Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Mam już dość chwilam tej roboty, rety jaki on jest beznadziejny :o Nie wiem jak dlugo zniose kryzys 30-latka, powoli juz mi sie cierpliwosc konczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zeby to bylo takie proste. Mowie Ci Natka, takiego focha dzis mi strzelil, tak jakby to byla moja wina, ze musze wziac ten piatek wolny, tak jakbym to ja ustawiala sobie plan zajec w tej szkole :o Nie umiem do niego dotrzec i jakos normalnie sie dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz faktem fakt, ze teraz matury i duzo kolporterow bierze wolne bo zdaja, a osoby ktore siedza w biurze tez cos tam chcialy wolnego, ja wiem ze ciezko mu to posklejac ale juz bez przesady :o On jest tak nieziemsko niezadowolony z wszystkiego, ze ja go po prostu nie poznaje !! A chce miec kontakt poprawny, normalny, bo jakies spory i kwaśne miny to kiepska sprawa. I przykro mi bo kiedys umielismy sie dogadac jak ludzie, natomiast teraz to wszystkiego sie odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiesz ja do niego normalnie ze potrzebuje piatek wolny a on do mnie: jestes 6 osoba ktora mi to dzis mowi, skrzywil sie i ciezko zamyslil, myslalam ze normalnie nic mi nie odpowie. Wiec pytam no to co, dostane wolne ? A on ciezko skrzywdzony \"a co mam zrobic\" i poszedl sobie. Superrr. :o Jemu baby trzeba :P bo sie nie spelnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest powodem, ale nie jest fajnie. Ale przylazl dzis z kolejna umowa do mnie, podpisalam, wiec kolejne 2 m-ce bedziemy sie ze soba użerać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedl w celu podpisania umowy...wiedzial ze ja bede potrzebowala jeszcze jakies dni wolne i nawet sam zapytal, ale ze to w piatek to oczywiscie foch. A umowe podpisywalam wtrakcie gdy sie zamyslil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest tak zmienny jak kobieta mowie Ci :P Ja to sie boje jak on sie pojawia bo nie wiem czego sie spodziewac hehe. No i jest coraz bardziej siwy, dzis sie przyjrzalam, on stary jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz...ja mam chlopaka chodziłam z nim 2 lata i on takze powiedział mi z dnia na dzien ze mnie zostawia bo chce sie wyszaleć itd....ale po 2 dniach po jego zerwaniu zadzwinił do mnie i poprosił bym sie znim spotkała i bysmy porozmwiali wiec spotkałam sie z nim i dałam mu szanse bo kocham go bardzo i niewyobrazam sobie bez niego zycia...:(ale zaskoczył mnie bo powiedział ze spotkał sie ze swoja przyjaciółką i ona ytłumaczyła mu ze źle zrobił i zeby do mnie wrócił bo wszytkiego naraz niemoze miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, moze on i gdzies folguje tylko w tej robocie taki jest, wole nie wnikac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz...ja mam chlopaka chodziłam z nim 2 lata i on takze powiedział mi z dnia na dzien ze mnie zostawia bo chce sie wyszaleć itd....ale po 2 dniach po jego zerwaniu zadzwinił do mnie i poprosił bym sie znim spotkała i bysmy porozmwiali wiec spotkałam sie z nim i dałam mu szanse bo kocham go bardzo i niewyobrazam sobie bez niego zycia...:(ale zaskoczył mnie bo powiedział ze spotkał sie ze swoja przyjaciółką i ona ytłumaczyła mu ze źle zrobił i zeby do mnie wrócił bo wszytkiego naraz niemoze miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego trzeba odpuszczac i dawac sobie na luz, wysluchac a nie wchodzic w gadki to chyba najlepsze rozwiazanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh P. ma fajna jazde z tymi innymi facetami :D :D Masz stalowe nerwy ze wytrzymujesz z takim zazdrosnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam na tej karcie bedziesz umieszczac, masz mp3 w tym telefonie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Ja mialam sie wybrac do Media Markt, ale normalnie mi sie nie chce przez to przeziebienie, ale dzis juz jest troche lepiej, tylko pogoda do bani. Wczoraj cholernie goraco, dzis pochmurno i chlodno i wez tu czlowieku nie choruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczescie nie pada, ale jest nieprzyjemnie. W poniedzialek rodzice wyjezdzaja i 2 tyg laby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem w szoku, ze az tyle wyjazdow w tym roku zaplanowali ;) Zaluje bo akurat na najblizszy wyjazd tez bym sie wybrala, ale niestety - robota i studia zatrzymuja mnie tutaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, do Grecji - tydzien wypoczynku, tydzien zwiedzania. Fajny program wycieczki, ale coz ja moze innym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Zajmuje sie praca na piatek ;) Ale za 30 min odrywam sie od tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam sie wydarzylo ? Czy mamy zaliczony jakis kolejny happyednik :D ? Oby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie obijam-ale u mnie to normalka :D Jak ja sie ciesze ze mnie piatek w robocie ominie! Lux malina po prostu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie takie owocowe zapachy na ciepla pore :) Ale mnie juz nie wolno kupowac zadnych perfum :P NOŁ !! :D Ale wada Avonowskich zapachow to ze sa cholernie nietrwale przynajmniej na mnie, kilka lat temu kupowalam jakies, ale szybko znikaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ogole to uwielbiam to emotke - 😡 :D Brodek sie obrazil ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no wiec...wrocilismy do siebie :) takiego boskiego dnia chyba nie bylo przez caly zwiazek...ale nie chwale dnia przed noca :) przed nami wiele pracy...bardzo duzo...oby sie udalo... buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×