Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość Brodka*
powiem wam jak to by wyglądało z mojego punktu ... ostrzegam że ja jestem inny :) ale może niektórzy faceci też tak by zrobili ... jak ja bym chcial i dawał szanse wieksze to bym dał znac o tym konkretnie i byłbym skłonny porozmawiać o tym ... nie stawiając samych warunków ale też słuchając ... jak pojawia sie kryzys to powinno sie to jakoś wspólnie rozwiązać ... a nie bawić sie w podchody. Jeśli pojawiają sie takie zabawy tzn że człowiek nie jest pewny tego czego chce ... a jak w tych sprawach nie jest sie pewnym to już chyba nie ma o czym mówić - nie wspominająć o zabiawie tą drugą stroną ... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaku? (bo chyba mamy tu na topicu jednego:> ) Mam dość świąt, chcę do normalnego trybu życia już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
brodka zrobilam bana ale on jest uparty pod tym wzgledem potrafi zakladac nowe gg i pisac a jak tam tez nie moze to wtedy smsuje-na niego nie ma rady Aga a Ty naprawde sie zmienilas?bo ja u siebie nie widze tych zmian,widze tylko jego to ze przestal byc czuly i kochany jak dawniej,jasne biore pod uwage to ze u siebie ciezej jest wyczuc jakas zmiane bo na to potrzeba osoby z zewnatrz zeby powieddziala no ale nikt mi ze znajomych tegonie zarzucil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
a teraz napisal ze zaraz u mnie bedzie...nie mam sily dzis na takie rozmowy...tylko nie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas kopnąć w tyłek tych niezdecydowanych, nieproste a skuteczne. Ale i w sytuacjach beznadziejnych udaje sie znalezc to wyjscie awaryjne. Dystans - tego mozna sie nauczyc. Ja chyba wypracowalam niemal do perfekcji jesli chodzi o mojego ex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
kiniu może on nie umie powiedzieć co i jak ? moze jeszcze nie jest dojrzaly na tyle ? nie znam gościa ... upartość to też jakaś forma ekspresji ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka1
juz wiecej nie bede czytac tego topicu, skonczylo sie, zegnam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za uwagę... a swoją drogą to jesteś lepsza ode mnie, ja nie przeczytałam całego - NIGDY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka1
Ja sledzilam chyba od miesiaca ale mam rade dla wszystkim dopoki bedziecie tu pisac i rozpamietywac wszystko na nowo to nigdy z tego nie wyjdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja sie przyznam bez bicia .. jestem tu zeby poznać fajne laseczki ;-) hehehe lol - żart !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka1
W cholere jasna musze byc w koncu silna i przestac rozpamietywac tego dupka, przeciez on nie jest wart niczego. Napisalam mu ze zycze mu zeby spotykaly go same nieszczescia. Bo tego mu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko no nigdy sie nie dogodzi :P Jedni nam zarzucali ze ja tu z Natką rozmawiam o pierdolach i nie na temat, ze wynocha na gg, Ty teraz ze rozpamietujemy ... Hmmm... co zrobic, zeby dobrze bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już lepiej, żeby temat podnosić dyskusją na każdy temat niż żeby powstało mase podobnych topików. Zresztą ochrzan dobrze zebrać jest budujący... Brodka - ja Cie wyczułam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
blanqua ... bo ja jestem wstrętnym niedobrym i podstepnym "facetem" chce wykorzystać wszystkie kobiety :) i zeby mi uszło wszystko na sucho ;-) a tak poważnie to coś w tym jest że jak tu przychodzicie to w pewnym sensie wracacie do tego co było zamiast iść na przód :) dobrze że ja tu przypadkiem wpadłem ... zaraz was ustawie do pionu :) musztra będzie :) ... hehe może założe swój własny oddział kobiecy :) cool ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko oprocz topiku jest tez cos takiego jak normalne zycie. Bo wspominac mozna zawsze i wszedzie, wszedzie mozna sie umartwiac, wszystko moze sie kojrzyc i wszystko moze przypominac. To nie wina tego watku, to wina głów i tego jak mocno niektorzy potrafia sie nakrecic... Dla mnie to cala filozofia, ksztaltuje swoje myslenie i mam na te mysli wplyw, zdarzaja sie slabsze chwile, ze jakos mi zle, ale to nie przez to ze tu zagladam i nie przez to ze czytam historie innych. Gdybym chciala zapomniec musialabym wylaczyc kompa, wylaczyc tv, nie kupowac prasy, nie wystawiac nosa za prog domu, a najlepiej lykac tabletki na sen i przespac kilka m-cy. Nie tedy droga, to my musimy pracowac nad soba, a nie zwalac na to ze topik jest taki nieszczesny i przypominajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak koleżanki ale ja nie dam sie podporządkować żadnemu mężczyźnie :P ja nie uważam, żebym sie cofała, wiadomo rozpamiętuję ale trochę to w końcu część moich wspomnien poza tym, wyciągajac wnioski trzeba sie cofać! no i wsparcie, w koncu wiekszosc z nas pozostala sama sobie:) a wiadomo nikt nie rozumie lepiej niz osoba, ktora doswiadczyla tego samego... poza tym ta emocjonalna ekshibicja mnie oczyszcza :P ja nie przestane tu zagladac no chyba, ze wszyscy przestaniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a ja mam coraz wieksze podejrzenia ze Karola to jednak Karol :) ona zbyt logicznie argumentuje :) jak na podejscie kobiety ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a jeśli jednak to kobieta ro przeprowadzam sie do Łódki ;-) wszędzie takiej szykam :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brodek ja sobie radze po męsku z tą sytuacja :D pamietam ze sam pan ex mi kiedys powiedzial mi \"zauwazam u ciebie kobiecy instynkt obronny \" \"D. a przed kim ten istynkt?\" \"przede mna\" ... Ot co, wtedy aspirowal na bycia aktualnym, teraz jest miedzy kartkami historii wiec coz ... Radzimy sobie, radzimy, sposoby rozne ale i troche w tym oszukanstwa :) Bynajmniej nie chodzi o sama plec moja, bo nawet w dowodzie mam napisane \" K \" :) Wypracowane zostaly pewne systemy w glowie, zeby nie zwariowac i zniesc ten codzienny kontakt z gałganem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
P.S przepraszam za literówki ale robie 10 rzeczy na raz :P ... wierze w waszą błyskotliwość :) domyslicie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
a ja mam słabość do potwornych charakterków :) ... serio ... obie moje dziewczyny miałly strasznie paskudny charakter :P ... ale może czas na zmiane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
to ja mialem 100% kobiety :) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
tak dokładnie ... zbyt piekne aby mogło być prawdziwe :);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
jak bede jechał nad morze do odbije troche z trasy Lublin->Warszawa i sie przekonam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×