Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Gość Brodka*
zmieniać numerów nie ma co .. za dużo zachodu i bedzie to tylko ucieczka ... musisz byc twarda i olewać go do momentu aż sie znudzi a uwierz mi że sie znudzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
moja mnie zapeniała że zawsze bede jej bliski bla bla bla ... a ostatnio tylko na urodziny wysłała mi jedno zdanie sms i to jeszcze zdanie które brzmiało tak że to moja wina że nam sie nie udało ... świetne życzenia. ale nawet nie chce smsów od niej ... niech weźnie swoje 30 srebrników i idzie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
to ciekawe....kochacie a pozwalacie odejsc...przeciez to abstrakcja z pozoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
nie zatrzymam jej siłą ... jeśli według niej to jest dla niej najlepsze i bedzie szczęśliwa ... nie bede niszczył jej szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
mam nadzieje ze niebawem tez nabiore takiej wiary i sily...poki co chce cos zmienic,,,chocby gg i nr tel widze ze tak samo nocny marek jak i ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
nie kiniu ja normalnie kładę się koło 00-01 ale ostatnio wiecej robie ... i brakuje mi czasu .. wyciskam ile sie da ... dlatego spie o 4-5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
czyli uczucie nadal jest dla Ciebie srodkiem antynasennym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
nie .. śpie już i jem normalnie a nawet wiecej niż zwykle. w dzień czasem pomysle o niej ale raczej z żalem ... a tak to dobrze sie czuje ... marze raczej o wyprawach ... o zabawkach nowych ... no i o moiem pieknym czarnym motorku terenowym ... motywuje się tym do pracy :) bo kaske bedzie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
o tak hobby z pewnoscia pomaga...ale nie wydaje Ci sie ze jesli bedzie z kims nowym nadal bedziesz pamietal o niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
stała się czescią mojego zycia i na pewno bede o niej pamiętał ale jeśli zakocham się znowu ona nie bedzie miała na mnie wpływu zostanie tylko wspomnieniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
i oby tak bylo :) a teraz zmykam do spania ,do jutra🌼dziekuje za rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
dobranoc ... ja tez zaraz ide tylko jeszcze małe porządki na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam..............
czekam juz 9msc, zdradził, ma inna, był juz czas, ze nienawidziłam go, ale jednak kocham i czekam... moze nie czekałabym, gdyby był w stanie zainteresować mnie ktoś inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
takie kontakty nie są przyjene ! ja miałem dwa takie których nie mogłem powstrzymać... raz zadzwoniła z numeru którego nie znałem to mnie zatkało na 30 sek ... chciała coś odzyskać ... a za drugim razem wpadłem na nią w sklepie (ona mnie nie widziała) ... kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lanie wodą zaliczone ? Moj autor wylal mi z rana kubek wody na głowe - słodki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
halo o mnie kto obleje ? kurczak ... nikt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
:) aż czuje że tradycji stało się za dość ;-):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ubolewam ze Wy wszyscy z tego Krk ( no prawie wszyscy ) bo tak to juz bym leciala na jakies spotkanie w realu nawet z kubkiem wody co by tradycja miala rowniez miejsce w rzeczywistym zyciu :P Dziewcinka - od razu Ci odpowiem Natalki nie ma, jest urodziny wraca jutro wiec na pewno Ci piosenke wysle :) Wpadłam na Allegro i ugrzezlam, torby szukam i jakas chyba sobie kupie, a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
uważaj z tymi zakupami :) ja sobie kupilem zajefajny rower i patrz co się stało z moją nogą ;-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
teraz tylko myszke mogłem sobie kupic nową bo w przyszłym tygodniu jest turniej z kolegami w strzelanki :) - tylko tak sie moge wyładować ... jakoś trzeba ... bo moj nowy rower jeszcze troche sobie odpocznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelanki, motorki, piłka nożna, autka :P To ta slabosc do duzych chlopcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
ja tam lubie zabawki :) takie dla dużych dzieci :) ... jak tylko zacznie płynąć wieksza kasa to kupie sobie ich znacznie wiecej :) ... zycie jest za krótki na robienie odzczednosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga--22
spalam do poludnia,oczywiscie nie musze dodawac z jaka mysla sie obudzilam :] weszlam na gg i co...zaczal mnie znow dręczyć...to jest najgorsze ,juz wczoraj brodek mi troche poustawial w glowie,przygotowalam sie choc troche psychicznie ze to juz koniec,wzielam sie za odliczanie a ten sie odzywa...wykancza mnie to psychicznie,znow mowi mi to samo,ze mam sie zmienic...daje niby do zrozumienia ze jak sie zmienie to wszystko bedzie jak kiedys ale i zarazem ze to koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
kiniu zrób mu bana na gg i po problemie a takich decyzji nie podejmuj pod presją ... odpocznij od niego ile sie da a potem jak bedziesz silniejsza dopiero mozesz sie zastanawić czy coś z tego może być. Myśle że taki zimny prysznic dla niego bedzie dobry - nie odzywaj sie i koniec ... blokada gg :) na telefonie też sie da zablokować jego numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
tak właściwie - dzień dobry spiochu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodka*
dziewczyny! Wiem że w takim momencie cieżko myslec tymi kategoriami bo sam nie myślałem i robiłem WSZYSTKO ... ale nie można tracić własnej godności i tak siebie nie szanować ... ja żałuje że tak sie płaszczyłem i dalem poniewierać ...nie dlatego że sie nie udało ale że wtedy straciłem szacunek do samego siebie ... jakby mi ktoś powiedział ze bede sie tak zachowywał kiedyś to bym go wysmiał... a jednak robimy straszne głupoty. Wiec panienki !! prosze ładnie baczność i nie robimy głupot ... i nie dajemy sie wkrecać w głupie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×