :D Ożywił mnie ten prysznic i odechcialo mi się kimać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh a ja dopiero z pracy wrocilam!!!!a wy juz w kimonko lulu poszlyscie eh......to ide sie pizza poobzerac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jaką pizza? Kurde slinka mi pociekła! Grrrr... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soil
Widze, ze temat sie skonczyl, a szkoda bo mialem pare pytan i w sumie interesuje mnie obiektywne spojrzenie kobiety na rozlake...i zejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie!3ba sie zbierac i cos robic ze swoim zyciem a nie ciagle plakac!!!A zejsc sie mozna nawet po kilku latach bo i takie pary znam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmij sie czyms abys jak najmniej myslala, jak bedziesz sie ludzila ze wroci to nie wroci jak dasz spokuj wtedy chca wracac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,ale ja bym chciała żeby wrócił:(i jedyne co moge teraz zrobic to sie modlic, bo juz go nie bede błagać y wrócił. Ale jednak cos micały czas mówi, nawet moi znajomi mi to powtarzają--------że on nigdy nie wróci--------- zostało mi się tylko modlić, moze coś to pomoże,a moze nie i wyladuje u szpitalu psych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, straciła w pewnym sensie poczucie bezpieczeństwa-boje sie wychodzić, nie wiem czemu.Oczywiście staram sie , juz nie pamiętam kiedy tak często wychodziłam,ale wyjście na impreze czy na piwko kosztyuje mnei na prawde dużow wysiłku.A na fitnes nie dam rady chodzi, bo już tak strasznie schudła, ze wyglądam jak szkielet, bardziej powinnam zapisac sie do szkoły jedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam wczesniej, ja wiem ze on już niegey nie wróci.Ale boje sie też wychodzić zeby Go nie spotkać...z kimś... Jestem tak zdesperowana, że na prawde zaczełam sie modlić... Ponoś wiara góry przenosi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje ze jak odpuszcze, to za jakiś czas, będe załowac, ze moze gdybym sie bardziej modliła, to by wrócił NIe miejcie mnie za wariatke :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój topic czekanie nic , nie , da bo on juz o mnie pewnie zapomniał, i skreślił mnie ze swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasna cholera po co ja te nogi golilam !!! Basen mi odwolali, dziadygi podle 😠 !!! A myslalam ze sobie poplywam.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeelooołłłł :D Ale sie wkurzylam :P Z tymi nogami to zartuje, zeby co poniektorzy nie mysleli ze ja zarastam niczym chlop jak basenu ni ma :D Dzisiaj kumpla spotkalam, pamietasz tego o ktorym Ci opowiadalam ze sie po 1,5 roku zeszli...ech rozstali sie po prawie dwoch latach :o Szkoda mi go, bo to uczuciowy chlopak...a laska chyba nie docenila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ona mu powiedziala ze kocha go jak przyjaciela a nie jak faceta, ze ona chce sie teraz wyszalec bo ma niecale 21 lat a praktycznie non stop od 6 lat z kims jest. Zreszta wiesz z tego co opowiadal wplyw mialo nowe towarzystwo w ktore wpadla, banda cwaniakow, bawiacy sie laskami, a jej to zaimponowalo :o On sie zalamal, mamy sie w tygodniu spotkac na jakies piwo, bo mowi ze jak siedzi sam to wszystko wraca. Zreszta rozumiem go. Ja mam nadzieje ze ona sie ocknie...teraz podobno wpadla w wir wolnosci, dyskoteki, zabawa...Swieza sprawa, bo rozstali sie tydzien temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lonely
Lonely zeszlas się ze swoim chlopakiem czy nie??? bo pisalam tutaj ale niestety mi nie odp, widocznie nawet nie przeczytalas Jakbys mogla to odp :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo to przezywa...Kocha ją bardzo. Caly czas ma staly kontakt z jej mama, z ktora bardzo dobrze sie rozumial, ona donosi mu co sie dzieje z Iza ;) On twierdzi ze jej odwalilo, zaimponowal jej jeden z wiekszych cwaniakow, wiesz taki fura, skora i komora. Bonzo Lonzo! Dobry dla laski do pierwszego pukniecia :o Wiesz to takie typowe, jestem mloda, chce sie bawic, a ty mnie ograniczasz. Szkoda, bo juz prorokowalismy ze co jak co ale oni to juz na zawsze bede ze soba. Coz życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D D D
Lonely zeszłas sie ze swoim chlopakiem czy nie? bo mnie bardzo to interesuje. Pisalam tu kiedys ale niestety mi nie odp, widocznie nawet nie przeczytalas.. WIec... ?:) jak jest? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Wiesz on mowi, ze ona zauroczyla sie tym jak ten cwaniak zyje, ze sie bawi, szaleje, ze ja adoruje ! Wiesz ona jest bardzo mloda, wpadla w powazny zwiazek, sadze ze tez sie przestraszyla konsekwencji tego. Niebawem mieli swietowac 2 rocznice. Znam ja bo chodzilysmy przez 4 lata do jednej klasy, zawsze ja bardzo lubilam, niesamowicie bezposrednia i otwarta dziewczyna, ale no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie... Ona byla juz w 3 dluzszych zwiazkach, minimum rok z kazdym, jeden jeszcze za czasow LO - z gosciem chyba z 10 lat straszym od niej. W sumie to pierwszy powazny zwiazek mojego kumpla, dotad spotykal sie z dziewczynami tylko kilka miesiecy, wszystko sie rozpadalo. No i kocha, stad pewnie takie przezycia, ale wiesz tak mial ochote sie wygadac, ze az nie poszlam na godzine wykladu bo nie mialam serca go zostawic. Zreszta to taka ladna para, wiesz jak z obrazka, bo oboje tacy urodziwi :). Ale wiesz nie narzuca sie jej, mowi ze woli milczec, chce dac jej czas, dojrzale do tego podchodzi. Zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mysle ze bedzie zalowala i to bardzo. Ciezko teraz o dobrego faceta, z poprzednimi miala ostre przeboje. Na razie bedzie czekal, ale przezywa bardzo, że tez ludzie tak utrudniaja sobie zycie. No ale pokonwersujmy o czyms milszym hmmm :D Jak dzionek mija ? ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piżamie och Ty :D Moi autorzy gdzies poleźli, nawet nie wiem dokad. Chata wolna oj bedzie bal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie rybę, ale też nieczęsto jem, niestety. Wczoraj mialam nalesniki ze szpinakiem mniammm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro wybieram sie na zakupy, szarpnęlam troche kaski, musze jakas wiosenna odzież łapnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×