Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

No no, Interpretacja interpretacją, ale mnie zraża, jak ktoś jest niemiły. Po prostu nie lubię takich ludzi. O ile cenię sarkazm, to nie lubię po prostu hmm.. braku.. sympatyczności. A tak poza tym, to witam miłe panie, wreszcie trochę się odrobiłam i mam czas na kafeterii posiedzieć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zawsze mila to prawda ale coz poradze - taka natura :) nie bede sie z niej tlumaczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, przyznaję, że ostatnie 2 tygodnie to było po 4-5h snu na dobę i arbeit 😭 Ale powoli walczę z formalnościami.. ja nie mogę.. nie wiedziałam, że człowiek tyle papierów musi wypisać, żeby normalnie się edukować;-) Jutro mam zamiar się wyspać :D A niech mnie ktoś spróbuje obudzić;-) Agusia, nie chodziło mi o Ciebie. Tak generalnie mówię, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanqua akurat poradzić możesz dużo w tej kwestii. I charakter ludzi się zmienia - prawda? Te, które wróciły do byłych to wiedzą, że jeśli się chce, to można :-) A po co mają Ciebie ludzie nie lubić? Szkoda tracić tak możliwie fajne znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro się nasuwasz na celownik, to będzie o Tobie :P Sama chciałaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici - odstrzelilas mnie, ale juz dawno mialam przysiasc do napisania pracy :( Natka jak tamto bylo do mnie, to powiem Ci, ze czasem piszesz cos swiezego ba pouczajacego... wiec cenie Twoje zdanie, ale... mdli mnie czasem o przesytu slodyczy od Ciebie :P nie wierze, ze nie macie chwil zeby pieprznac tym wszystkim i wyrazic sie dobitniej jaki ten los jest przewrotny i sobie ponarzekac, a czasem lekko odgryźć sie na kims :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa pojedyncze wypowiedzi, zreszta szkoda mi czasu zeby znalezc jakas jedna w koncu... to za caloksztalt, moze narzekasz ale wyrazasz to w inny sposob niz ja i stad to nieporozumienie... szczerze nie trafilam nigdy na forum, zebys miala zly dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje, ze wyolbrzymiasz, tymbardziej ze pisze tu z taka czestotliwoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymizm przedłuża życie ;-) Natia - ostatnio poznałam Adonisa prawdziwego ;-) Jestem zafascynowana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz cos o mnie, jaka ja jestem :P w oczach kafeteriuszek :P ? Wywalilam autora od kompa, za chabety czy habety i fruuu ,pieknie :D Czesc Kocurze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karola :D Nie, nie P. ale imię też na \"P\". To jakaś klątwa. No i mieszka daleko ode mnie ;-( Naprawdę daleko;-/ Ale jest booooskiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurze a moze mieszka blisko mnie, chetnie poznam :P :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz Ty, niedobra Karolo :P Niepoderwany, ja się na etapie zachwytu zatrzymałam. Mieszka w stolicy 😭 Ech jak pech to pech po prostu. Ale i tak cieszę się, że miałam okazę go poznać, normalnie zaraz się rozmarzę ;-) ;-) Mówię wam, niemalże ideał. Inteligentny, zabawny i do tego diablo przystojny. *__* O panie.. Byłem się w nim nie zakochała bo będzie źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stolica mrrr to w sumie niedaleko od Łodki :P Się przejade :P Bede nawolywac na ulicy ze chce tego co Kociak sie w nim prawie zakochal :P Moze sie gdzies pojawi :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, nie lubie takiego wypominania... zreszta wszystko daje sie jakos sensownie wytlumaczyc, nie zmuszam was do kochania mnie, mam zycie poza monitorem- a ten temat wydal mi sie dosc bliski, bo wiele zwróconych singli sie tu odnalazlo ale odbieram te \"ataki\" jako drobna sugestie. ok - nic na sile. szkoda, ze wczesniejsze osobistosci juz tu nie zagladaja bo ciekawa jestem co u nich, ale w sumie jaki jest sens roztrzasania tego... milo bylo poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie urazilyscie - nagle jednego dnia wszystkie maja wąty to se ide a co tak tu bede wam topik podnosic :P za krytyke? wyzej sie cenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczyłabym o niego. :P Echhh.. życie jest naprawdę piękne ;-) Natia, a jak tam z P. się układa?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo ja mam juz u Pitera w łozku zaklepana miejscowke :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola w domu ja kwiaty przesadzam, ale skoro prosisz, zebym przestala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×